Přímý přenos Patriots vs Texans: Jak se dívat onlineGetty Cam NewtonOživující se New England Patriots se snaží v neděli posunout svoji sérii výher na tři, aby se vydali na bojující Houston Texans.Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos Patriots vs Texans:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Bostonu a Houstonu

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, můžete sledovat Patriots vs Texans naživo v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Bostonu a HoustonuMůžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Patriots vs Texans naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

gelový pásek na ruku

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Bostonu a Houstonu

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Patriots vs Texans naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Bostonu a Houstonu

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

stolní tenis ping pong

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, v aplikaci CBS můžete sledovat živé přenosy Patriots vs Texans na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Patriots vs Texans naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Patriots vs Texans na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Patriots vs Texans

Patrioti po sérii čtyř zápasů prohráli a zůstali ve hře o místo v play-off. Srovnání proti Texanům se zdá papírově snadné, vzhledem k tomu, že Houstonu je v této sezóně jen 2–7. Hlavní trenér Patriots Bill Belichick však nepodceňuje sestavu Deshauna Watona.

Dobře odvedou své záběry po poli. Oni také občas používají ty lidi, aby vyklidili, což z obranného hlediska musíte respektovat, k otevření hodů středního typu, řekl. Je to velmi obtížná skupina na obranu a rozehrávač, který je velmi dobrý při hledání otevřeného muže, získání míče a znalosti toho, kdo jsou jeho zbraně a co jeho přijímači dokážou, a snaží se dostat míč k nim v situaci, kdy mohou opravdu s tím být produktivní.

Patriots jsou tři zápasy zpět z Bills, protože sezóna se blíží do prodloužení, ale quarterback Cam Newton je přesvědčen, že jeho tým zahýbá v této nepředvídatelné sezóně NFL.

Nebudu tu sedět a říkat, že jsem prorok. Nebudu tu sedět a říkat, že jsem vám to řekl. Nebudu tu sedět a brečet a řádit. Ale vždy jsem věřil a stále věřím, že jsme si byli blízcí, řekl Newton.

Věřím, že stačí jen jeden. Tato sezóna NFL je už v roce 2020 velmi nestálá a já jen vím, že v pravidelných sezónách NFL se vždy říkalo: „Liga se mění každé dva týdny.“ Takže bez ohledu na to, jak dobře se svým týmem cítíte, bez ohledu na to, jak špatný je cítíte svůj tým, každé dva týdny to bude jiný příběh. Abychom tuto výhru získali, měli jsme těsné ztráty - a abychom věděli, kdo jsme jako ofenzivní, obranné a speciální týmy, jako celý tým - je jen na nás, abychom se ujistili, že si tuto víru zachováme a nebudeme pokračovat v domněnkách o tom, jaký je náš rekord.

Živý přenos uga vs alabama

Texasané za nějakého ošklivého počasí přicházejí ošklivou ztrátou 10: 7 pro Browny. Trestný čin zvládl pouhých 243 yardů, z nichž velká část přišla pozdě, když se pokusili udělat poslední krok k vítězství ve hře.

Dočasný hlavní trenér Texans Romeo Crennel toho o Patriotech evidentně hodně ví, když od roku 2001 do roku 2004 zde jako obranný koordinátor vyhrál trio prstenů Super Bowl.

Vím, co Bill káže, řekl Crennel. Vím, co se Bill pokusí udělat, aby mohl vyhrát. Myslím si, že ti hráči, které má, padnou do řady a stejně jako minulou noc padli do řady, i když na tom mělo vliv počasí. Ale padli do řady a běželi míč, aby udrželi dobrého rozehrávače na postranní čáře.

Patriots jsou 2,5bodovými favority zápasu.


Populární Problémy

Roland Garros zažil dojemný okamžik dobré sportovní milosti, když Juan Martin del Potro utěšil Nicolase Almagra.

Jak vypadat jako roztleskávačka. O roztleskávačkách je známo, že jsou bublinkové, hezké a ve skvělé formě. Pokud chcete napodobit vzhled roztleskávačky, můžete podniknout řadu kroků. Snažte se zůstat fit díky kombinaci ...

Všechny podrobnosti, které potřebujete vědět o ATP Cupu 2020.

Jak zjistit, zda bolest levé paže souvisí se srdcem. Bolest v levé paži může být způsobena mnoha stavy, od bolesti svalů mlýna až po těžký infarkt. Abnormality kůže, měkkých tkání, nervů, kostí, kloubů a krve ...