Jak se dívat na sérii 33 „Výzva: Válka světů“ online

Jak se dívat na výzvu online

Getty (LR) Chris 'CT' Tamburello, Marie Roda, Nicole Ramos, Jemmye Carroll, Devin Walker-Molaghan, Johnny 'Bananas' Devenanzio, Darrell Taylor a Leroy Garrett se 17. července zúčastní The Challenge XXX: Ultimate Fan Experience at Exceed Physical Culture 2017 v New Yorku.kyvadlový badmintonový kurt

Zcela nová sezóna dlouhodobé soutěžní show reality show MTV Výzva je tady a vrátili se také někteří z vašich oblíbených veteránských herců. Sezóna 33 se skládá také z mnoha nových tváří a tématem je Válka světů. Konkurence je větší a horší než kdy dříve. Pro ty, kteří jsou fanoušky show, ale nemají kabelové předplatné nebo přihlašovací údaje, možná hledáte jiné způsoby sledování Výzva . Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete MTV sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:TV PhiloMTV je součástí hlavního 43-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Můžeš přihlaste se k bezplatné 7denní zkušební verzi přímo zde , a poté můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky Philo nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.Sling TVMTV je součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do balíčku programů Sling Orange nebo Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi libovolného balíčku, který chcete , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

jak cvičit badminton sám

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.DirecTV nynívolič tenisových raket

DirecTV nyní nabízí čtyři různé balíčky kanálů, z nichž všechny obsahují MTV. Můžeš zaregistrujte se na bezplatnou zkušební verzi přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now přichází s 20 hodinami cloudového DVR.


Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více informací o nové sezóně, týmech, popisech epizod a dalších, si níže přečtěte přehled.

VÝZVA VÁLKA SVĚTOVÉ DATUM PREMIÉRY: Premiéra sezóny se koná 6. února 2019 od 9 do 22 hodin ET/PT a 8 - 21 hodin CT. After-show se bude vysílat od 10:01-10:31 pm ET/PT a 9:01 - 21:31 hod. CT.

CHALLENGE SEASON 33 ČAS A PLÁN: Nová sezóna Výzva bude vysílat ve středu večer od 9 do 22 hodin ET/PT a 8 - 21 hodin CT, s after-show po několika epizodách.

CHALLENGE SEASON 33 TÝMŮ: Týmy letošní sezóny jsou rozděleny na veterány a vyhlídky. Vyhlídky jsou tvořeny lidmi ze všech druhů televizních pořadů z celého světa. Mezi členy veteránského týmu patří Johnny Bananas Devenanzio, Chris CT Tamburello, Hunter Barfield, Kyle Christie, Leroy Garrett, Jenna Compono, Paulie Calafiore, Wes Bergmann, Zach Nichols, Amanda Garcia, Ashley Mitchell, Cara Maria Sorbello, Nany González a další. Některé z vyhlídek zahrnují Chase McNary z Bakalář , Mattie Lynn Breaux z Večírek dolů na jih , Natalie Duran z Americký ninja bojovník , Stephen Bear z Ex on the Beach UK , a Turabi Turbo Çamkıran od Pozůstalý Krocan.

CHALLENGE SEASON 33 CAST: Dlouholetý hostitel T.J. Lavin se vrátil do show znovu hostit.

obraz laterální epikondylitidy

CHALLENGE SEASON 33 EPIZODA 1: Premiérová epizoda se jmenuje Apokalypsa nyní a v popisu děje je napsáno, Epic Challenge Veterans se setkávají s nedočkavými vyhlídkami, titány reality z celého světa, aby prožili zatím nejnáročnější sezónu; zvrat ve hře otřese strukturou moci, takže hráči zůstanou ohromeni.

CHALLENGE SEASON 33 EPIZODA 2: Epizoda 2 má název Hellraiser a epizoda bude odvysílána 13. února 2019. Synopse zápletky epizody uvádí: Vyzyvatelé bojují hlava-nehlava ve vyčerpávající výzvě Arms-a-geddon Tired; dva týmy zápasí o přežití v brutální eliminaci; Bananas provádí exorcismus na hráče, kterého považuje za plod satana.


Populární Problémy

Bryanové se dostali do semifinále nedávno skončeného Australian Open.

Tenis: Dominic Thiem vs Gilles Simon - profily hráčů

Jak získat krávu s nervovým poškozením zadních nohou z dlouhého porodu nebo tvrdého tahu, aby se postavil. Někdy po dlouhém, těžkém porodu, kdy se kráva snaží mít velké tele bez pomoci a je to v porodních cestách příliš dlouho, nebo po těžkém ...

Chcete streamovat Smart House? Zde je návod, jak sledovat tento originální návrat Disney a vše, co byste o něm mohli chtít vědět.

Rafael Nadal se ve druhém kole Australian Open 2019 utká s dalším Australanem.