Game of Thrones Season 8 Episode 6 Finale Live Stream v USA, Velké Británii, Kanadě a po celém světěHBONyní je čas na poslední epizodu Hra o trůny . Někteří fanoušci milovali sezónu a někteří fanoušci to nemohli vydržet, a teď jsme tu všichni, abychom viděli, jak to skončí. Sezóna 8 Epizoda 6 se vysílá ve 21 hodin. Eastern dnes, 19. května 2019 (nebo 2:00 ve Velké Británii 13. května současně.) Pokud chcete sledovat šestý díl prostřednictvím živého přenosu, máme níže uvedené podrobnosti o různých částech světa. Pravděpodobně budete chtít zachytit dnešní epizodu naživo, abyste se vyhnuli co nejvíce spoilerům. (Tento článek bude mít na konci spoilery z epizody z minulého týdne.)Nejprve se podíváme na možnosti běžně dostupné ve Spojených státech a poté přejdeme do jiných zemí.Kanál HBO společnosti Amazon Prime

zlepšit tenisovou hru

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde prostřednictvím HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Další možnosti

HBO Now je samostatná streamovací služba HBO a poskytuje veškeré programování HBO prostřednictvím internetu. Tato služba stojí 14,99 $ měsíčně-ale nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi. Abyste se vyhnuli poplatkům, musíte zrušit před koncem zkušební verze. Chcete -li službu používat, stáhněte si aplikaci HBO Now na vašem telefonu nebo tabletu. Je k dispozici v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod a Amazon Appstore , a více.

(Mimochodem, pokud se díváte na HBO Now, můžete začít sledovat asi tři minuty dříve než ostatní. Epizody mají obvykle premiéru kolem 20:57 východního času na HBO Now, ale můžete začít obnovovat kolem 8:55. pm východní.)

plány odpalovače tenisových míčků

Pokud máte kabelové předplatné, které zahrnuje HBO, můžete streamovat prostřednictvím HBO GO.


Jak žít stream ve Velké Británii

Zatímco diváci v USA mohou sledovat ve 21 hodin Východní 19. května v televizi nebo online, britští diváci se budou v pondělí 20. května naladit na živé sledování ve 2 hodiny ráno. Pokud je však pro vás příliš pozdě, epizoda se bude znovu vysílat v noci 20. května v 21:00 BST, takže možná budete chtít počkat na večerní premiéru ve Velké Británii.

Hra o trůny bude ve Velké Británii vysílat spíše na Sky Atlantic než na HBO. Pokud jste ve Velké Británii, nemůžete streamovat z HBO, ale vy umět proud žít ve 2:00 BST ve Velké Británii s NYNÍ TV , což je samostatná streamovací služba Sky. Aplikaci lze sledovat na celé řadě zařízení, včetně konzolí PlayStation a Xbox, Roku, Chromecast, Apple TV, PC nebo Mac, EETV, Youview a dalších. Na NOW TV lze aktivovat až čtyři zařízení. Pořad můžete také sledovat později poté, co je živě streamován prostřednictvím TV NYNÍ, nebo jej můžete znovu streamovat ve 21 hodin. 6. května, když se ve Velké Británii vysílá podruhé na Sky Atlantic.

Pokud máte předplatné Sky, můžete ke streamování epizody použít také SKY GO, který bude streamovat současně s živým televizním vysíláním.

Pokud jste ve Velké Británii a nemáte předplatné Sky, můžete získat sedmidenní bezplatnou zkušební verzi NOW TV a poté platit 7,99 GBP měsíčně za přístup ke zbytku sezóny, jak se vysílá.

Mezitím se v Německu bude epizoda vysílat 20. května ve 3 hodiny ráno.


Jak streamovat v Kanadě

Nejlepší je sledovat nové Hra o trůny epizody na Toužit , která bude vysílat epizody současně s tím, že se budou vysílat v USA 19. května. Jedinou nevýhodou je, že budete muset zaplatit za HBO balíček navíc k ceně Crave za sledování. Jedná se o vůbec první případ, kdy mohli Kanaďané streamovat Hra o trůny legálně bez kabelového předplatného.


Jak žít stream v Austrálii

Pokud jste v Austrálii, používáte možnost živého streamování Foxtel Go . Tato služba je k dispozici pouze rezidentům nebo předplatitelům Foxtelu v Austrálii. Ale s ním můžete streamovat současně s živým televizním přenosem na Foxtel. Tuto službu můžete používat ve svém prohlížeči, Google Play nebo Apple App Store. Šestý díl se bude streamovat 20. května.

stream hry Hra o trůny sezóna 8 epizoda 5

Jak streamovat ve Švédsku, Norsku, Dánsku a Finsku

Pokud jste ve Švédsku, Norsku, Dánsku nebo Finsku, můžete streamovat pomocí HBO Nordic . Tato služba je k dispozici pouze rezidentním nebo severským předplatitelům ve výše uvedených oblastech. Epizody budou streamovány s titulky současně s živým televizním přenosem.


Jak žít stream v Indii

Vaše možnost v Indii je Hotstar . Toto je indická služba streamování videa a bude vysílat epizody současně do televizního vysílání. Šestý díl bude odvysílán 20. května.

Fanoušci mají na tuto sezonu hodně smíšených recenzí, zejména na nejnovější epizodu. Zde je ohlédnutí za tím, co se zatím stalo. V Episode 3 byl ztracen Jorah, Theon, Lyanna Mormont, Noční král, Melisandre, Beric, Edd Tollett a hordy Dothraki a Unsullied. Noční král šokoval fanoušky a někteří stále nemohou uvěřit, že tajemství White Walker je již u konce.

Pak jsme před dvěma týdny ztratili Rhaegal a Missandei. Poslední slova Missandei pro Daenerys byla Dracarys nebo je spálila. Nikdy jsem nekoupil, že se Dany stává Šíleným králem, ale D&D podlomila moje očekávání. Minulý týden se Varys spikl proti Daenerys a možná dokonce plánoval, že ji zabije. Musela zabít Varysa za velezradu dračí palbou. Truchlila po Rhaegalovi a Missandei, ale místo aby ji utěšil, Jon Snow se bez vysvětlení odtáhl. Dany řekla, že bude muset vládnout strachem, a Jon se s ní nehádal.

Dále má Dany rozhodující vítězství v King’s Landing a Cersei zvoní na zvony kapitulace. Potom se z nějakého důvodu Dany místo toho rozhodl spálit celé King's Landing, včetně zabití mnoha nevinných dětí a žen. Jamie se dal znovu dohromady s Cersei a společně zemřeli, když se King’s Landing zhroutila. Euron zemřel v boji s Jaimem dříve. Arya žila a odjela na bílém koni, který se magicky objevil. A Ohař a hora zemřeli v epickém Cleganebowlu.

Co se bude dít dál? Není možné předvídat.


Populární Problémy

Zde je kompletní přehled o tom, jak sledovat hru Bears vs Raiders Week 5 online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Bears vs Lions online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Wizards vs Mavericks online. Zahrnuje možnosti pro diváky, kteří jsou buď na trhu, nebo mimo trh.

Francie a Chorvatsko se ve středu setkávají v Lize národů UEFA. Pokud jste v USA, zde můžete zápas sledovat.