Jak sledovat UFC 257 na PS4 nebo PS5

UFC 257 PS4

Getty Conor McGregor se vrací do Octagonu na odvetu proti Dustinu Poirierovi na UFC 257 v sobotu večer.

Kupte si UFC 257

Oči světa MMA budou v sobotu na Fight Island v Abú Dhabí jako Conor McGregor a Dustin Poirier s titulkem UFC 257.

UFC 257 PPV začíná ve 22 hodin. ET, přičemž Poirier vs McGregor začne kolem 12:15 ET.

S aplikací ESPN+, která je nyní k dispozici na PlayStation 4 i na nové PlayStation 5, můžete sledovat na kterékoli konzoli. Zde je podrobný průvodce, jak sledovat Poirier vs McGregor a všechny souboje:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak sledovat UFC 257 na PS4 nebo PS5

  1. 1) Kupte si UFC 257 PPV právě zde
  2. 2) Zapněte PS4 nebo PS5
  3. 3a) Pokud již máte aplikaci ESPN+ staženou, přejděte ke kroku 5
  4. 3b) Pokud aplikaci ESPN+ nemáte, přejděte na konzoli do obchodu PlayStation Store
  5. 4) Vyhledejte aplikaci ESPN+ a stáhněte si ji
  6. 5) Otevřete aplikaci ESPN+
  7. 6) Vyberte ikonu nastavení (symbol ozubeného kola) v pravém horním rohu
  8. 7) Vyberte INFORMACE O ÚČTU a poté ÚČET ESPN
  9. 8) Přihlaste se pomocí účtu ESPN+, který jste použili k nákupu PPV
  10. 9) Přejděte na kartu FUNKCE a vyberte buď předzápasy UFC 257, nebo hlavní kartu UFC 257, abyste mohli začít sledovat

Kolik stojí UFC 257?

Samotný UFC 257 PPV stojí 69,99 $. Pokud však ještě nemáte ESPN+nebo máte pouze měsíční předplatné ESPN+, vy může získat speciální balíček to zahrnuje jeden rok ESPN+ (hodnota 59,99 $) a UFC 257 PPV za 89,98 $, což vede k úsporám přes 30 procent.

dokumentární film wendy williams sledovat online

Kde jinde můžete sledovat UFC 257?

Pokud se nechcete dívat na svůj PS4 nebo PS5, můžete tak učinit na jakémkoli jiném telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení, které podporuje aplikaci ESPN. To zahrnuje, ale není omezeno na:

Roku nebo Roku TV
Amazon Firestick nebo Fire TV
Apple TV
Chromecast
iPhone nebo iPad
Telefon nebo tablet Android
Eye of the Go

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předzápasy (ESPN+) i hlavní kartu (ESPN+ PPV).


Náhled UFC 257

Notorious Conor McGregor je zpět, ale tentokrát je jiný. Dvaatřicetiletý otec dvou dětí byl-podle svých měřítek-poměrně utlumený, což vedlo až k jeho boji s Dustinem Poirierem, který ukázal nově nalezenou vyspělost.

Zatímco mentalita se trochu změnila, cíl je pro McGregora stále stejný - pás UFC. Hodně z toho závisí na postavení vysloužilého bojovníka Khabiba Nurmagomedova, který v roce 2018 zadusil McGregora.

sledujte zázraky online zdarma

Učinil bych to, pokud se ten muž bude nadále vyhýbat a vyhýbat se závazku znovu soutěžit, titul by měl být odebrán a my bychom se měli zapojit do boje o titul, řekl McGregor. Jsem si jistý, že se to stane po tomto zápase [proti Poirierovi]. Mám zájem slyšet výmluvy nebo co bude řečeno po boji, ale předpovídám titulní pás.

Nezní to, že by Nurmagomedov plánoval v nejbližší době bojovat.

tenisky s červeným třpytem

Moje matka je to nejcennější, co mi zbylo, řekl Nurmagomedov pro Sport24. Nebudeš mě nutit dělat věci, které zklamou moji matku. Nemám ani plány pro UFC v blízké budoucnosti. Nemám ani myšlenky na přípravu boje.

Než se McGregorovy plány boje o titul rozjedou, musí se dostat přes Poirera, kterého vyřadil v roce 2014. Poirier od té prohry utíkal sám, ve svých soubojích prohrával 10: 2-jedna z těch ztrát, která přišla Nurmagomedov.

Teď jsem po mentální stránce připravenější, řekl Poirier. Předtím, když jsem byl mladší, jsem do mentální stránky boje nevkládal mnoho. Poslouchal jsem kritiky. Naslouchal jsem názorům lidí. Poslouchal jsem Conora.

Za bojem je také dobrá příčina. McGregor věnoval velkou částku nadaci The Good Fight Foundation, charitativní organizaci, kterou provozuje Poirier a jeho manželka Jolie.

Nechci, aby to vypadalo, že jsme tady nahoře a navzájem si poskytujeme masáže, ale Conor, jen chci vyčistit vzduch: Conorův tým, McGregor Sport & Entertainment, oslovil můj základ a začínají proces směřující k tomuto darování, řekl Poirier. Takže Conore, muž-k-muži, pomůžeš s tím spoustě lidem.

Plná karta
Conor McGregor -340 vs. Dustin Poirier +275, lehké váhy
Dan Hooker -140 vs. Michael Chandler +120, lehké váhy
Joanne Calderwood -120 vs. Jessica Eye +100, dámské mušky
Amanda Ribas -330 vs. Marina Rodriguez +260, ženské slaměné váhy
Makhmud Muradov -140 vs. Andrew Sanchez +120, střední váhy
Arman Tsarukyan vs. Matt Frevola, lehké váhy
Brad Tavares -125 vs. Antonio Carlos Junior +105, střední váhy
Sara McMann -130 vs. Julianna Pena +110, ženské bantamové váhy
Khalil Rountree -330 vs. Marcin Prachnio +260, lehké těžké váhy
Movsar Evloev -575 vs. Nik Lentz +425, muší váhy
Zhalgas Zhumagulov -110 vs. Amir Albazi -110, závaží


Populární Problémy

Jak zabalit boty do kufru. Balení obuvi se může zdát jako oříšek, ale nemusí! Maximalizujte prostor ve svém kufru zabalením velkých bot zvlášť. Kromě toho umístěte boty do plastových sáčků, abyste ochránili své oblečení ...

Squash je rychlá hra, která se hraje v uzavřené místnosti, zvané squashový kurt. Je to hra jeden na jednoho a je podobná tenisu v tom smyslu, že raketou odpalujete míč. Abyste se stali šampiónem ve squashi, musíte zvládnout ...

Jak hrát tenis. Vždy jste se chtěli naučit hrát tenis, ale nevíte, kde začít? Rádi sledujete Rafaela Nadala nebo Marii Šarapovovou, jak ovládají kurty, a doufáte, že budete jako oni? Hraní tenisu může pomoci ...

Mistr US Open Dominic Thiem strávil kvůli zranění téměř dva měsíce na postranní čáře.

Vedená Kylerem Murrayem by Arizona Cardinals měla být jedním z nejzajímavějších týmů NFL v roce 2019. Zde je návod, jak sledovat hry Cardinals online bez kabelu.

Jak malovat textilní boty. Pokud jste nadějnou módou, mohou být vaším ideálním plátnem obyčejné textilní boty. Pár nudných bílých bot můžete proměnit v něco skutečně poutavého. Malování textilní obuvi však vyžaduje úsilí: ...