Přímý přenos Eagles vs Redskins: Jak se dívat online bez kabelu

Getty Philadelphia Eagles QB Carson Wentz.Philadelphia Eagles i přes rekord 6: 7 hledají play-off, ale Washington Redskins (3–10) mají šanci hrát v neděli na FedExFieldu spoiler svého rivala z NFC East.

průvodce badmintonovými raketami

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Eagles vs Redskins na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Eagles vs Redskins na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Pokud je hra na vašem trhu: AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Fox (živě na vybraných trzích).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Eagles vs Redskins na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

zlepšení tenisového podání

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Eagles vs Redskins na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

tenisový wimbledon

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Dazn Canada

Jakmile se zaregistrujete do DAZN Canada, můžete sledovat živý přenos Eagles vs Redskins a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Náhled Eagles vs Redskins

Nebylo to hezké, ale Eagles dokázali minulý týden porazit Giants 23-17 v prodloužení v pondělí večer Football, aby udrželi své naděje v play-off naživu. Quarterback Carson Wentz hodil míč neuvěřitelných 50krát, spojil 33 z těchto přihrávek na 325 yardů a dvě přistání.

Myslím, že by to musela být jeho hra číslo 1, upřímně, řekl trenér Eagles Doug Pederson o Wentzově výkonu. Můžete se ho zeptat později tento týden. Ale myslím si, že z hlediska posadit tým na záda, vést tento tým na pole, snížit o dvě skóre, vyrovnat hru a pak samozřejmě vyhrát v prodloužení. Některé z her, které udělal, ať už to bylo prodloužení nohama nebo udržení hry naživu a nalezení přijímačů v poli, a pak jeho houževnatost postavit se do kapsy a udělat pár výstřelů. Řekl bych, že toto bude jeho hra č. 1 za ty čtyři roky. Je to pro něj opravdu vzrušující. Myslím, že mu to dodává sebevědomí, když jde dopředu.

Na Wentzově velké hře je působivější to, že to udělal bez svých velkých zbraní. Proti Redskins budou orlům chybět běžící záda Darren Sproles a Corey Clement, stejně jako přijímači DeSean Jackson, Alshon Jeffrey a případně Nelson Agholor.

Byla to pro nás výzva, řekl Pederson The Associated Press. S některými mladými kluky musíme pokračovat v koučování a nadále je připravovat a hledat způsoby, jak je přesunout nebo trochu využít těsné konce. Cokoli můžeme udělat, abychom byli stále efektivní v rozehrávce, musíme to udělat. Naši mladí hráči chápou svou roli a jsou nadšeni touto příležitostí.

Sezóna Redskins nebyla nic jiného než hladká plavba, když narazili na rekord 3-10. Jak již bylo řečeno, tým hraje v poslední době lépe, vyhrál dva z posledních tří a minulý týden zůstal konkurenceschopný proti Packers, než nakonec padl 20-15.

Chtěl bych, aby náš útok začal lépe než to, co jsme udělali minulý týden, řekl Callahan. Pokud jste dobrým fotbalovým týmem v národní fotbalové lize, je to faktor, který začíná rychle. Nyní to neznamená, že se kvůli tomu budete účastnit lovu v play -off, ale jen to zvyšuje vaši příležitost dostat se do tempa, zrychlit svůj rytmus, získat sebedůvěru, kterou potřebujete pro své jednotky a samozřejmě pro všechny strany míče.

Philadelphia je 6,5 bodovým favoritem této hry.


Populární Problémy

HBO nyní přináší na streamovací službu v březnu spoustu nových filmů, dokumentů a televizních pořadů. Podívejte se na úplný seznam zde.

Zde je přehled o tom, jak sledovat Masters online. Možnosti zahrnují sledování na vašem počítači, telefonu, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení.

'Bob's Burgers' je zpět na sezónu 10, která má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.

Pokud se vydáte na turistiku nebo běháte venku, vaše boty se mohou ulepit bahnem. Nechcete na botách nechat bláto, protože to nevypadá dobře a může to zničit celistvost obuvi. K čištění bláta z bot použijte štětec, abyste se dostali z upečeného ...

Bývalá šampionka Naomi Osaka v pondělí otevírá svou americkou otevřenou kampaň proti krajance Misaki Doiové. Obě ženy se navzájem dobře znají a hrály spolu ve Fed Cupu.