Jak se dívat na Cowboys vs Cardinals Preseason online bez kabeluGetty Images Kyler Murray z Arizona Cardinals.Dallas Cowboys a Arizona Cardinals se v pátek střetnou v přípravném zápase na State Farm Stadium.Hra (začátek v 22:00 ET) bude na místních trzích vysílána na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV (podle toho, kde žijete) a v síti NFL pro všechny diváky mimo trh. Můžeš zkontrolujte zde abyste zjistili, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Cowboys vs Cardinals, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

- Hru můžete sledovat přes Amazon, pokud žijete v:Dallas, TX (CBS KTVT-11), Laredo, TX (CBS KYLX-13) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBSPředplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i Paramount+ Channel můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete na Prime Paramount+ Channel, Cowboys vs Cardinals můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .

podpora tenisového lokte nike

FuboTV

- Hru můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete na jednom z těchto trhů Cowboys:

Dallas, TX (CBS KTVT-11), Austin, TX (NBC KXAN-36), Oklahoma City, dobře (NBC KFOR-4), Tulso, dobře (CW KQCW-19.1), Waco, TX (Fox KWKT-44), Tyler, TX (Fox KFXK-51), Wichita Falls, TX (Fox KJTL-18), Abilene, TX (NBC KRBC-9), San Angelo, TX (NBC KSAN-3), Žlutá, TX (Fox KCIT-14), Beaumont, TX (NBC KJAC-12), Victoria, TX (Fox KVCT-19), Corpus Christi, TX (NBC KRIS-6), Harlingen, TX (ABC KRGV-5), Laredo, TX (CBS KYLX-13), Midland, TX (ABC KMID-2), El Paso, Texas (NBC KTSM-9), Little Rock, AR (Fox KLRT-16), Fayetteville, AR (Fox KFTA-24), Shreveport, LA (NBC KTAL-6), Monroe, LA (Fox KARD-14)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete na jednom z těchto trhů Cardinals:

Phoenix, AZ (NBC KPNX-12), Albuquerque, NM (ABC KOAT-7)

- Pokud žijete mimo trh, můžete hru sledovat v síti NFL prostřednictvím FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny živé na většině trhů), NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Cowboys vs Cardinals můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.


Hulu s živou televizí

- Hru můžete sledovat prostřednictvím Hulu, pokud žijete na jednom z těchto trhů Cowboys:

Dallas, TX (CBS KTVT-11), Austin, TX (NBC KXAN-36), Oklahoma City, dobře (NBC KFOR-4), Tulso, dobře (CW KQCW-19.1), Waco, TX (Fox KWKT-44), Tyler, TX (Fox KFXK-51), Wichita Falls, TX (Fox KJTL-18), Abilene, TX (NBC KRBC-9), San Angelo, TX (NBC KSAN-3), Žlutá, TX (Fox KCIT-14), Beaumont, TX (NBC KJAC-12), Victoria, TX (Fox KVCT-19), Corpus Christi, TX (NBC KRIS-6), Harlingen, TX (ABC KRGV-5), Laredo, TX (CBS KYLX-13), Midland, TX (ABC KMID-2), El Paso, Texas (NBC KTSM-9), Little Rock, AR (Fox KLRT-16), Fayetteville, AR (Fox KFTA-24), Shreveport, LA (NBC KTAL-6), Monroe, LA (Fox KARD-14)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím Hulu, pokud žijete na jednom z těchto trhů Cardinals:

Phoenix, AZ (NBC KPNX-12), Albuquerque, NM (ABC KOAT-7)

- Hru můžete sledovat v síti NFL prostřednictvím Hulu, pokud žijete mimo trh

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů), NFL Network a 60+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Cowboys vs Cardinals můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


AT&T TV

- Hru můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete na jednom z těchto trhů Cowboys:

Dallas, TX (CBS KTVT-11), San Antonio, TX (CW KMYS-35) Austin, TX (NBC KXAN-36), Oklahoma City, dobře (NBC KFOR-4), Waco, TX (Fox KWKT-44), Tyler, TX (Fox KFXK-51), Wichita Falls, TX (Fox KJTL-18), Abilene, TX (NBC KRBC-9), Žlutá, TX (Fox KCIT-14), Beaumont, TX (NBC KJAC-12), Corpus Christi, TX (NBC KRIS-6), Harlingen, TX (ABC KRGV-5), Laredo, TX (CBS KYLX-13), Midland, TX (ABC KMID-2), El Paso, Texas (NBC KTSM-9), Little Rock, AR (Fox KLRT-16), Fayetteville, AR (Fox KFTA-24), Shreveport, LA (NBC KTAL-6), Monroe, LA (Fox KARD-14)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete na jednom z těchto trhů Cardinals:

Phoenix, AZ (NBC KPNX-12), Albuquerque, NM (ABC KOAT-7)

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma. Síť NFL není k dispozici.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

michigan vs ohio state live stream zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Cowboys vs Cardinals můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Paramount+

- Hru můžete sledovat přes Paramount+, pokud žijete v:

Dallas, TX (CBS KTVT-11), Laredo, TX (CBS KYLX-13) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím plánu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, můžete sledovat Cowboys vs Cardinals naživo v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


DAZN

- Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím DAZN : Kanada

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Cowboys vs Cardinals naživo v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .

tenisový úder bekhendem

Náhled Cowboys vs Cardinals

Cardinals se chystají na předsezónní debut v pátek proti týmu Cowboys, který už má za sebou jeden zápas. Minulý týden Dallas hrál v síni slávy proti Steeles, padl 16: 3 ve hře, která se vyznačovala velmi malým prohřeškem a několika chybějícími brankami.

Největší pozornost Cowboyů je na zdraví rozehrávače Dak Prescott, který přichází ze zranění kotníku, ale nyní se vyrovnává se svalovým napětím v házejícím rameni.

Jde o postup ve správný čas. Všechno se tam cítilo dobře [hod za poslední dva dny]. Každý hod, který jsem udělal, řekl Prescott. Když vám řeknou, abyste přestali, nechcete to slyšet, ale vy (přestaňte).

Prescott řekl, že v určitém okamžiku plánuje hrát preseason, i když to nebude proti Cardinals.

Ano, to je plán, řekl Prescott. Je zřejmé, že pokud vše pokračuje tak, jak to bylo. Budu v tom optimistický, očividně budu i nadále dělat věci, které musím dělat, i když s tím budu velmi opatrný. Ujistěte se, že co je důležitější, jsem připraven na otvírák sezony.

Stejně jako Cowboys, Cardinals jsou uchazeči v NFC. Trenér Kliff Kingsbury má v plánu ponechat věci zcela vanilkové, ale chce dát svým hráčům co největší šanci uspět ve hře.

Pro mě více chcete, abyste jim dali hry, kterým rozumějí, mohli hrát na vysoké úrovni, hrát rychle, být agresivní a opravdu jen vidět tu nejlepší verzi sebe, řekl Kingsbury. První rok jsme se opravdu snažili udržet vše zastrčené, abychom skryli přestupek. Jak jsem řekl, byla to chyba, takže letos budeme trochu otevřenější a do určité míry budeme hrát svoji hru.

Cardinals se v základní části utkají s Cowboys, takže existuje představa, že nechtějí na kazetu dávat příliš mnoho.

Upřímně nebudu předvádět celou sezónu, řekl Kingsbury. Ale zajistíme, aby kluci měli šanci být úspěšní a hrát s útočnou mentalitou, ale nebudeme předvádět celou řadu urážek.

Kardinálové se potýkají se situací COVID, přičemž více hráčů je připraveno hru vynechat. Mezi nimi jsou RB James Conner, TE Darrell Daniels, DL Leki Fotu, S Charles Washington, DE J.J. Watt, DE Jordan Phillips, DL Rashard Lawrence a DE Zach Allen.


Populární Problémy

Oklahoma State a Missouri se setkávají v Liberty Bowl na Silvestra. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Druhým semifinále kvalifikace ze skupiny bude buď Marach a Pavic, nebo francouzské duo Herbert a Mahut.

Poté, co Kei Nishikori naštval Rogera Federera v jeho úvodním zápase, dokázal v úterý vyhrát jen jeden zápas proti Kevinovi Andersonovi.

Jihoafrické turné po Indii pokračuje třetím nedělním zápasem T20. Zde je návod, jak to sledovat, pokud jste ve Spojených státech.

Serena Williamsová reaguje na poznámku „Nechutné“ od Tenny Sandgrenové z Australian Open.