Jak vloupat do auta

Pokud jste zamkli klíče v autě, může to být nepohodlný a drahý návrh na odemčení vozu profesionálem. 80 dolarů za pět minut práce? Pojď. Není těžké proniknout do vozidel s automatickými zámky, manuálními zámky nebo dokonce zkontrolovat, zda se dostanete dovnitř kufrem, což jsou všechny dostupné metody, které máte k dispozici. Nesnažte se rozbít okno, abyste dostali klíče zpět.Metoda 1 ze 3: Rozbití elektrických nebo automatických zámků

 1. Obrázek s názvem Vloupání do auta Krok 1

  1 Najděte si svůj vybraný nástroj. Základní metodou vloupání do auta s automatickými zámky bez poškození čehokoli je zaklínit prostor ve dveřích a dlouhým pokerem stisknout tlačítko zámku. Může to být hrubé, ale víceméně je to přesně to, co zámečník udělá, když mu zavoláte, kromě toho, že to neuděláte, vám neutratí 80 dolarů za pět minut práce. K tomu budete potřebovat jeden klín a jeden poker. Možnosti zahrnují:
  • Nejlepší klíny mohou zahrnovat nože na tmel a zarážky dveří, čím tenčí, tím lepší. V ideálním případě chcete otevřít pouze tolik prostoru, kolik je nutné k vložení pokeru. Zámečníci používají nafukovací balónek k pumpování vzduchu a vytváření prostoru.
  • Nejlepší poker zahrňte odšroubovanou anténu z auta a narovnaný drátěný závěs. Možná budete potřebovat kleště k narovnání závěsu a zvážit jeho zdvojení, abyste měli lepší kontrolu a tlačnou sílu, když se dostanete k tlačítku zámku. Bude fungovat téměř jakýkoli nástroj, který je dostatečně úzký, aby se vešel skrz okenní trhlinu, a dostatečně dlouhý, aby dosáhl na tlačítko zámku.
 2. Obrázek s názvem Vloupání do auta Krok 2

  2 Otevřete dveře. Zasekněte zarážku dveří nebo ekvivalentní klínový nástroj do prostoru mezi horní částí dveří a autem. Pevně ​​vklepte klín do prostoru dveří/auta pomocí paty ruky.
  • Pokud máte obavy z poškození laku svého auta, zakryjte klín před začátkem látkou nebo nějakým plstěným povrchem, aby byl lak chráněn.
 3. Obrázek s názvem Vloupání do auta Krok 3

  3 Vložte tyč. Zaseknutý klín vytvoří mezeru mezi dveřmi a karoserií auta. Vložte svou tyč do prostoru mezi dveřmi a karoserií auta. Veďte tyč směrem k tlačítku zámku.
 4. Obrázek s názvem Vloupání do auta Krok 4

  4 Stiskněte tlačítko a odemkněte. Prutem pevně stiskněte tlačítko. Může to trvat několik pokusů, než se na to dostanete, ale jakmile to uděláte, úspěšně jste vnikli do svého auta. Otevřete dveře a vezměte si klíče. reklama

Metoda 2 ze 3: Rozbití manuálních zámků

 1. Obrázek s názvem Vloupání do auta Krok 5

  1 Laso zámek s věšákem na kabáty. Největší rozdíl mezi vloupáním do vozidla s manuálními zámky je v tom, že jakmile se dostanete dovnitř, musíte zatáhnout za zajišťovací kolík, pokud to chcete udělat ručně. Postupujte podle stejných pokynů, zaklínujte a šťouchejte do prostoru, který vytvoříte, ale pak budete muset opatrně zatáhnout, abyste odemkli auto.
  • Stisknutí tlačítka je jedna věc, ale lasování kolíku je mnohem obtížnější. Budete muset smyčku přetáhnout přes hlavu uzlu zámku jako smyčku a zatažením nahoru odemknout auto. Získání může trvat několik pokusů.
 2. Obrázek s názvem Vloupání do auta Krok 6

  2 Zvažte použití slim Jim nebo si vytvořte vlastní. Slim Jim, jinak nazývaný nástroj pro uzamčení, je automobilový nástroj běžně vydávaný policistům na pomoc při otevírání dveří pomocí manuálních zámků. Používá se svatbou do samotného mechanismu dveří, mezi oknem a odizolováním, zaháknutím zajišťovacího kolíku a vytažením zevnitř. Pokud máte přístup ke štíhlému Jimovi, může to být rychlá oprava.
  • Vytvořte si vlastní tím, že narovnáte ramínko a ponecháte pouze zakřivený (háčkový) konec v původním tvaru. Možná budete muset použít jehlové kleště k odvinutí věšáku, abyste jej narovnali, a zdvojnásobte jej, abyste jej zpevnili.
  • Všimněte si, že tato metoda se nedoporučuje pro auta s automatickými okny a zámky. Tato auta mají ve dveřích spoustu kabeláže, která by se při tomto rozbití mohla poškodit.
 3. Obrázek s názvem Vloupání do auta Krok 7

  3 Vyberte dveře na straně spolujezdce. Na straně spolujezdce je obvykle méně kabeláže než na dveřích řidiče, takže vloupání je poněkud snazší.
 4. Obrázek s názvem Vloupání do auta Krok 8

  4 Vložte svůj nástroj. Identifikujte černé gumové proužky podél spodního okraje okna auta. Uzamykací mechanismus je obvykle seřazen se samotným zámkem, obvykle směrem k zadní části samotných dveří.
  • Prsty lehce stáhněte tento gumový pásek z okna, aby se odhalila mezera mezi oknem a vnější částí dveří auta. Opatrně vložte narovnaný věšák na kabáty, nejprve zakřivený konec, do mezery mezi oknem a odizolováním.
 5. Obrázek s názvem Vloupání do auta Krok 9

  5 Sklopte ramínko dovnitř. Měli byste být schopni spustit věšák do této mezery o několik palců bez odporu, pak začít cítit špendlík.
  • Pokud se podíváte do prodejní příručky vozidla, budete mít skvělý přehled o tom, kde bude zajišťovací kolík a jak k němu získáte přístup. Pokud se budete slepě kopat ve dveřích, riskujete, že zamotáte kabeláž a způsobíte škodu. Než vložíte slim Jim, zkuste zjistit, kde je pojistný kolík.
 6. Obrázek s názvem Vloupání do auta Krok 10

  6 Najděte špendlík. V mezerě pohybujte ramínkem, dokud neucítíte malý špendlík. Tento kolík lze zatažením uvolnit zámek dveří. Obvykle bude umístěn asi 2 palce (5 cm) pod spodní částí okna, v blízkosti vnitřní kliky dveří.
 7. Obrázek s názvem Vloupání do auta Krok 11

  7 Jemně zatáhněte za kolík směrem k zadní části vozu. Když najdete kolík, zavěste ho a jemně zatáhněte. Pokud uspějete, ucítíte pohyb kolíku a uslyšíte odemčení dveří. Po úspěšném odemčení dveří jemně vytáhněte věšák ven a otevřete dveře, abyste získali klíče zpět. reklama

Metoda 3 ze 3: Vloupání do kufru

 1. Obrázek s názvem Vloupání do auta Krok 12

  1 Najděte nouzový kabel. Pokud je váš kufr náhodou odemčen, ale kabina je uzamčena pomocí vašich klíčů uvnitř, otevřete jej a podívejte se dovnitř, abyste našli nouzově otevřený kabel kufru, který se otevírá do auta. Často je ve „dveřích“ kufru nebo na střeše kufru.
 2. Obrázek s názvem Vloupání do auta Krok 13

  2 Vytáhněte šňůru. Jakmile najdete šňůru, zatáhněte za ni. To u některých modelů automobilů odemkne zadní sedadla spolujezdce a umožní jim spadnout dopředu. To je u některých sedanů běžný rys.
 3. Obrázek s názvem Vloupání do auta Krok 14

  3 Vlezte dovnitř Jakmile se odemknou sedadla spolujezdce, zatlačte je dopředu. Nyní můžete vlézt do auta tímto novým vchodem a ručně odemknout zadní dveře spolujezdce. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak vniknu do auta, které není moje legální? Pokud je v tom autě nějaký váš majetek nebo jste policista nebo hasič, měli byste vybrat zámek nebo se pokusit jej vypáčit, pokud máte páčidlo. Nekopejte do dveří, jinak riskujete spuštění alarmu.
 • Otázka Jak se dostanu do elektrického zámku kufru bez klíče nebo baterie? Nasaďte propojovací kabely a zkuste to znovu. I bez baterie pak auto bude moci odemknout kufr
 • Otázka Jak odemknu auto bez klíče? Můžete zkusit vybrat zámek dveří, ačkoli většina novějších modelů to dělá obtížným.
 • Otázka Jak vniknu do vozu Mercedes Benz ML320? Potřebovali byste zapojit elektroniku.
 • Otázka Co mám dělat, když jsem zamkl klíče v autě? Můžete zavolat policii, často mají nástroje, které vám s tímto problémem pomohou. Můžete také zavolat prodejci svého auta a požádat ho o radu.
 • Otázka Mám Toyota Camry 2015 a zamkl jsem klíče v kufru. Jak je mohu dostat ven? Požádejte prodejce, aby vám poskytl náhradní klíč, abyste mohli vytáhnout klíč z kufru a mít náhradní pro případ, že by se stalo něco jiného.
 • Otázka Jak mohu otevřít kufr svého BMW 335i bez napájení z baterie? Všechny modely 335i jsou vybaveny klíčenky s klíčem vloženým do přívěsku. Vytáhněte klíč a v horní části registrační značky je otvor pro klíč, abyste kufr otevřeli ručně.
 • Otázka Jak se dostanu k sadě klíčů, které jsou zamčené v kufru Chevy Malibu 2009? Za předpokladu, že nemáte přístup do interiéru vozu, abyste mohli otevřít kufr zevnitř, je nejlepší zavolat zámečníka.
 • Otázka Jak mohu otevřít dodávku, pokud nechám klíče uvnitř? Pokud má vaše dodávka okno se čtvrtým osvětlením (malé okno na straně řidiče a spolujezdce), můžete okno vyjmout uvolněním těsnění a zatažením za něj. Sejde se z jednoho kusu a můžete jej vejít zpět.
 • Otázka Jak se dostanu do auta? Nechal jsem klíče v zapalování a omylem stiskl spínač zámku. Odemykací tlačítko je na středové palubní desce Avery Lolar Pokud má vozidlo střešní okno, použijte ohnutý věšák (nechejte jej ohnout přibližně v 90stupňovém úhlu blízko konce) a stiskněte tlačítko. Pokud není střešní okno, budete muset zavolat zámečníka.
Zobrazit více odpovědí Nezodpovězené otázky
 • Jak se dostanu do Mercury Mountaineer z roku 2003?
 • Je zámečník levnější než obchodní zastoupení?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Dávejte pozor, abyste při vloupání nepoškodili lak auta nebo odizolování.
 • Než se sami nabouráte do zamčeného auta, zvažte, že zavoláte zámečníka nebo AAA a přijdete profesionálně odemknout dveře pomocí „slim Jim“.
 • Pokud řešíte vážnější problém, jako je oběť nehody nebo malé dítě v horkém autě, je téměř vždy vhodnější rozbít okno.

reklama

Varování

 • Krádež aut je federální zločin. Tyto informace jsou určeny výhradně pro účely otevírání zamčených dveří u aut, která vám patří.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Drátěný věšák nebo tyč
 • Jehlové kleště
 • Klín nebo dveřní zarážka
 • Látka nebo plsť na ochranu barvy (volitelně)

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.Populární Problémy

Ani jeden nemá zvlášť dominantní servisní hru. Zápas nakonec může rozhodnout ten, kdo v daný den lépe podává.Daytonský basketbal, osvěžující úžasnou show na Maui, se vrací domů, aby přijal Houston Baptist. Zde je návod, jak hru sledovat.

Danielle Collins se z ničeho nic vynořila, aby se stala jednou z nejlepších hráček na okruhu WTA.Naomi Osaka předvedla výjimečný boj o triumf na US Open, dva roky poté, co bylo zastíněno její první vítězství.Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Jazz vs Rockets Game 2 online bez kabelu.

Po svém dlouho očekávaném návratu do soutěžního tenisu Roger Federer prohlásil, že jeho hlavní cíle pro sezónu 2021 jsou Wimbledon a olympijské hry v Tokiu.