Roland Garros 2021: Roger Federer vs Dominik Koepfer náhled, souboj a předpověď

Roger Federer v akci proti Marinu Cilicovi

Roger Federer v akci proti Marinu Cilicovi

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (8) Roger Federer vs Dominik Koepfer

Datum: 5. června 2021

obvaz na tenisový loket

Turnaj: Roland Garros 2021

Kolo: Třetí kolo (kolo 32)

Místo: Paříž, Francie

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Červený jíl

Peníze: 17 171 108 €

Načasování zápasu: Ne před 21:00 místního času, 19:00 GMT, 15:00 EST, 12,30 IST

Živé televizní vysílání: USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Roger Federer vs Dominik Koepfer

Roger Federer porazil ve čtvrtečním zápase druhého kola Marina Cilice, aby si rezervoval místo ve třetím kole, kde se utká s Dominikem Koepferem.

Federer vyhrál 6-2, 2-6, 7-6 (4), 6-2 a na hřišti vypadal z větší části pohodlně. Devětatřicetiletý mladík ano dostat se do dlouhého sporu s rozhodčím židle v polovině druhého setu, což na krátkou dobu zdánlivě ovlivnilo jeho hru. Federer ale incident rychle oprášil, než obnovil svoji dominanci při podání.

Švýcaři udeřili 47 vítězů na 43 Čiličových a dopustili se o 17 nevynucených chyb méně než Chorvat s velkým podáním. Federer byl také trochu nehospodárný, když proměnil pouhých pět ze 16 získaných brejkbolů. Jeden ze zmeškaných brejkbolů byl obzvláště nákladný, protože devětatřicetiletý hráč poslal rutinní forhendový náskok dlouhý, když Cilic ve třetím setu podával 1-3, 0-40.

Bývalý šampion US Open odtamtud vyhrál tři zápasy v řadě na náskok 4: 3 a ve Federerově táboře způsobil určité otřesy. Švýcar ale poté získal 14 po sobě jdoucích servisních bodů, aby si zajistil set v tiebreaker.

Federer vypadal napumpovaný poté, co dostal dva sety do jednoho vedení, a ve čtvrtém doběhl domů, aniž by se zapotil.

Dominic Koepfer mezitím porazil Taylora Fritze 6-3, 6-2, 3-6, 6-4, aby poprvé v kariéře dosáhl na 32 na Roland Garros. Němec úspěšně anuloval Fritzovo podání a vytvořil si 17 příležitostí do brejku, z nichž sedm proměnil.

tether tenisová míčová hra

Sedmadvacetiletý hráč by byl znepokojen skutečností, že se dopustil 53 nevynucených chyb-což je počet, který by musel v zápase s Federerem snížit.

Roger Federer vs Dominik Koepfer tváří v tvář

Roger Federer a Dominik Koepfer spolu nikdy nehráli na turné, takže jejich vzájemný zápas momentálně stojí 0-0.

Predikce Roger Federer vs Dominik Koepfer

Dominik Koepfer

Dominik Koepfer

Dominik Koepfer je prvním specialistou na jílovité hřiště, se kterým se Roger Federer na letošním French Open utká. Koepfer je zběhlý v přetahování soupeřů levým forhendem a sám je dobrým tahounem.

Němec pravděpodobně v sobotu otestuje Federerovy nohy, což Istomin a Cilic nedělali s dostatečnou frekvencí. Ale Koepfer může být také příležitostně náchylný k chybám; nebojí se jít na své střely, což znamená, že mu vždy hrozí rozdávání volných bodů.

Koepfer bude velmi motivován vyhlídkou na porážku Federera, stejně jako každý jiný hráč při losování. A pokud švýcarský forhend a podání nejsou dostatečně přesné, mohl by se ocitnout pod určitým tlakem.

To bude pravděpodobně dosud nejtěžší Federerův test, zejména proto, že Koepfer je levák. To znamená, že nejlepší úroveň 39letého hráče by měla stačit na to, aby se dostal za cílovou čáru.

Předpověď: Roger Federer vyhraje ve čtyřech setech.


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit jeho tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Georgia Southern se v sobotu utká s UL Monroe ve fotbalovém zápase Sun Belt. Zde je návod, jak hru sledovat.

Zde je několik různých způsobů, jak můžete dnes večer sledovat živé přenosy hry Broncos vs Seahawks online, pokud nemáte kabel.

Stefanos Tsitsipas nedávno prohlásil, že považuje za inspiraci úspěchy Dominica Thiema, zejména jeho triumf na US Open.

Starší ženy jsou zkušenější, moudřejší, zralejší a sebevědomější. Jak tedy přilákat jednoho? Je dost těžké přilákat starší dívku, ale opravdu máte šanci, když jste teenager a snažíte se ...

Dvojice proti sobě odehrála 46 zápasů, z nichž každý vyhrál 23.

Není to poprvé, co Federer ukázal své emoce po finále Australian Open.