Jak koupit badmintonovou raketu

Opravdu vás baví hra badmintonu, ale nemáte vlastní raketu? Postupujte podle níže uvedených pokynů a zjistěte, jak si koupit vlastní badmintonovou raketu.Kroky

 1. 1 Vyberte si mezi oválnou nebo čtvercovou hlavou rakety. Oválná raketa mívá koncentrovanější sílu, zatímco hranatá hlava rakety má větší plochu. Vaše volba ve tvaru rakety výrazně ovlivní vaši hru.
 2. 2 Zvažte své možnosti. Zatímco lehká raketa dává hráči rychlejší pohyb, těžší raketa je stabilnější a může poskytnout větší dynamiku, pokud víte, jak ji správně používat. ale zároveň vám koupí velmi lehké rakety může také přijít zápas. Vždy se snažte koupit raketu, která má střední dosah.
 3. 3 Zkontrolujte, zda je napětí struny těsné nebo ne. Pokud jste začátečník, bude to stačit 16-20 liber. Pokud však chcete hrát profesionálně, pak by napětí struny mělo být 19-24/29 liber.
 4. 4 Chytit se. Přejděte do místního obchodu se sportovním zbožím a vyzkoušejte si nějaké rakety. Věnujte zvláštní pozornost velikosti úchopu a rozhodněte se, zda upřednostňujete menší nebo větší úchop. Chcete raketu, se kterou můžete snadno manipulovat a generovat rychlost a přesnost švihu. Pokud je přilnavost příliš velká, můžete se unavit udržováním rakety.
 5. 5 Myslete na flexibilitu. Pokud jste začátečník, jděte na flexibilní hřídel. Pokročilí hráči nebo ti s velmi rychlými švihy by si měli koupit rakety, které mají co nejméně dávek.
 6. 6 Kupte si raketu vyrobenou z grafitu. Pokud uvažujete o profesionálním hraní, kupte si raketu z uhlíkových vláken, která je extrémně lehká a aerodynamická.
 7. 7 Pokud si nejste jisti, jaký typ rakety dáváte přednost, kupte si použitou, ale v dobrém stavu. Můžete vyzkoušet několik raket bez velkých finančních nákladů a poté upgradovat, když najdete model, který funguje nejlépe. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mám si koupit drahou raketu, i když jsem junior? Pokud hrajete opravdu dobře, sáhněte po drahé raketě. Jde o vaše schopnosti, ne o raketu.
 • Otázka Jakou raketu bych si měl koupit, pokud jsem ještě začátečník? Pořiďte si lehčí raketu, dokud se nezlepšíte.
 • Otázka Záleží na tom, zda je raketoplán opeřený nebo plastový? Ne opravdu, ale mnoho lidí rádo cvičí s plastovými raketoplány, protože jsou levnější a odolnější. Poté, co vědí, co dělají, přecházejí na dražší a choulostivější pernaté raketoplány.
 • Otázka Stanu se profesionálním hráčem, když mi bude 16 a právě začínám hrát? Nic není nemožné. a samozřejmě není pozdě! Badminton je skvělý sport, který mě baví, a pokud budete dost tvrdě pracovat, pak kdo ví - třeba se jednou stanete profesionálním hráčem.
 • Otázka Jak trefím ptáčka? Najděte to sladké místo na přední straně rakety a zkuste správně načasovat. Směr ústí ptáčka rozhoduje o jeho trajektorii Zkuste to použít jako trikový výstřel.
 • Otázka Co znamená číslo modelu? Číslo pro konkrétní model neznamená nic jiného, ​​než odlišit ten konkrétní od ostatních.
 • Otázka Jak mohu zlepšit své bekhendové údery? Jen cvičte dál.
 • Otázka Která je nejlepší levná raketa? Doporučuji Fleet nebo Li-Ning. Jsou levnější než Yonex nebo Wilson.
 • Otázka Jaký druh kulečníku bych si měl koupit? Záleží na tom, jestli chcete nylon nebo peří. Je to opravdu na vašich vlastních preferencích.
 • Otázka Jaká by měla být hmotnost rakety? Mělo by to být 83-86 gramů. Levnější rakety mají větší váhu než drahé.

Populární Problémy

Jak restartovat svůj život. Mnoho důvodů vás může přimět stisknout tlačítko „obnovit“ ve vašem životě. Možná procházíte rozvodem, překonáváte závislost, uzdravujete se z vážného zranění nebo nemoci nebo přestavujete po emocionálním ...Benoit Paire nedávno dlouze hovořil o Velké 3 tenisu mužů - Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic. Paire tvrdil, že je ohromen obětavostí a motivací Velké 3, a připustil, že nikdy nemůže být stejný.

Zion dělá svůj dlouho očekávaný debut v NBA, když Pelikáni dnes večer pořádají Spurs. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Tato dvojice je jediným aktuálně aktivním bratrem, který byl v top 100 ATP.Zde je kompletní průvodce, jak sledovat hry Denver Broncos online bez kabelu v roce 2019-ať už jsou na vašem trhu nebo mimo něj.