Jak se dívat na sérii 33 „Výzva: Válka světů“ online

Jak se dívat na výzvu online

Getty (LR) Chris 'CT' Tamburello, Marie Roda, Nicole Ramos, Jemmye Carroll, Devin Walker-Molaghan, Johnny 'Bananas' Devenanzio, Darrell Taylor a Leroy Garrett se 17. července zúčastní The Challenge XXX: Ultimate Fan Experience at Exceed Physical Culture 2017 v New Yorku.

technický badminton

Zcela nová sezóna dlouhodobé soutěžní show reality show MTV Výzva je tady a vrátili se také někteří z vašich oblíbených veteránských herců. Sezóna 33 se skládá také z mnoha nových tváří a tématem je Válka světů. Konkurence je větší a horší než kdy dříve. Pro ty, kteří jsou fanoušky show, ale nemají kabelové předplatné nebo přihlašovací údaje, možná hledáte jiné způsoby sledování Výzva . Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete MTV sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

TV Philo

MTV je součástí hlavního 43-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Můžeš přihlaste se k bezplatné 7denní zkušební verzi přímo zde , a poté můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky Philo nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

Sling TV

MTV je součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do balíčku programů Sling Orange nebo Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi libovolného balíčku, který chcete , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

cíl na tenisové boty na podpatku

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

DirecTV nyní

levoruké tenisové rakety

DirecTV nyní nabízí čtyři různé balíčky kanálů, z nichž všechny obsahují MTV. Můžeš zaregistrujte se na bezplatnou zkušební verzi přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now přichází s 20 hodinami cloudového DVR.


Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více informací o nové sezóně, týmech, popisech epizod a dalších, si níže přečtěte přehled.

VÝZVA VÁLKA SVĚTOVÉ DATUM PREMIÉRY: Premiéra sezóny se koná 6. února 2019 od 9 do 22 hodin ET/PT a 8 - 21 hodin CT. After-show se bude vysílat od 10:01-10:31 pm ET/PT a 9:01 - 21:31 hod. CT.

CHALLENGE SEASON 33 ČAS A PLÁN: Nová sezóna Výzva bude vysílat ve středu večer od 9 do 22 hodin ET/PT a 8 - 21 hodin CT, s after-show po několika epizodách.

CHALLENGE SEASON 33 TÝMŮ: Týmy letošní sezóny jsou rozděleny na veterány a vyhlídky. Vyhlídky jsou tvořeny lidmi ze všech druhů televizních pořadů z celého světa. Mezi členy veteránského týmu patří Johnny Bananas Devenanzio, Chris CT Tamburello, Hunter Barfield, Kyle Christie, Leroy Garrett, Jenna Compono, Paulie Calafiore, Wes Bergmann, Zach Nichols, Amanda Garcia, Ashley Mitchell, Cara Maria Sorbello, Nany González a další. Některé z vyhlídek zahrnují Chase McNary z Bakalář , Mattie Lynn Breaux z Večírek dolů na jih , Natalie Duran z Americký ninja bojovník , Stephen Bear z Ex on the Beach UK , a Turabi Turbo Çamkıran od Pozůstalý Krocan.

CHALLENGE SEASON 33 CAST: Dlouholetý hostitel T.J. Lavin se vrátil do show znovu hostit.

„racquetball“ v čínštině

CHALLENGE SEASON 33 EPIZODA 1: Premiérová epizoda se jmenuje Apokalypsa nyní a v popisu děje je napsáno, Epic Challenge Veterans se setkávají s nedočkavými vyhlídkami, titány reality z celého světa, aby prožili zatím nejnáročnější sezónu; zvrat ve hře otřese strukturou moci, takže hráči zůstanou ohromeni.

CHALLENGE SEASON 33 EPIZODA 2: Epizoda 2 má název Hellraiser a epizoda bude odvysílána 13. února 2019. Synopse zápletky epizody uvádí: Vyzyvatelé bojují hlava-nehlava ve vyčerpávající výzvě Arms-a-geddon Tired; dva týmy zápasí o přežití v brutální eliminaci; Bananas provádí exorcismus na hráče, kterého považuje za plod satana.


Populární Problémy

Jak časový blok. Blokování času je typ plánování, které vám pomůže lépe spravovat čas. Místo toho, abyste pracovali podle hodin, můžete se soustředit na dokončení velkých i malých úkolů po jednom. To vám pomůže omezit rozptýlení, získat ...

Jak nosit bílé boty. Bílé boty přicházejí ve všech tvarech a stylech, ale většina lidí si stále není jistá, jak je nosit. Klíčem k úpravě bílých bot je identifikovat úroveň formality, kterou se snažíte dosáhnout. Pro ležérní vzhled zvolte ...

Koule je dokonale kulatý geometrický objekt, který je trojrozměrný, přičemž každý bod na jeho povrchu je ve stejné vzdálenosti od jeho středu. Https://www.mathsisfun.com/definitions/sphere.html Mnoho běžně používaných předmětů, jako jsou koule nebo koule. ..

V neděli večer má premiéru 'Heels', nové wrestlingové televizní drama se Stephenem Amellem a CM Punkem. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Jak roztavit měď. Měď je přechodový kov, který snadno vede teplo a elektřinu, což z něj činí cennou látku při stavbě mnoha předmětů. Měď se taví buď jako ingoty pro skladování nebo prodej, nebo pro odlévání ...

Jak zlepšit svůj krok. Rychlost běhu vychází z délky a rychlosti vašeho kroku. Pokud chcete zvýšit rychlost bez zranění, budete muset trénovat svůj krok, abyste dosáhli optimálního výkonu. K tomu budete muset připravit ...