Jak sledovat závěrečnou vesmírnou sezónu 3 online bez kabeluPlavání pro dospělé 'Final Space'

V sobotu 20. března ve 22:30 má premiéru třetí sezóna populárního animovaného seriálu Final Space Space. ET/PT na plavání dospělých.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat jeho přímý přenos takto Konečný prostor Sezóna 3 online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Cartoon Network, Adult Swim a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Konečný prostor živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

čištění tenisek

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Cartoon Network, Adult Swim a 65+ dalších televizních kanálů přes Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Konečný prostor žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue nebo Sling Orange můžete sledovat živé přenosy Cartoon Network, Adult Swim a 40 dalších televizních kanálů. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější streamovací služba s těmito kanály, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Konečný prostor živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na sezónu 3 „Final Space“Hrát si

Final Space SEASON 3 Official Trailer Final Space Season 3 PREMIÉRY 20. BŘEZNA ve 22:30 na dospělých plavcích ———————————————————————– Stream Seasons 1 a 2 na HBO Max v USA / 1. BŘEZNA - —————————————————————— Final Space Season 3 NETFLIX INTERNATIONAL RELEASE: TBA —————————————————————— —— SLEDUJTE FINÁLNÍ PROSTOR: twitter.com/FinalSpace facebook.com/FinalSpace instagram.com/finalspace/ Ahoj všichni! Olan tady! Jsme nadšeni, že můžete vidět třetí sezónu!… 2021-02-16T17: 00: 10Z

Final Space je kronikou vykořisťování vězně Gary Goodspeeda (vyjádřený Olan Rogers) a jeho mimozemského přítele Mooncake (také Rogers).

Když jsme naposledy viděli Goodspeeda a jeho přátele, pokoušeli se získat ukradené dimenzionální klíče a nakonec byli vtaženi do temné zóny. Po získání uvedených klíčů se posádka dostala do Vnitřního prostoru, kde byla schopná osvobodit Bolo - za velkou cenu, protože Nightfall se obětovala, aby zachránila Bolo a Inner Space se zhroutila.

Když nastane sezóna tři, Invictus je stále venku. Popis zní: Pět dní po úspěšné záchraně Quinna Ergona z vězení se Gary Goodspeed, týmová jednotka a Bolo ocitli uvězněni v strašlivé dimenzi Final Space, přičemž vše bylo jen otázkou přežití. Neúprosně pronásledováni Invictusem, nově vzkříšeným lordem velitelem a Titány, všichni odhodlaní zajmout Mooncake, aby se stali ještě silnějšími, jedinou nadějí Team Squad je spojit se s posledním přeživším na Zemi, než bude příliš pozdě.

Série také nabízí hlas Freda Armisena, Toma Kennyho, Davida Tennanta, Tiky Sumpterové, Stevena Yeuna, Coty Gallowayové, Caleba McLaughlina, Rona Perlmana, Giny Torresové, Keitha Davida, Andyho Richtera, Conana O'Briena, Ron Funches, Jane Lynch, Alan Tudyk, Claudia Black, Vanessa Marshall a Tobias Conan Trost.

Závěrečná vesmírná sezóna tři premiéry v sobotu 20. března ve 22:30 ET/PT na plavání dospělých.


Populární Problémy

Drtí je důležitou součástí každého tréninku na budování svalů a drtí na kole je jedním z nejnáročnějších typů. Přestože vypadají jednoduše, drtí na kole procvičují vaše spodní, střední a horní břišní svaly, zatímco posilují vaše čtyřkolky a ...

Pohled na některé z uchazečů o wimbledonský dámský šampionát, který je nepředvídatelnější než kdykoli předtím.

Bartoli doufá v brzké uzdravení ve WTA Carlsbad

Seznam 4 hráčů do 23 let, kteří by mohli v roce 2019 vyhrát Grand Slam.

Stát se olympionikem může být neuvěřitelný a obohacující zážitek. Pokud chcete dokázat svou atletiku na mezinárodní scéně, musíte si vybrat sport a trénovat přísně. S vytrvalostí a správným myšlením budete na ...