Jak se dívat na ženatý na First Sight Australia Online v USA

Ženatý na první pohled: Austrálie

Život Ženatý na první pohled: Austrálie

Jděte dolů s Ženatý na první pohled spinoff z Austrálie, který se začal vysílat v USA v sezóně sedm. Nyní má nová sezóna premiéru ve čtvrtek 4. února ve 21 hodin. ET/PT na celý život.

jak zastavit bolest loketního tenisu

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat několik různých způsobů Ženatý na první pohled: Austrálie streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 65 televizních kanálů prostřednictvím televize AT&T. Doživotní doba je zahrnuta v každém balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a jakýkoli balíček můžete vyzkoušet zdarma se 14denní zkušební verzí:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Ženatý na první pohled: Austrálie živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Ženatý na první pohled: Austrálie žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Doživotní a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Ženatý na první pohled: Austrálie živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s cloudovým prostorem DVR a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Ženatý na první pohled: Austrálie živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

přímý přenos hry o trůny sezóny 8

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Ženatý na první pohled: Austrálie žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue nebo Sling Orange můžete sledovat živý přenos Lifetime a dalších 40 a více televizních kanálů. Navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

sledujte jeho temné materiály online zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Ženatý na první pohled: Austrálie živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Ženatý na první pohled: Austrálie“Hrát si

Ženatý na první pohled: Austrálie-David chce opustit Hayley uprostřed líbánek (S7, E4) | Život Sledujte všechny nové epizody Ženatý na první pohled, ve středu v 8/7c a zůstaňte v obraze o všech svých oblíbených celoživotních pořadech na mylifetime.com/schedule. David a Hayley se hádají kvůli jejímu kouření, kvůli kterému chce přestat manželství, v tomto klipu z filmu „Austrálie: Sezóna 7, epizoda 4“. #MarriedAtFirstSight Přihlaste se k odběru dalších od… 2020-08-16T13: 59: 52Z

Společnost Lifetime absolvuje další ponor Down Under, protože přináší novou sezónu Ženatý na první pohled: Austrálie do amerických rádiových vln. Ve Spojených státech půjde o druhé vysílání, ale v jeho domovské zemi jde o šestou sezónu.

V této sezóně se tohoto dramatického, někdy romantického experimentu zúčastní 10 nových párů. V této provokativní a polarizační sezóně se tyto páry potýkají s dalšími výzvami a romantickými překážkami než kdy dříve.

Každý pár znovu slepě řekne „já“, jak jsou vztahy zkoušeny. Experti na vztahy John Aiken a Mel Schilling spolu s neuropsychoterapeutkou Dr. Trishou Stratfordovou znovu vyzkoušeli vědu, pokud jde o srdeční záležitosti, a vedli těchto 20 statečných singlů na cestě k nalezení dokonalé shody.

Popis epizody k premiéře, což je dvouhodinová premiéra epizody zády k sobě, zní: Setkání se všemi nezadanými, kteří se zúčastní letošního experimentu, než zjistíme úplně první párování expertů; svatba nevěsty se změní v katastrofu, když svůj velký den zaspí o 2 hodiny.

Pak 11. února přichází epizody tři a čtyři. Jeho popis zní: Jediná matka se třemi problémy s důvěrou hrozí, že sabotuje novomanželské manželství; jiskry létají mezi svobodomyslným párem; prvních šest párů se vydává na líbánky.

A 18. února přichází pátá a šestá epizoda, ve které se poslední čtyři singly uzavírají do manželství s úplně cizími lidmi.

Ženatý na první pohled: Austrálie vysílá ve čtvrtek v 9 hodin ET/PT na celý život.


Populární Problémy

Jak si naplánovat výlet do Paříže. Chcete navštívit Paříž? S pečlivým plánováním a zvažováním můžete utratit co nejméně peněz, jak je to rozumně možné, vyhnout se čekání v dlouhých frontách, mít šanci vidět některé ze zásadních Paříží ...

Seahawks a Packers se v neděli setkají na místě v mistrovství NFC. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Takto můžete sledovat premiéru 11. série seriálu Ženatý na první pohled online bez kabelu. Epizoda 1 s názvem „Příběh začíná“ se koná ve 20 hodin. ET.

Maria Sharapova byla dotázána na její budoucnost po prohře v přímých setech s Donnou Vekic v prvním kole Australian Open.

Jak identifikovat surové diamanty. Diamanty, které ještě nebyly vybroušeny, se označují jako „surové“ nebo „surové“ diamanty. Chcete -li zjistit, zda je kámen, který máte, diamantem, můžete provést rychlé vizuální vyhodnocení, abyste vyloučili další drahokamy. Z...

Světová jednička Ashleigh Bartyová je favoritem na titul US Open. Zde je podrobný pohled na její předpokládanou cestu k možnému titulu v New Yorku.