Jak streamovat „OJ: Made in America“ online

OJ: Hodinky Made in America

Getty O.J. SimpsonProdukoval a režíroval Ezra Edelman, O.J .: Vyrobeno v Americe je první pětidílná splátka v 30 za 30 série.Jak se dívat na „OJ: Made in America“ online

Každý film v kompletní knihovně 30 za 30 včetně Úř. Věst .: Vyrobeno v Americe , lze sledovat s předplatným ESPN+.Stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

sledujte hru na rozloučenou madea online zdarma

Získejte balíček ESPN+/Disney+/HuluJakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Úř. Věst .: Vyrobeno v Americe na tvém počítači prostřednictvím webových stránek ESPN nebo můžete sledovat na svém telefonu (iOS nebo Android), tableta , Roku, Fire TV Stick, Apple TV , Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.
Náhled „OJ: Made in America“ 30 za 30

Pětidílný dokumentární seriál byl uveden v kinech jako film a získal Oscara za nejlepší dokumentární film v roce 2016. Akademie následně zakázala způsobilost všem vícedílným a/nebo omezeným sériím, takže tento film zůstává jedinečnou a výraznou součástí 30 za 30 katalog.

Film neochvějně a kriticky pohlíží na život a dobu O.J. Simpsonovi a je neuvěřitelné, aby zachytili, čím město Los Angeles - potažmo i zbytek Spojených států - procházelo před vraždami Nicole Brown Simpsonové a Ronalda Goldmana v roce 1994 a během nich.Diskutuje se také o Simpsonově manželství s jeho první manželkou Marguerite a o smrti jejich malé dcery Aaren, která se ve dvou letech tragicky utopila. Každý z pěti segmentů přidává do příběhu další vrstvu a každý segment navazuje na další. Edelman si dává pozor, aby strávil spoustu času hledáním problematických vztahů a historie mezi O.J. a Nicole Brown Simpson, s rozhovory s přáteli, policisty a zástupci médií, které poskytly znepokojivé podrobnosti o zneužívání, které Nicole zažila. Obzvláště znepokojivé jsou hovory 911 přicházející od vyděšené Nicole roky před její vraždou.badmintonový stánek

Film pokrývá O.J. Simpsonův celý život

Počáteční části filmu tráví čas poznáváním mladého Orenthala Jamese Simpsona jako mladé fotbalové hvězdy vycházející z neklidného dětství v San Francisku. Vidíme také záběry Simpsona pět let do jeho uvěznění za vloupání. Byl shledán vinným a odsouzen v roce 2008 a nakonec propuštěn v roce 2017, rok poté O.J .: Vyrobeno v Americe byl vydán.

Film tráví spoustu času zkoumáním věcí, díky nimž je Simpson tak dlouho tak populární postavou. Simpson byl i po fotbalovém důchodu stále velmi populární. Stal se známým jako herec, stále hraje ve filmech jako Tyčící se peklo během jeho dnů NFL, když se po odchodu do důchodu objevil v ještě více rolích. Opakující se role v Nahá zbraň série byla jeho nejoblíbenější, ale byl také známý.

První část této pětidílné série končí tím, že se Simpson setká s 18letou Nicole Brownovou, která v té době servíruje na diskotéce. Zprávy o tom, že Simpson fyzicky týral Browna, začaly téměř okamžitě a dokument se neochvějně dívá na Simpsonovu znepokojivou historii domácího násilí ve vztahu k Nicole. Jeden obzvláště násilný incident, ke kterému došlo mezi O.J. a Nicole v roce 1989 jsou podrobně diskutovány, stejně jako policejní zprávy podané Nicole, ve kterých se obává, že ji její manžel zabije.

Diskutovány jsou také pověsti O.J. byl veden k žárlivým vztekům, protože si myslel, že jeho přítel a hvězda běží zpět Marcus Allen měl poměr s Nicole.

Vražda Nicole Brown Simpsonové a Rona Goldmana je důkladně prozkoumána a znovu posouzena a jsou zde zobrazovány a diskutovány dosud neviděné (a velmi grafické) obrazy místa činu. Samotný soud je samozřejmě také uveden, ale téměř se vrací zpět k dalším prvkům prezentovaným ve filmu.


Zkouška rasy

Měnící se rasová dynamika v Los Angeles je podrobně diskutována, především kvůli tomu, jak důležité bylo město pro Simpsona a jeho rozvoj. Navštěvoval USC, což bylo v těsné blízkosti Watts, a film si povšiml, jak několik dalších sportovců během rozkvětu OJ - Jim Brown, Bill Russell a Muhammad Ali, mimo jiné hovořili o rasové nespravedlnosti, ale Simpson nikdy přidal se k nim. O.J .: Vyrobeno v Americe detailně rozebírá Simpsonovy myšlenky na rasu. Jak se v South Central Los Angeles hned vedle objevily nepokoje a bezpráví, Simpson zůstal doma ve svém panství Brentwood.

Staré záběry použité ve filmu ukazují, jak Simpson hovořil o tom, že je černým sportovcem. Řekl bych, že ve sportu je méně předsudků než v jakémkoli jiném oboru, řekl Simpson v 70. letech minulého století. Jste přijati takoví, jací jste, víte, sportovci a co umíte, a myslím, že to je dobré pro kohokoli.

počítání tenisu

Film naznačuje, že se Simpson nikdy opravdu neviděl tak, jak se zdálo ostatním černochům. Byl tak privilegovaný, byl tak přijat, byl tak objatý, že byl imunní vůči realitě, kterou mohl každé ráno najít v zrcadle, že je černoch.

Diskutuje se také o tom, že Simpsonův proces vraždy za vraždy Rona Goldmana a Nicole Brown Simpsonové se odehrál v Los Angeles krátce po verdiktu Rodney Kinga.

Film také poukazuje na ironii, že poblíž byla také University of Southern California - Simpsonova alma mater. Instituce, která dala život O.J. Simpsonův obraz a přítomnost na národní i mimo ni se nacházela přímo uprostřed stejného sousedství.

Sports Illustrated řekl film zní: Nejlepší 30 za 30 dokumentární film [ESPN], který kdy vznikl. Je to vzrušující a nekompromisní filmová tvorba ... a donutí vás podívat se na nejslavnější případ vraždy v historii USA svěžíma očima a pod větším hranolem.


Populární Problémy

Jak najít talent. Někdy se může zdát, že nemáte žádný talent hodný sdílení nebo využití, ale ve skutečnosti jde jen o to zjistit, jaké jsou vaše přirozené talenty, i když si jich ještě nejste úplně vědomi! ...

Partnerství s Rafaelem Nadalem ve čtyřhře by bylo snem pro každého hráče, a ještě více pro kolegy Španěly, kteří doufají v získání olympijské medaile. Není překvapením, že bývalá ženská světová jednička

Jak střílet z ruční zbraně. Navzdory tomu, čemu by podle vás Hollywood věřil, vyžaduje přesné střílení ruční zbraně rovnováhu, techniku ​​a praxi. I když jste zkušený střelec dlouhých zbraní, střelba z ruční zbraně vyžaduje ...

Soupeři Iowa a Iowa State se setkají ve čtvrtek na tvrdém dřevě v Ames. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Paksiw na Pata je tradiční filipínské jídlo, které se vaří v octě a sójové omáčce. Termín 'paksiw' obecně odkazuje na něco, co se vaří v octě a česneku, ale mnoho verzí Paksiw na Pata ve skutečnosti obsahuje sójovou omáčku nebo ...

Jak nosit Henley. Košile Henley jsou základem šatníku, snadno se nosí a jsou sexy. Oblečte je nebo je nechte ležérní, navlékněte se do tepla nebo si v teplejším počasí oblékněte verzi s krátkým rukávem. Noste jeden pod oblek v práci nebo vrstvu pod ...