Jak sledovat televizi AT&T na Fire Stick: váš snadný průvodce

at & T TV požární tyč

AT&T TV

Streamujte AT&T TV hned teď

Nejnovější zábavu a tisíce programů na vyžádání můžete mít s AT&T TV na Firestick na dosah ruky. Váš Amazon Firestick je portál pro nespočet hodin streamovatelných médií. S aplikací AT&T TV si můžete ze sítí, které znáte a máte rádi, užívat ještě více.

Nenechte si ujít okamžik svých oblíbených pořadů a nalaďte si živé programování televize AT&T. Ať už potřebujete základy balíčku Entertainment nebo chcete upgradovat na Balíček AT & T Ultimate TV , získáte neomezený přístup k sítím jako C-SPAN, Cartoon Network, A&E, AMC, Discovery, E !, Food Network a mnoha dalším. Příběhy, které milujete, a postavy, kterých se nemůžete nabažit, se budou streamovat přímo do vašeho Firesticku.

S AT&T TV na Firesticku budete moci držet krok se zprávami o vašem oblíbeném sportovním týmu. ESPN HD a ESPN2 HD jsou k dispozici v každém balíčku a diváci mohou upgradovat na sítě NBA, aby si mohli užít plný sportovní zábavy. AT&T TV také přichází s místním vysíláním, abyste byli informováni o místních sportech a zábavě.

Každý balíček AT&T TV nabízí možnost upgradu na prémiové sítě. Přihlaste se k odběru HBO a získejte přístup k řadě digitálních filmů HBO Max a Warner Bros. Připojte se k Showtime a sledujte nejnovější vydání nebo zaplaťte za STARZ za rozsáhlou knihovnu TV a filmů.

S AT&T TV nemáte nouzi o výběr, ať už hledáte nové seriály, do kterých se ponoříte, nebo chcete dohnat programy z doby před lety. S kolekcí tisíců seriálů a filmů na vyžádání, které máte k dispozici ve svém Firesticku, vám nikdy nedojdou věci, které byste mohli sledovat.

můžete v tenise podávat

AT&T TV nabízí dvě možnosti registrace. Diváci se mohou uzavřít na dvouletou smlouvu nebo platit měsíčně za jakýkoli balíček aplikace. Bez ohledu na to, co si vyberete, budete moci spustit svůj Amazon Firestick, spustit aplikaci AT&T TV a ponořit se do tolik streamované zábavy, kolik chcete.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce.

Jak streamovat AT&T TV na Firestick

Amazon Firestick je navržen pro streamovatelnou zábavu. Stahování aplikace AT&T TV do ní má smysl. Přeneste do své televize nové série z USA, novinky z MSNBC a reality TV z TLC bez nutnosti nákladného a těžkopádného kabelového přenosu streamováním televize AT&T do vašeho Firestick.

Chcete -li přinést televizi AT&T do vašeho Firestick, jednoduše:

 1. Zaregistrujte si balíček AT&T TV na ATT.com/TV
 2. Zapojte svůj Firestick do dostupného slotu HDMI
 3. Zapněte televizi
 4. Vyhledejte Amazon Appstore
 5. Vyhledejte AT&T TV
 6. Vyberte Získat k instalaci
 7. Po instalaci vyhledejte aplikaci na domovské obrazovce
 8. Přihlaste se pomocí zvolených pověření AT&T TV

Streamujte AT&T TV hned teď


Kolik stojí AT&T TV?

V současné době je k dispozici mnoho různých balíčků AT&T TV. Při registraci ke svému účtu ATT & T TV jednoduše vyberte nejlepší balíček, který odpovídá vašim preferencím sledování. Od zjednodušeného zábavního balíčku po načtenou verzi Premier si můžete vybrat sestavu, která obsahuje vaše oblíbené sítě. Zde jsou vaše možnosti:

 • Zábava | 65+ kanálů | 69,99 $/měsíc: ESPN, TNT, Nick, HGTV, AMC, CNN, Comedy Central, Discovery a další
 • Volba | 90+ kanálů | 84,99 $/měsíc: Zábavní kanály + NBA TV, MLB Network, POP, Fuse, Cooking Channel, +1 rok HBO Max a NBA League Pass sezóna 20–21
 • Konečný | 130+ kanálů | 94,99 $/měsíc: Vybrané kanály + balíček STARZ, FX Movie Channel, Golf Channel, NHL Network, + 1 rok HBO Max
 • Premiér | 140+ kanálů | 139,99 $/měsíc: Ultimate Channels + HBO, Showtime, Cinemax, Hallmark Movies, + HBO Max v ceně.Existuje zkušební verze AT&T TV zdarma?

Ne, neexistuje žádná bezplatná zkušební verze AT&T TV, ale pokud nejste spokojeni, můžete AT&T TV do 14 dnů zrušit a získat plnou náhradu.


Mohu sledovat AT&T na svém notebooku?

Ano můžeš streamujte AT&T na svém notebooku nebo jakékoli jiné zařízení s prohlížečem www.att.tv/watchnow .


Na jakých dalších zařízeních mohu sledovat televizi AT&T?

AT&T TV můžete streamovat na mnoha různých zařízeních, včetně vašeho notebook , iPad , Rok , PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X.

badmintonové tipy

Získá AT&T TV lístek na neděli NFL?

v & T TV nfl neděle

Nedělní lístek NFL

Nedělní lístek NFL je k dispozici jako doplněk pro AT&T TV. V současné době společnost AT&T TV nenabízí nedělní lístek NFL jako součást žádného z balíčků.

Streamujte AT&T TV hned teď


Populární Problémy

Nick Kyrgios se zamyslel nad rozhodnutím Rafaela Nadala odstoupit z nadcházejícího turnaje US Open. Sám Kyrgios se stáhl z newyorského majora a věří, že není bezpečné, aby se právě teď sportovalo.

Mnoho měst je plné toulavých koček a odhaduje se, že jen v USA žije více než 30 milionů toulavých, opuštěných a divokých koček. Https://www.humanesociety.org/resources/pets-numbers Mnoho obcí není schopno nebo nechce vzít...

Itálie hostí v sobotu důležité utkání Ligy národů s Portugalskem. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online bez kabelu v USA.

Achillova šlacha je šlacha, která připevňuje lýtkový sval k patní kosti. Poloha šlachy v těle ji velmi zatěžuje, zejména při cvičení. Kvůli tomuto napětí má Achillova šlacha tendenci stát se ...

Výměna sudu s pivem je jednoduchý postup, ale musí být prováděn systematicky, aby se omezilo plýtvání a zajistila špičková čerstvost a chuť. Pokud se chcete dozvědět, jak změnit sud, postupujte podle těchto pokynů. Zkontrolujte, zda je váš sud prázdný ....