Přímý přenos z Michiganu vs OSU Basketball: Jak se dívat online zdarmaJustin Casterline/Getty Images

Dlouhodobé archivy Michigan a Ohio State se v sobotu střetnou v semifinále Velké desítky v Indianapolis.

Hra začíná ve 13 hodin. ET a budou vysílány na národní úrovni na CBS. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Michigan vs Ohio State:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime Paramount+ . Amazon Prime i Paramount+ Channel můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Amazon Prime Paramount+ bezplatná zkušební verze

nejlepší tenisové lokty

Jakmile se zaregistrujete na Prime Paramount+ Channel, Michigan vs Ohio State můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, různé chytré televize, Android TV, iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Michigan vs Ohio State můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


AT&T TV

CBS (živé na většině trhů) je zahrnuto v každý balíček televizních kanálů AT&T , ale balíčky Choice a výše také přicházejí s HBO Max a NBA League Pass, což je nejlepší výhoda, kterou jakákoli streamovací služba právě nabízí. Navíc ke své 14denní zkušební verzi můžete zahrnout libovolný požadovaný balíček.

Všimněte si toho, že bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale když se zaregistrujete a vyberete balíček kanálu, uvidíte, že - pokud jste novým zákazníkem - nic nedlužíte. Nebude vám účtováno 14 dní a předplatné můžete kdykoli zrušit:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledovat Michigan vs Ohio State v přímém přenosu v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Paramount+

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím Paramount+, který je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, můžete sledovat Michigan vs Ohio State naživo v aplikaci Paramount+ na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+.


Semifinálový náhled Michigan vs Ohio State Big Ten

Pověstná rivalita mezi Michiganem a Ohio State se hraje na fotbalovém hřišti více než 100 let, ale v této sezóně se do příběhu na basketbalovém hřišti přidala další kapitola. Tyto velkolepé programy Big Ten se sejdou v sobotu v konferenčním semifinálovém kole na stadionu Lucas Oil v Indianapolisu v Indii poté, co se před pár týdny postavili proti sobě v zápase nejlepších pěti.

Šampion Velké desítky v základní sezóně Michigan Wolverines (20-3, 14-3 Big Ten) vstupuje do hry na čtvrtém místě na celostátní úrovni a čerstvým výsledkem pátečního vítězství 79: 66 nad Marylandem ve čtvrtfinále Velké desítky.

Wolverines se proti Marylandu rozjeli pomalu a čelili brzkému 12bodovému deficitu, protože v prvním poločase umožnili Terrapins vystřelit 62,5% z pole. Michigan odpověděl, shromáždil se, aby získal poločasový náskok dvou bodů, a nikdy se odtamtud neohlédl.

Přestup absolventa Mike Smith vedl poplatek za Wolverines s 18 body a rekordem Big Ten Tournament s 15 asistencemi. Sophomore Franz Wagner a senior Eli Brooks přispěli 16 body a čtyřmi doskoky.

Páteční zápas čtvrtfinále proti Marylandu byl zastíněn mimosoudním incidentem, do kterého byl zapojen hlavní trenér Michiganu Juwan Howard. Bývalý hvězdný hráč Michiganu byl vyloučen ze hry v polovině druhého poločasu poté, co se dostal do pokřikujícího zápasu s trenérem Marylandu Markem Turgeonem.

Mezitím Ohio State Buckeyes (20-8, 12-8 Big Ten) vstupují do sobotního semifinálového náklonu na devátém místě v zemi. Buckeyes byli v pátek odvezeni do prodloužení, kde se protlačili za Purdue, 87-78. Ohio State vedl junior Guard Duane Washington Jr., který získal 20 bodů.

Buckeyes čeká třetí soutěž za tolik dní, protože ve čtvrtek museli také překonat statečné úsilí Minnesoty, díky kterému Gophers v posledních několika minutách snížil 14bodový náskok Ohio State na jeden. Pro Ohio State to bude první semifinálové kolo Velké desítky od roku 2014.

Michigan a Ohio State se setkaly 21. února v historicky prvním zápase pěti nejlepších v historii jejich basketbalového soupeření. Michigan, který byl v té době na národní úrovni č. 3, přežil stát Ohio č. 4, 92–87. Wolverines vedl středisko pro nováčky Hunter Dickinson, který na cestě k prvnímu vítězství Michiganu v Columbusu po sedmi letech vložil 22 bodů, devět doskoků, dva bloky a dvě asistence.

Illinois na druhém místě se v sobotním druhém semifinále velké desítky utká s třetí nasazenou Iowou. Oba vítězové se utkají v mistrovské hře v neděli v 15:30. ET.


Populární Problémy

Rozhovor s mladým indickým tenistou a Davisem Cupperem Ashwinem Vijayaraghavanem.

Nick Kyrgios se zamyslel nad rozhodnutím Rafaela Nadala odstoupit z nadcházejícího turnaje US Open. Sám Kyrgios se stáhl z newyorského majora a věří, že není bezpečné, aby se právě teď sportovalo.

Existuje mnoho různých způsobů, jak sledovat 2021 Grammy online. Zde je návod, jak můžete sledovat show na Amazon Prime.

„This Is Us“ je konečně zpět a 5. sezóna bude mít premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.

Jak si naplánovat prodloužený víkend. Pravděpodobně jste nadšeni z nadcházejícího prodlouženého víkendu a plánování toho, co budete dělat, je součástí zábavy! Dlouhý víkend je ideálním časem na vzpomínky, ať už vyrazíte na výlet nebo ...

Bílé džínové bundy jsou zábavnou a osvěžující alternativou k tradiční džínové bundě. Můžete se obléknout s tímto oděvem nebo jít do ležérnějšího vzhledu - volba je na vás! Prohlédněte si svůj šatník a zjistěte, zda některý z těchto nápadů na oblečení zaujal ...