Jak se dívat na televizní pořad „Pennyworth“ Epix online zdarma

EPIX Jack Bannon hraje Alfreda Pennywortha v nejnovější dramatické sérii EPIX „Pennyworth“.Nová řada Epix Pennyworth bude sledovat příběh původu legendárního komorníka Bruce Wayna, Alfreda Pennywortha. Pennyworth, kterého hraje Jack Bannon, je bývalý britský voják SAS, který tvoří bezpečnostní společnost a pracuje v 60. letech v Londýně s Thomasem Waynem (Ben Aldridge), otcem miliardáře Bruce.

Pennyworth premiéra neděle 29. července ve 21 hodin ET/PT na Epix. Pokud nemáte kabel nebo nemáte Epix, můžete show sledovat živě nebo na vyžádání na počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících živých televizních programů streamovací služby:Kanál Epix společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete spustit a 30denní bezplatná zkušební verze Amazon Prime , můžete sledovat veškerý obsah Epix naživo a na vyžádání zde na kanálu Amazon Epix , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i Epix , pak se můžete dívat Pennyworth buď žít, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání (Epizoda 1 je již k dispozici na vyžádání). U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.další díra v teniskách

Sling TV

Ať už již máte Sling TV resp chcete se zaregistrovat k bezplatné zkušební verzi Sling TV „Epix je k dispozici jako doplněk k základnímu balíčku Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné zkušební verzi základního balíčku a Epixu , a pak můžete sledovat Pennyworth epizody živé nebo na vyžádání ve vašem počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Sling TV aplikace.Premiérový náhled série „Pennyworth“

Na základě postav DC vytvořených Bobem Kaneem a Billem Fingerem, Pennyworth vypráví příběh Batmanova komorníka, Alfreda Pennywortha, bývalého britského vojáka SAS, který chodí do práce s otcem Bruce Wayna Thomasem. EPIX dal sérii v loňském roce 10 epizod rovnou z řady.

Jako opravdoví fanoušci těchto klasických postav DC, stejně jako neuvěřitelně talentovaného Bruna Hellera a Dannyho Cannona, jsme nemohli být více nadšeni, že se Epix stane domovem této série, řekl Michael Wright, prezident, Epix . Nemůžeme se dočkat, až budeme pracovat s Brunem a Dannym - spolu s Peterem Rothem, Susan Rovner, Brett Paul a týmem ve Warner Horizon - na tomto fantastickém příběhu o původu.Hrát si

Pennyworth - oficiální trailer Pennyworth - vychází 28. července pouze na EPIX. Hrají Jack Bannon, Paloma Faith, Ben Aldridge, Hainsley Lloyd Bennett, Ryan Fletcher, Jason Flemyng a Polly Walker. Sledujte na EPIX. Získejte kanál nebo si stáhněte aplikaci: epix.com/get-epix #Pennyworth epix.com/series/pennyworth facebook.com/PennyworthOnEPIX twitter.com/PennyworthEPIX instagram.com/PennyworthonEPIX/ Bruno Heller (Gotham, The Mentalist, Rome) slouží jako výkonný producent/spisovatel a Danny Cannon slouží… 2019-06-12T21: 00: 26.000Z

Kromě Pilota byly pro Bat-man prequel: The Landlord’s Daughter (4. srpna), Martha Kane, (11. srpna), Lady Penelope (11. srpna) a Shirley Bassey (18. srpna).

Kromě Jacka Bannona ( Imitace hry , Ripper Street ) a Ben Aldridge ( Naše dívka , Fleabag ), mezi herce patří mnohonásobně oceněný umělec nahrávky Paloma Faith, Jason Flemyng ( Podivuhodný případ Benjamina Buttona ), Ryan Fletcher ( Outlander ), Hainsley Lloyd Bennett ( Eastenders ), Emma Paetz ( Pán Jack ) a Polly Walker ( Mentalista , Řím ).

Důvěřivý Bat-man sluhu dříve hrál Michael Gough ( Bat-man , Batman se vrací , Batman navždy , Batman a Robin ), Michael Caine ( Batman začíná , Temný rytíř , Temný rytíř povstal ) a Jeremy Irons ( Batman v Superman: Dawn of Justice , liga spravedlnosti ).

Bruce Heller ( Gotham , Mentalista , Řím ) slouží jako výkonný producent a spisovatel, zatímco Danny Cannon je na palubě jako výkonný producent a režisér ( Gotham , CSI série). Heller a Cannon řekli, že Michael a jeho kolegové vytvořili ideální místo pro originální vyprávění a všichni, kdo pracujeme na Pennyworthu, jsme nadšeni, že jsme na břidlici Epix.


Populární Problémy

Španělská Garbine Muguruzaová pokračuje ve svém oživování na antuce a stává se první semifinalistkou turnaje Italian Open 2016.

Zde je návod, jak sledovat LSU vs UCF ve Fiesta Bowl online bez kabelu

Chcete streamovat Neviditelnou sestru? Zde je vše, co potřebujete vědět, včetně toho, jak se na to právě dívat, herci, postavy a zábavná fakta.

Kings and Nuggets se ve středu večer utkají v otvíráku sezóny 20-21 NBA. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online.

Jak na Skank. Skanking je dvoustupňový tanec, který se hraje hlavně na koncertech ska, punku a reggae. Divoký, personalizovaný a objevující se v tanečních sálech od 50. let 20. století- skanking je jednou z nejjednodušších tanečních forem, které si můžete vyzvednout kdekoli a kdykoli. Základní...