Jak streamovat „OJ: Made in America“ online

OJ: Hodinky Made in America

Getty O.J. Simpson

Produkoval a režíroval Ezra Edelman, O.J .: Vyrobeno v Americe je první pětidílná splátka v 30 za 30 série.

Jak se dívat na „OJ: Made in America“ online

Každý film v kompletní knihovně 30 za 30 včetně Úř. Věst .: Vyrobeno v Americe , lze sledovat s předplatným ESPN+.

Stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

sledujte hru na rozloučenou madea online zdarma

Získejte balíček ESPN+/Disney+/Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Úř. Věst .: Vyrobeno v Americe na tvém počítači prostřednictvím webových stránek ESPN nebo můžete sledovat na svém telefonu (iOS nebo Android), tableta , Roku, Fire TV Stick, Apple TV , Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled „OJ: Made in America“ 30 za 30

Pětidílný dokumentární seriál byl uveden v kinech jako film a získal Oscara za nejlepší dokumentární film v roce 2016. Akademie následně zakázala způsobilost všem vícedílným a/nebo omezeným sériím, takže tento film zůstává jedinečnou a výraznou součástí 30 za 30 katalog.

Film neochvějně a kriticky pohlíží na život a dobu O.J. Simpsonovi a je neuvěřitelné, aby zachytili, čím město Los Angeles - potažmo i zbytek Spojených států - procházelo před vraždami Nicole Brown Simpsonové a Ronalda Goldmana v roce 1994 a během nich.

Diskutuje se také o Simpsonově manželství s jeho první manželkou Marguerite a o smrti jejich malé dcery Aaren, která se ve dvou letech tragicky utopila. Každý z pěti segmentů přidává do příběhu další vrstvu a každý segment navazuje na další. Edelman si dává pozor, aby strávil spoustu času hledáním problematických vztahů a historie mezi O.J. a Nicole Brown Simpson, s rozhovory s přáteli, policisty a zástupci médií, které poskytly znepokojivé podrobnosti o zneužívání, které Nicole zažila. Obzvláště znepokojivé jsou hovory 911 přicházející od vyděšené Nicole roky před její vraždou.

badmintonový stánek

Film pokrývá O.J. Simpsonův celý život

Počáteční části filmu tráví čas poznáváním mladého Orenthala Jamese Simpsona jako mladé fotbalové hvězdy vycházející z neklidného dětství v San Francisku. Vidíme také záběry Simpsona pět let do jeho uvěznění za vloupání. Byl shledán vinným a odsouzen v roce 2008 a nakonec propuštěn v roce 2017, rok poté O.J .: Vyrobeno v Americe byl vydán.

Film tráví spoustu času zkoumáním věcí, díky nimž je Simpson tak dlouho tak populární postavou. Simpson byl i po fotbalovém důchodu stále velmi populární. Stal se známým jako herec, stále hraje ve filmech jako Tyčící se peklo během jeho dnů NFL, když se po odchodu do důchodu objevil v ještě více rolích. Opakující se role v Nahá zbraň série byla jeho nejoblíbenější, ale byl také známý.

První část této pětidílné série končí tím, že se Simpson setká s 18letou Nicole Brownovou, která v té době servíruje na diskotéce. Zprávy o tom, že Simpson fyzicky týral Browna, začaly téměř okamžitě a dokument se neochvějně dívá na Simpsonovu znepokojivou historii domácího násilí ve vztahu k Nicole. Jeden obzvláště násilný incident, ke kterému došlo mezi O.J. a Nicole v roce 1989 jsou podrobně diskutovány, stejně jako policejní zprávy podané Nicole, ve kterých se obává, že ji její manžel zabije.

Diskutovány jsou také pověsti O.J. byl veden k žárlivým vztekům, protože si myslel, že jeho přítel a hvězda běží zpět Marcus Allen měl poměr s Nicole.

Vražda Nicole Brown Simpsonové a Rona Goldmana je důkladně prozkoumána a znovu posouzena a jsou zde zobrazovány a diskutovány dosud neviděné (a velmi grafické) obrazy místa činu. Samotný soud je samozřejmě také uveden, ale téměř se vrací zpět k dalším prvkům prezentovaným ve filmu.


Zkouška rasy

Měnící se rasová dynamika v Los Angeles je podrobně diskutována, především kvůli tomu, jak důležité bylo město pro Simpsona a jeho rozvoj. Navštěvoval USC, což bylo v těsné blízkosti Watts, a film si povšiml, jak několik dalších sportovců během rozkvětu OJ - Jim Brown, Bill Russell a Muhammad Ali, mimo jiné hovořili o rasové nespravedlnosti, ale Simpson nikdy přidal se k nim. O.J .: Vyrobeno v Americe detailně rozebírá Simpsonovy myšlenky na rasu. Jak se v South Central Los Angeles hned vedle objevily nepokoje a bezpráví, Simpson zůstal doma ve svém panství Brentwood.

Staré záběry použité ve filmu ukazují, jak Simpson hovořil o tom, že je černým sportovcem. Řekl bych, že ve sportu je méně předsudků než v jakémkoli jiném oboru, řekl Simpson v 70. letech minulého století. Jste přijati takoví, jací jste, víte, sportovci a co umíte, a myslím, že to je dobré pro kohokoli.

počítání tenisu

Film naznačuje, že se Simpson nikdy opravdu neviděl tak, jak se zdálo ostatním černochům. Byl tak privilegovaný, byl tak přijat, byl tak objatý, že byl imunní vůči realitě, kterou mohl každé ráno najít v zrcadle, že je černoch.

Diskutuje se také o tom, že Simpsonův proces vraždy za vraždy Rona Goldmana a Nicole Brown Simpsonové se odehrál v Los Angeles krátce po verdiktu Rodney Kinga.

Film také poukazuje na ironii, že poblíž byla také University of Southern California - Simpsonova alma mater. Instituce, která dala život O.J. Simpsonův obraz a přítomnost na národní i mimo ni se nacházela přímo uprostřed stejného sousedství.

Sports Illustrated řekl film zní: Nejlepší 30 za 30 dokumentární film [ESPN], který kdy vznikl. Je to vzrušující a nekompromisní filmová tvorba ... a donutí vás podívat se na nejslavnější případ vraždy v historii USA svěžíma očima a pod větším hranolem.


Populární Problémy

Jak zapojit batole do sportu. Je důležité podporovat fyzickou aktivitu u malých dětí, ale batolata ještě nemusí být připravena zapojit se do organizovaných sportů, jako je fotbal, baseball nebo basketbal. Místo toho hledejte nekonkurenční ...

Konečně jste pozvali dívku svých snů ven a ona řekla ano! Po několika skvělých rande je vztah oficiální. Dívku máš, teď už jen musíš najít způsob, jak si ji udržet. Existuje mnoho sladkých akcí, které můžete ...

Jak léčit podvrtnutí u psa. Psi si rádi hrají a cvičí, ale někdy tato aktivita může vést k vyvrtnutí a napětí, které vyžadují léčbu. Přestože jsou výrony u psů běžným zraněním, mohou psa omezit v pohybu a ...

Jak nasadit boty na dítě. Většina problémů, které vznikají při pokusu obout dítě, souvisí s uchycením a stylem obuvi. Zajištěním toho, aby vaše dítě nosilo správnou velikost a styl obuvi, budete mít mnohem snazší ...

Každý chce být úspěšný a vydělávat peníze. Ale i když ještě nevyděláváte spoustu peněz, stále můžete hrát roli bohaté dívky. To, čím bohatí lidé vynikají, nejsou ve skutečnosti jejich peníze - je to jejich životní styl a ...

Decoupage je jednoduchý způsob, jak přizpůsobit a oživit starý pár bot. K dokončení tohoto projektu budete potřebovat trochu představivosti a spoustu času, ale když se udělá dobře, výsledky mohou být ohromující. Vyberte papír. Tenké až střední ...