Jak se rychle zlomit v páru nejlepších sperry

Sperry Top-Siders jsou stylové a pohodlné, zvláště poté, co byly trochu zlomené. Pokud trávíte dny procházením tam a zpět na palubě lodi, nebudete muset dělat nic zvláštního, abyste přežili své Top-Siders. Ale pokud ne, existuje snadný trik, který můžete použít k tomu, abyste okamžitě získali více opotřebovaný vzhled a fit. Stačí si obout boty, pevně je šněrovat a skočit do vany plné teplé vody. Poté jednoduše obujte boty, jak schnou na vzduchu. Přechod způsobí, že se materiál nejprve roztáhne a poté zmenší, aby se dokonale přizpůsobil vašim nohám.Metoda 1 ze 2: Mokré zvětrávání dvojice nejlepších lidí

 1. Obrázek s názvem Rychle se zlomte v páru špičkových sperry Krok 1

  1 Naplňte prostornou nádobu asi 6 palců (15 cm) teplou vodou. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je jednoduše vpustit do vany trochu vody, jako byste se chtěli příjemně uvolnit. Pokud váš dům nemá vanu, můžete také použít velký kbelík nebo plastový nebo gumový úložný kontejner, pokud je vodotěsný.
  • Ať už použijete jakýkoli kontejner, měl by vám poskytnout dostatek prostoru, abyste se pohodlně postavili oběma nohama.
  • Za předpokladu, že nemáte k dispozici ani vanu, ani jiný vhodný typ nádoby, máte také možnost hledat přírodní vodní plochu, po které byste se mohli prošlapávat, nebo si důkladně namočit boty zahradní hadicí nebo faucetem.
 2. Obrázek s názvem Rychle se zlomte v páru špičkových sperry Krok 2

  2 Přidejte trochu mořské soli, pokud chcete dát svým botám zvětralý vzhled. Přesné množství, které vložíte, bude záviset na množství vody, se kterou pracujete. Na každého použijte přibližně 1 polévkovou lžíci soli 1/4 galon (0,95 l) vody ve vaší nádobě. Tím získáte slanost asi 3,5%, což je zhruba stejné jako voda v oceánu.
  • Sáček vyčištěné mořské soli si můžete vyzvednout v supermarketu za pouhých pár dolarů.
  • Začlenění soli do namáčecí vody bude simulovat podmínky nošení vašich Top-Siderů v moři a kolem něj, což je ideální, pokud se chystáte pro estetiku, která je spíše veteránským námořníkem než preppy jachtovým klubem.
 3. Obrázek s názvem Rychle se zlomte v páru špičkových sperry Krok 3

  3 Nasaďte si Top-Siders a šněrujte je. Nazouvejte se do bot a ze šněrování uvolněte tolik, abyste se ujistili, že jsou hezké a přiléhavé k vašim nohám. Čím těsnější je nyní uděláte, tím více se uvolní, jakmile je namočíte.
  • Nenoste ponožky k lodním botám (pokud vás nebaví pocit mokrých nohou).
 4. Obrázek s názvem Break in a Pair of Sperry Top Siders Quickly Step 4

  4 Postavte se do vody s botami, dokud nejsou celé mokré. Plátěné a textilní boty začnou ihned houkat vodou. Může trvat několik minut, než se kůže, která má přirozené voděodolné vlastnosti, zcela nasytí. Když stojíte v kontejneru, houpejte se dopředu na prsty na nohou a dozadu na paty, abyste materiál natáhli v celém jeho rozsahu pohybu.
  • Dávejte pozor na krok při lezení do namáčecí nádoby. I když jsou lodní boty vyrobeny pro mokré nošení, dochází k nehodám.

  Alternativní: Umístěte své Top-Sidery do vody sami a nechte je namočit 12–24 hodin, poté je vylovte a nasaďte, dokud jsou ještě mokré. 5. Obrázek s názvem Break in a Pair of Sperry Top Siders Quickly Step 5

  5 Top-Siders osušte ručníkem, abyste odstranili přebytečnou vodu. Opatrně vystupte z nádoby a nechte vodu, která se nasbírala uvnitř obuvi, odtékat stejně jako vy. Poté poklepejte horní část obuvi čistým suchým ručníkem, aby se zbytková vlhkost na povrchu zachytila. Nemusí být suché od kostí - stačí je otřít, dokud nepřestanou kapat.
  • Je dobré položit savou vrstvu, jako je například koupací podložka nebo druhý skládaný ručník, aby nedošlo k zakrytí podlahy stojatou vodou.
  • Některé Sperry (zejména textilní modely, které byly obarveny do hlubokých odstínů) nejsou tak stálobarevné jako ostatní. Pokud je to možné, vyberte tmavě zbarvený ručník, který v případě krvácení nebude vykazovat známky barvení.
 6. Obrázek s názvem Break in a Pair of Sperry Top Siders Quickly Step 6

  6 Noste boty, když schnou na vzduchu, aby se přizpůsobily vašim nohám. Nejlepších výsledků dosáhnete krátkou procházkou nebo několika jednoduchými cviky, abyste do vlhkého materiálu zavedli více pohybu. Lodní boty jsou navrženy tak, aby rychle schly, takže byste neměli dlouho čekat. Vaše zbrusu nové Top-Siders během chvilky změknou a získají organický zažitý vzhled, jako byste je vlastnili už věky.
  • Pokud máte na práci jiné věci, nebo se zrovna necítíte na mokré boty, ponechte dřevěný strom bot ve svém Sperry, zatímco místo toho větrají.
  • Kůže expanduje, když zvlhne, a při sušení se zmenšuje. Společně tyto dvě reakce vyústí v jedinečný střih, který se přizpůsobí vašim nohám.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Maximalizace vašeho pohodlí

 1. Obrázek s názvem Break in a Pair of Sperry Top Siders Quickly Step 7

  1 Ujistěte se, že kupujete své Top-Siders ve správné velikosti. Klíčem k dokonalému střihu je nejprve se ujistit, že vaše obuv má správnou velikost. Většina obuvi Sperry má tendenci odpovídat velikosti, ale pro jistotu neuškodí vyzkoušet si pár na obou stranách velikosti, kterou běžně nosíte.
  • Odborníci na velikost Sperryho doporučují koupit si kožené boty o polovinu menší, než je vaše normální velikost. Mějte na paměti, že kožené boty se pravidelným nošením trochu uvolní, takže se nenechte odradit, pokud zpočátku pociťují jen příliš náznak.
  • Dobrá zásada je, že by mělo být asi 1/2 v (1,3 cm) prostoru mezi horní částí boty a palcem na noze, když stojíte normálně.
 2. Obrázek s názvem Rychle se zlomte v páru nejlepších siderů Sperry, krok 8

  2 Pro lepší přizpůsobení se rozhodněte pro kůži přes plátěnou nebo textilní obuv. Tkané látky jsou obvykle pohodlnější hned po vybalení, ale nemění tvar tak, jako kůže. Naproti tomu pravá kůže se bude časem přizpůsobovat vašim chodidlům a nakonec padne jako ulitá.
  • Pokud se rozhodnete pro model s plátěným nebo textilním modelem, držte se své osvědčené velikosti obuvi, protože s věkem se tolik neuvolní.

  Spropitné: Zatímco všechny boty Sperry jsou šetrné k vodě, kopy na plátně mají špatný zvyk absorbovat a zadržovat vlhkost. Ale nebojte se - můžete snadno vodotěsný nový pár plátěných bot sami jakmile je dostanete domů. 3. Obrázek s názvem Break in a Pair of Sperry Top Siders Quickly Step 9

  3 Ručně rozbijte tuhá, nepoddajná místa. Věnujte nějaký čas práci problémovým oblastem, jako je špička a zadní část paty, ručně. Uchopte materiál a hněte, ohýbejte, kroutte a roztahujte v různých směrech, dokud nezačne nabízet trochu více dávání. Tento druh zvláštní pozornosti může zvýšit pohodlí nového páru Top-Siderů, než se dotknou vašich nohou.
  • Sperry jsou známí svou odolností a trvanlivostí, takže se nebojte na ně přijít drsní.
  • Pokud do Sperrysů vložíte stromy bot, kdykoli je nenosíte, zabráníte jim také v návratu do původního vyrobeného tvaru.
 4. Obrázek s názvem Rychle se zlomte v páru špičkových sperry Krok 10

  4 Použijte kožený kondicionér k dalšímu změkčení a ochraně kožených bot. Vmasírujte malé množství kondicionéru do každé boty jemnými krouživými pohyby a poté přebytečný setřete hadříkem, který nepouští vlákna. Poté zabalte boty samostatně do kousků novinového papíru a uložte je na chladném a suchém místě, dokud olej zasáhne. Rozdíl pocítíte již po jednom ošetření.
  • Jemné přírodní oleje, jako je norkový a neatfootový olej, jsou také bezpečné pro použití na většině typů kůže.
  • Kromě toho, že svršek z kůže dodá hřejivý, máslový nádech, kvalitní kondicionér nebo olej také pomůže ochránit boty vaší lodi před škodlivými účinky dlouhodobého působení vlhkosti a suchého vzduchu.
 5. Obrázek s názvem Break in a Pair of Sperry Top Siders Quickly Step 11

  5 Odstraňte ostré konce nití na vnitřní straně obuvi, aby nepraskly. Přehoďte své Top-Siders na bosé nohy a vnímejte nitě, které trčí dále, než by měly, nebo místa, kde se uvolnilo prošití. Když narazíte na problematický konec nitě, odstřihněte jej nůžkami nebo jej ručně stáhněte, pokud je také odstraněn na opačném konci. Už žádné škrábavé a dráždivé pocity při chůzi.
  • Dávejte pozor, abyste neřízli žádné stehy, které jsou stále neporušené. Mohlo by dojít k předčasnému rozpadu vašich bot.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu použít kuchyňskou sůl? Ano, stolní sůl bude fungovat dobře.
 • Otázka Mohu to udělat s mými topsiders na plátně? Ano. Tmavší barvy mohou krvácet, proto použijte zespodu tmavší nebo podobný barevný ručník.
Nezodpovězené otázky
 • Mohu použít tuto metodu na kožené mokasíny?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • V závislosti na tom, jak chcete, aby vaše nové boty vypadaly, můžete proces mokrého nošení opakovat tolikrát, kolikrát chcete.
 • Nošení ponožek, když se vloupáte do Top-Siderů, dodá vašim chodidlům trochu většího objemu a ještě více je roztáhne.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Je nejjednodušší kondicionovat kožené boty čerstvé z továrny, protože právě tehdy bude materiál maximálně pružný. Pokud budete čekat příliš dlouho na to, aby se vaše Sperry zlomily, nebo je budete nosit příliš zřídka, je možné, že kůže vyschne, takže se budou cítit tužší a méně poddajné.
reklama

Věci, které budete potřebovat

Mokré zvětrávání dvojice nejlepších lidí

 • Vana
 • Teplá voda
 • Absorpční ručník (čím tmavší, tím lepší)
 • Velký kbelík nebo skladovací kontejner (volitelně)
 • Mořská sůl (volitelně)
 • Zahradní hadice nebo faucet (volitelně)
 • Dřevěné boty (volitelně)

Maximalizace vašeho pohodlí

 • Kondicionér kůže nebo přírodní olej bezpečný pro kůži (volitelně)
 • Hadřík nepouštějící vlákna (volitelně)
 • Noviny (volitelně)
 • Dřevěné boty (volitelně)
 • Nůžky (volitelně)

Populární Problémy

Najděte perfektní násypku nebo koš na míče, které uložíte, vyzvednete a pohodlně přinesete tenisové míčky na hřiště, abyste vylepšili svoji hru.

Rafael Nadal prozradil, že v jeho akademii existují dvě apartmá - jedno pojmenované po sobě a druhé po Rogeru Federerovi. Federer byl po ruce při slavnostním zahájení Akademie Rafa Nadala v roce 2016.Jak rozzářit temnou tekutinu. S pouhými několika přísadami můžete vytvořit tekutinu, která září pod UV černým světlem. Některé metody jsou ideální pro výrobu řešení záře ve tmě pro domácí žhavicí tyčinky nebo misky zářící vody ....Novak Djokovic předvedl jeden ze svých dosud nejlepších výkonů Roland Garros, který v pátek v semifinále způsobil porážku 3: 6, 6: 3, 7: 6 (4) a 6: 2 třináctinásobnému šampionovi Rafaelu Nadalovi.

Michiganský basketbal hostí ve středu večer Penn State. Pokud nemáte síť Big Ten Network, zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.Jak zjistit, zda je někdo mrtvý. Pokud se někdo zhroutí nebo přestane reagovat, může být někdy obtížné zjistit, zda ještě žije. Přestože být svědkem možné smrti je děsivé a děsivé, snažte se nepanikařit. Jestli cítíš...