Jak koupit badmintonovou raketu

Opravdu vás baví hra badmintonu, ale nemáte vlastní raketu? Postupujte podle níže uvedených pokynů a zjistěte, jak si koupit vlastní badmintonovou raketu.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Koupit badmintonovou raketu Krok 1

  1 Vyberte si mezi oválnou nebo čtvercovou hlavou rakety. Oválná raketa mívá koncentrovanější sílu, zatímco hranatá hlava rakety má větší plochu. Vaše volba ve tvaru rakety výrazně ovlivní vaši hru.
 2. Obrázek s názvem Koupit badmintonovou raketu Krok 2

  2 Zvažte své možnosti. Zatímco lehká raketa dává hráči rychlejší pohyb, těžší raketa je stabilnější a může poskytnout větší dynamiku, pokud víte, jak ji správně používat. ale zároveň vám koupí velmi lehké rakety může také přijít zápas. Vždy se snažte koupit raketu, která má střední dosah.
 3. Obrázek s názvem Koupit badmintonovou raketu Krok 3

  3 Zkontrolujte, zda je napětí struny těsné nebo ne. Pokud jste začátečník, bude to stačit 16-20 liber. Pokud však chcete hrát profesionálně, pak by napětí struny mělo být 19-24/29 liber.
 4. Obrázek s názvem Koupit badmintonovou raketu Krok 4

  4 Chytit se. Přejděte do místního obchodu se sportovním zbožím a vyzkoušejte si nějaké rakety. Věnujte zvláštní pozornost velikosti úchopu a rozhodněte se, zda upřednostňujete menší nebo větší úchop. Chcete raketu, se kterou můžete snadno manipulovat a generovat rychlost a přesnost švihu. Pokud je přilnavost příliš velká, můžete se unavit udržováním rakety.
 5. Obrázek s názvem Koupit badmintonovou raketu Krok 5

  5 Myslete na flexibilitu. Pokud jste začátečník, jděte na flexibilní hřídel. Pokročilí hráči nebo ti s velmi rychlými švihy by si měli koupit rakety, které mají co nejméně dávek.
 6. Obrázek s názvem Koupit badmintonovou raketu Krok 6

  6 Kupte si raketu vyrobenou z grafitu. Pokud uvažujete o profesionálním hraní, kupte si raketu z uhlíkových vláken, která je extrémně lehká a aerodynamická.
 7. Obrázek s názvem Koupit badmintonovou raketu Krok 7

  7 Pokud si nejste jisti, jaký typ rakety dáváte přednost, kupte si použitou, ale v dobrém stavu. Můžete vyzkoušet několik raket bez velkých finančních nákladů a poté upgradovat, když najdete model, který funguje nejlépe. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mám si koupit drahou raketu, i když jsem junior? Pokud hrajete opravdu dobře, sáhněte po drahé raketě. Jde o vaše schopnosti, ne o raketu.
 • Otázka Jakou raketu bych si měl koupit, pokud jsem ještě začátečník? Pořiďte si lehčí raketu, dokud se nezlepšíte.
 • Otázka Záleží na tom, zda je raketoplán opeřený nebo plastový? Ne opravdu, ale mnoho lidí rádo cvičí s plastovými raketoplány, protože jsou levnější a odolnější. Poté, co vědí, co dělají, přecházejí na dražší a choulostivější pernaté raketoplány.
 • Otázka Stanu se profesionálním hráčem, když mi bude 16 a právě začínám hrát? Nic není nemožné. a samozřejmě není pozdě! Badminton je skvělý sport, který mě baví, a pokud budete dost tvrdě pracovat, pak kdo ví - třeba se jednou stanete profesionálním hráčem.
 • Otázka Jak trefím ptáčka? Najděte to sladké místo na přední straně rakety a zkuste správně načasovat. Směr ústí ptáčka rozhoduje o jeho trajektorii Zkuste to použít jako trikový výstřel.
 • Otázka Co znamená číslo modelu? Číslo pro konkrétní model neznamená nic jiného, ​​než odlišit ten konkrétní od ostatních.
 • Otázka Jak mohu zlepšit své bekhendové údery? Jen cvičte dál.
 • Otázka Která je nejlepší levná raketa? Doporučuji Fleet nebo Li-Ning. Jsou levnější než Yonex nebo Wilson.
 • Otázka Jaký druh kulečníku bych si měl koupit? Záleží na tom, jestli chcete nylon nebo peří. Je to opravdu na vašich vlastních preferencích.
 • Otázka Jaká by měla být hmotnost rakety? Mělo by to být 83-86 gramů. Levnější rakety mají větší váhu než drahé.


Populární Problémy

Několik lidí chodí do světa, aby udělali něco, co by nikdo jiný nedokázal. V polovině 70. let byl Wimbledon svědkem jednoho z největších konkurentů v historii tohoto sportu. Mnozí ho považovali za první rockovou hvězdu profesionálního tenisu. Švéd Bjorn Borg hrál každý úžasný tenis.Poté, co si Serena zajistila napínavé střetnutí s Halepovou v semifinále Miami Open, zahájila střet o titul proti Navarrovi.Mats Wilander věří, že Roland Garros bude letos kvůli povětrnostním podmínkám pro Rafaela Nadala obrovskou výzvou. Švéd také tvrdil, že Novak Djokovic bude ve výhodě kvůli specifickým přednostem jeho hry.

Jak omezit otoky po rhinoplastice. Po jakékoli operaci se otoku nevyhnete a rinoplastika není výjimkou. Rhinoplastika, což je operace, která mění tvar nosu, je pro každého člověka odlišná. Tato operace je obvykle ...Ostruhy paty jsou malé vyčnívající usazeniny vápníku, které se vyvíjejí poblíž základny patní kosti. Mohou být způsobeny opakujícími se aktivitami, jako je tanec nebo běh, nebo se mohou tvořit ve spojení s plantární fasciitidou. Pokud jsi...Stan Wawrinka se ve středu ve druhém kole French Open 2020 utká s Dominikem Koepferem. Wawrinkova hra je za současných podmínek smrtelná, ale jeho soupeř je právě teď v žhavé formě.