Jak se dívat na Bengals vs Bucs Preseason online

Getty Tom Brady se dívá, jak Kyle Trask z Tampa Bay Buccaneers táhne míč během tréninkového kempu.Cincinnati Bengals a obhájce titulu v Super Bowlu Tampa Bay Buccaneers se střetnou v první preseason hře obou týmů na stadionu Raymonda Jamese 14. srpna.

Hra (čas zahájení v 19:30 ET) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV, podle toho, kde žijete. Můžeš zkontrolujte zde abyste viděli, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Bengals vs Bucs, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

- Hru můžete sledovat přes Amazon, pokud žijete v:

Cincinnati, OH (CBS WKRC-12) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBSPředplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i kanál Paramount+ si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Paramount+, Bengals vs Bucs můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .

skóre ve stolním tenise

FuboTV

- Hru můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete na jednom z těchto bengálských trhů:

Cincinnati, OH (CBS WKRC-12), Louisville, KY (Fox WDRB-41), Lexington, KY (Fox WDKY-56)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete na jednom z těchto trhů Bucs:

Tampa, FL (NBC WFLA-8), Orlando, FL (NBC WESH-2), Fort Myers, FL (CW WXCW-6), West Palm Beach, FL (ABC WPBF-25), Tallahassee, FL (Fox WTWC-40.2), město Panama (ABC WMBB-13)

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Bengals vs Bucs můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich skončení, i když nezaznamenejte je.


AT&T TV

- Hru můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete na jednom z těchto bengálských trhů:

Cincinnati, OH (CBS WKRC-12), Dayton, OH (ABC WKEF-22), Columbus, OH (ABC WSYX-6), Louisville, KY (Fox WDRB-41), Lexington, KY (Fox WDKY-56)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete na jednom z těchto trhů Bucs:

Tampa, FL (NBC WFLA-8), Orlando, FL (NBC WESH-2), West Palm Beach, FL (ABC WPBF-25), Tallahassee, FL (Fox WTWC-40.2), město Panama (ABC WMBB-13)

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého z nich, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

výztuhy na tenisový loket

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Bengals vs Bucs můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

- Hru můžete sledovat prostřednictvím Hulu, pokud žijete na jednom z těchto bengálských trhů:

Cincinnati, OH (CBS WKRC-12), Dayton, OH (ABC WKEF-22), Columbus, OH (ABC WSYX-6), Louisville, KY (Fox WDRB-41), Lexington, KY (Fox WDKY-56)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím Hulu, pokud žijete na jednom z těchto trhů Bucs:

Tampa, FL (NBC WFLA-8), Orlando, FL (NBC WESH-2), Fort Myers, FL (CW WXCW-6), West Palm Beach, FL (ABC WPBF-25), Tallahassee, FL (Fox WTWC-40.2), město Panama (ABC WMBB-13)

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a 60+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Bengals vs Bucs můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáváno s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Paramount+

- Hru můžete sledovat přes Paramount+, pokud žijete v:

Cincinnati, OH (CBS WKRC-12) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Živý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím tarifu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, Bengals vs Bucs můžete sledovat živě v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


NFL Game Pass

- Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím NFL Game Pass : mimo trhy Bengals a Bucs (v USA)

Živě můžete sledovat každou mimosoudně předsezónní hru NFL mimo trh prostřednictvím NFL Game Pass , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze Game Pass zdarma

Jakmile se zaregistrujete do NFL Game Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Bengals vs Bucs živě v aplikaci NFL , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone , Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete sledovat také na počítači prostřednictvím webových stránek NFL .

požár tenisového míčku

DAZN

- Hru můžete sledovat prostřednictvím DAZN, pokud žijete : Kanada

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Bengals vs Bucs živě v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled Bengals vs Bucs

Ti, kdo doufají, že se podívají na Toma Bradyho v první preseasonové hře, nebudou zklamáni. Brady bude s prvním týmem chytat, ačkoli hlavní trenér Tampy Bay Bruce Arians byl mámou o tom, jak dlouho bude 44letý zadák na hřišti. V důsledku toho pravděpodobně dostaneme velkou dávku nováčka QB Kyle Traska.

Arianům se líbí to, co zatím viděl od Traska. Opravdu dobré. Byl vynikající v každém okamžiku, který dnes měl, řekl trenér Bucs po středečním tréninku. Dostal míč z rukou. Poslední byl pravděpodobně jeho jediný - nebyl to ani špatný hod, nikdo nebyl otevřený. V zásadě se opravdu zlepšuje a líbí se mi, kde je.

Bucs běžící zpět Ke’Shawn Vaughn bude klíčovým hráčem, kterého je třeba sledovat, protože bude bojovat o místo na soupisce proti C. J. Prosise a Troymaine Pope.

Na druhé straně už víme, že se nedočkáme loňského celkového výběru Joe Burrowa, protože hlavní trenér Bengals Zac Taylor potvrdil, že Burrow, centr Trey Hopkins, ofenzivní řešení Fred Johnson a defenzivní řešení Larry Ogunjobi nebudou hrát v této hře, prostřednictvím Paula Dehnera z The Athletic .

Taylor také diskutoval o svých plánech na to, co bude jeho první přípravnou hrou na pozici hlavního trenéra, poté, co byla předsezóna loni zrušena. Záloha Burrow, quarterback Brandon Allen, dostane většinu úderů pod střed a dva nejlepší rushers týmu, Joe Mixon a Samaje Perine, budou hrát, ale budou omezeni.

Chcete s těmi dát dohromady pořádný drive. Pokud to dokážeš, najdi si další lidi. Brandon bude hrát o něco déle, než možná někteří jiní kluci, kteří se objeví jako první, jen aby mu poskytli další herní akci, řekl Taylor. podle oficiálních webových stránek týmu . Máte velkou vnitřní konkurenci, ale ne mnoho těl navenek. Někteří kluci dostanou opravdu dobrou práci. (Řeší) Isaiah Prince a Gunnar Vogel, ti chlapi dostanou svůj spravedlivý podíl na opakování.

Jedním z hráčů, který bude sledovat Bengals, bude pátý celkově Ja’Marr Chase, o kterém se proslýchalo, že má pomalý start. Jak dobře si nováček vede v této a následujících dvou předsezónních soutěžích, by mohlo být klíčové pro to, kolik hracího času získá, když se rozehraje základní část.


Populární Problémy

Hvězda Mercedesu Lewis Hamilton je „velmi“ se Serenou Williamsovou poté, co nechala své pocity vůči Ilie Nastase znát na sociálních sítích.

Kansaský basketbal se v sobotu ujal Oklahomy. Hra je na CBS, ale zde je návod, jak ji můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Celebrity KSI a Logan Paul se v sobotu večer setkají ve vysoce anticiazovaném boxerském zápase. Zde je návod, jak sledovat boj online v USA.

Jak zavěsit tyč sprchového závěsu. V zásadě existují 2 druhy sprchových tyčí. Napínací tyče se snadno instalují a nevyžadují žádné nástroje ani hardware. Tyto pruty lze zkroutit na místo a snadno upravit. Montážní tyče spoléhají na ...

Hraní basketbalu vyžaduje přirozené dovednosti, ale dobrým basketbalistou se můžete stát, pokud správně upravíte své tělo, cvičíte se správnými cviky a zvládnete mentální aspekty hry. Dobří basketbalisté vložili ...

Zde je návod, jak streamovat Disney Parks Magical Christmas Day Parade 2019 online, pokud nemáte kabel. Moderují Matthew Morrison a Emma Bunton.