Jak sledovat televizní seriál Epix „Válka světů“ online bez kabelu

Válka světů Gabriel Byrne a Elizabeth McGovern

EPIXV posledních letech, EPIX tiše hasil některé vynikající televize - jeho nová řada Válka světů je jen nejnovější příklad. Tento nový sci-fi thriller podle stejnojmenného klasického románu H. G. Wellse má premiéru v neděli 16. února ve 21 hodin. ET/PT.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Válka světů živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál Epix od Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah Epix naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazon Epix Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte Epix na Amazon PrimeJakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i Epix , pak se můžete dívat Válka světů buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

jak rozbít

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů , zatímco Epix lze přidat do jakéhokoli balíčku jako extra. Pokud přidáte Epix buď do balíčku kanálů Plus nebo Max, bude to vše dodáváno se sedmidenní zkušební verzí zdarma:AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat Válka světů žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Sling TV

Epix je k dispozici jako samostatný balíček prostřednictvím Sling TV, což znamená, že se můžete zaregistrovat do Epix, ať už se také zaregistrujete do jednoho z hlavních balíčků Sling Orange nebo Sling Blue. Prostřednictvím Slingu můžete Epix získat celkem za 5 $ za měsíc, což je nejlevnější možnost, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Válka světů živě nebo na vyžádání ve vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .


Náhled „Válka světů“Hrát si

War Of The Worlds (řada EPIX 2020) Válka světů - premiéra v neděli 16. února 2020 ve 21 hodin. V hlavních rolích Gabriel Byrne, Elizabeth McGovern, Léa Drucker, Natasha Little, Daisy Edgar Jones, Stéphane Caillard, Adel Bencherif a Guillaume Gouix Watch na EPIX. Získejte kanál nebo aplikaci: epix.com/get-epix #WarOfTheWorlds twitter.com/warofworldsepix instagram.com/warofworldsepix/ Set-in současná Evropa, válka o ... 2020-01-27T19: 09: 13.000Z

Toto nové sci-fi drama vzniká jako společný podnik společností Fox Network Group a StudioCanal, francouzské filmové produkční společnosti. Ve skutečnosti už byl vysílán ve Francii v říjnu a listopadu 2019 na CanalPlus. Série je novým pohledem na stejnojmenný klasický román H.G.Wellse, který byl v průběhu let upravován desítkykrát ve formě rozhlasových her, filmů, televizních pořadů a televizní minisérie.

Válka světů hvězdy Lea Drucker jako Catherine Durandová, francouzská astronomka, která detekuje signál přicházející od hvězdy rudého trpaslíka Rosse 128. Brzy poté začne velká skupina meteorů útočit na velká města po celém světě. Meteory jsou ve skutečnosti kosmické lodě, jejichž obyvatelé zabíjejí obrovské procento populace.

V Londýně Helen (Elizabeth McGovern) bojuje za záchranu svého syna Dana (Michael Marcus), zatímco její bývalý manžel Bill (Gabriel Byrne) se zoufale snaží dostat z práce z Francie domů ke své rodině.

Když se z tohoto mimozemského útoku vynoří přeživší, musí se pokusit zjistit, jak se v tomto odvážném novém světě pohybovat. Nebude to ale tak postapokalyptické jako jiné adaptace románu. Tenhle jde spíše o tichý teror.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Jak dlouho byste přežili? @warofworldsepix má premiéru 16. února v 9/8c pouze na @epix.

Příspěvek sdílený uživatelem EPIX (@epix) 29. ledna 2020 v 9:00 PST

Nechtěli jsme postapokalyptický pocit s troskami a tím vším. Chtěli jsme, aby města vypadala tak, jak vypadají nyní, a to je velmi důležité z hlediska proniknutí do hlav postav. Když se podíváte z okna a město vypadá stále stejně, je to zvláštní zážitek, protože váš život se úplně změnil, ale venku je všechno velmi tiché a známé, řekl tvůrce Howard Overman Odrůda v rozhovoru v říjnu 2019.

Dále toto Válka světů není navržen tak, aby byl jednorázový. Vedoucí dramatu CanalPlus Fabrice de la Patelliere pro Variety řekl, že navrhli vícesezónní příběh, přičemž Wellsův román byl pouhým odrazovým můstkem.

Tohle je Válka světů upraveno pro svět 2020, řekl de la Patelliere. To byla sázka, udělat to jako vícesezónní vyprávění a ne jako jednorázovou omezenou sérii. Vzali jsme koncept knihy a použili jsme jej jako odrazový můstek do série, která by mohla běžet několik sezón.

Chtěl jsem udělat moderní adaptaci díla. Opravdu jsem neměl zájem přizpůsobit historický román [tak jsem použil rámec] invaze mimozemšťanů, abychom prozkoumali, co by to pro nás dnes mohlo znamenat, dodal Overman.

Válka světů vysílá v neděli v 9 hodin ET/PT na EPIX.

raketová raketa

Předchozí verze tohoto článku nesprávně identifikovala jména postav McGovern a Byrne. To bylo opraveno.


Populární Problémy

Světová série baseballové vysoké školy 2019 začíná zápasem mezi Texas Tech a Michiganem. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Podle nedávno aktualizovaného žebříčku Forbes je Roger Federer na sedmém místě mezi nejlépe placenými sportovci světa 2020–21.

Do třetího kola mužského turnaje v Indian Wells Masters, které zbývá jen pár hodin, se můžete těšit na pět zápasů.

Jak se setkat s členy kapely na koncertě. Je úplně normální chtít potkat členy své oblíbené kapely. Koneckonců, když je vidíte ve shodě, jste s nimi doslova ve stejné místnosti. Samozřejmě si nemůžete jen tak šťouchnout do cesty ...

Pohled na pět nejmladších šampionů US Open v otevřené éře.