Jak sledovat ESPN+ na počítači

Ať už si chcete během pracovního dne udělat sportovní přestávku nebo nemáte televizi, na kterou byste mohli sledovat ESPN, službu ESPN+ na vyžádání a streamování lze zobrazit přímo na vašem PC. Veškerý skvělý obsah dostupný na ESPN+ je přístupný na vašem osobním počítači, bez ohledu na to, zda se jedná o Windows nebo Mac OS.

ESPN+ stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček

Předplatné ESPN+ dává přední zdroj sportovní zábavy přímo do vašich rukou. Streamujte tisíce hodin obsahu zahrnujícího nezapomenutelné sportovní události, exkluzivní přenosy, originální produkce a dokumenty pokrývající historii NHL, NBA, NFL a mnoho dalšího. Obsah, který si můžete užít, není nijak omezen, protože ESPN+ ve vašem počítači přináší rozsáhlou knihovnu historických záznamů a nezapomenutelných událostí.

Už nikdy nezmeškejte akci UFC s bezkonkurenčním pokrytím nadcházejících zápasů. ESPN+ zahrnuje události PPV a dodržuje roční rozvrh UFC, takže nikdy nezůstanete pozadu. Zmeškal bitku? Bude k dispozici pro streamování podle vašeho pohodlí.

ESPN+ vám umožní udělat si přestávku od všedních věcí a procházet výběr prémiových článků. Zůstaňte v obraze o nejnovějších sportovních zprávách čtením úvodníků a novinek od předních autorů ESPN. Budete v obraze, zatímco ti bez ESPN+ se snaží držet krok s každou sekundou novinek napříč všemi asociacemi.

ESPN nabízí divákům možnost streamování živých přenosů z NHL, MLS a NHL a poskytuje exkluzivní přístup k turnajům a šampionátům, jako jsou zápasy PPV, grandslamové tenisové turnaje a nejčastěji mluvené boxerské zápasy. ESPN+ vám dává šanci držet krok s místními vysokoškolskými týmy napříč basketbalem, fotbalem a mnoha dalšími.

Otevřete si webový prohlížeč a vyvolejte ESPN+ pro okamžitý přístup k hodinám po hodinách sportovní zábavy. Spolu s originály ESPN a archivovaným obsahem poskytuje ESPN+ přístup ke knihovně 30 za 30, která se ohlíží za nejvýznamnějšími a nejzajímavějšími událostmi v historii sportu v letech 1979 až 2009.

Jak streamovat ESPN+ na PC

Přístup k ESPN+ na vašem PC je stejně jednoduchý jako přihlášení na web. Ať už máte operační systém MAC nebo Windows, většina webových prohlížečů podporuje streamování ESPN+. Následuje přehled toho, které prohlížeče podporují streamování a službu VOD na PC:

Okna

 1. Google Chrome (Windows 7 a novější)
 2. Microsoft Edge (Windows 10 a novější)
 3. Firefox (Windows 7 a novější)
 4. Internet Explorer (Windows 8.1 a novější)

Mac

 1. Safari (macOS 10.12 a novější)
 2. Google Chrome (macOS 10.10 a novější)
 3. Firefox (macOS 10.9 a novější)

Chcete -li ve svém prohlížeči přistupovat k ESPN+, postupujte takto:

 1. 1. Ujistěte se, že jste se zaregistrovali do ESPN+
 2. 2. Otevřete kompatibilní webový prohlížeč
 3. 3. Do adresního řádku zadejte espn.com
 4. 4. Vpravo nahoře klikněte na svůj profilový obrázek
 5. 5. Vyberte možnost Přihlásit se
 6. 6. Zadejte své přihlašovací údaje
 7. 7. Zvýrazněte ESPN+ v horním menu
 8. 8. Klikněte na Sledovat nyní

S ESPN+ spuštěným ve vašem prohlížeči můžete poslouchat sportovní přenosy, když pracujete, nebo si dáte pauzu a můžete si odpočinout a sledovat, jak váš domácí tým ovládá svou opozici v přímých přenosech a archivovaných hrách.


Kolik stojí ESPN+?

Při registraci do ESPN+existuje několik různých cenových možností. Obecné předplatné , který vám poskytne veškerý obsah ESPN+, stojí buď 4,99 $ měsíčně, nebo 49,99 $ ročně (což znamená úsporu asi 15 procent oproti měsíčnímu předplatnému).

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček

Pokud plánujete sledovat události UFC PPV, které si mohou zakoupit pouze předplatitelé ESPN+, vy může získat speciální balíček to zahrnuje rok ESPN+ (hodnota 49,99 $) a nadcházející událost PPV (hodnota 64,99 $) za zvýhodněnou cenu 84,98 $, což odpovídá úsporám asi 26 procent:

Balíček ESPN+ a UFC PPV

co je raquetball

Všechna předplatná se automaticky obnovují po měsíci nebo roce (podle toho, co máte), ale lze je kdykoli zrušit.


Jaký obsah je na ESPN+?

Živé sporty

Pojmenujte sport a pravděpodobně bude někdy v průběhu roku na ESPN+:

 1. UFC : Většina akcí Fight Night je na ESPN+, zatímco události PPV lze objednat prostřednictvím ESPN+
 2. Mezinárodní fotbal : ESPN+ má výhradní práva na všechny zápasy Serie A, FA Cup, Carabao Cup a Copa del Rey v USA. Také zahrnuje EFL, Coppa Italia, Copa America, A-League, Dutch Eredivisie, Indian Super League, W-League a další
 3. Box : Desítky soubojů Top Rank, mezi které patří Vasyl Lomachenko a Tyson Fury
 4. College Sports : Stovky fotbalových a mužských a ženských basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), dále lakros, hokej, zápas, volejbal, softball, baseball, plavání, gymnastika a další
 5. Tenis : Grand Slam události, včetně exkluzivního pokrytí všech zápasů Wimbledonu a US Open, které nejsou vysílány na ESPN nebo ESPN2
 6. Mezinárodní kriket : Zápasy představující Nový Zéland, Indii a další
 7. Mezinárodní ragby : Včetně zápasů Guinness PRO14 a Super Rugby
 8. MLB : Jedna denní hra mimo trh
 9. NHL : Jedna denní hra mimo trh
 10. MLS : Všechny shody mimo trh

Dokumenty 30 za 30

Každý z více než 150 filmů 30 za 30 je k dispozici na ESPN+. Mezi nejoblíbenější patří Vicku , Úř. Věst .: Vyrobeno v Americe , Chuck & Tito , Rodman: V dobrém i ve zlém a Nesnáším Christiana Laettnera .

K dispozici jsou také další filmy ESPN, které nejsou zahrnuty do skutečné série 30 za 30 D. Wade: Život neočekávaný , Venuše vs. , 99 let a další.

Originální řada

Seznam originálů ESPN+ stále roste. To zahrnuje Peytonova místa , Zasedací místnost s Kevinem Durantem, NBA Rooks , Ariel & The Bad Guy , Fantasy Show a Alex Morgan: Ekvalizér .

Knihovna UFC na vyžádání

Kromě živých událostí UFC nabízí ESPN+ také rozsáhlou knihovnu minulých bojů, které můžete sledovat. To zahrnuje klasiky od Conora McGregora, Andersona Silvy, Michaela Bispinga, Brocka Lesnara, Khabiba Nurmagomedova, Nicka Diaze, Nate Diaze, Franka Mira a dalších. Kompletní přehled knihovny ESPN+ UFC najdete zde.Populární Problémy

Jak měřit kapaliny bez odměrky. Odměrky jsou obecně považovány za základní položky ve spíži. Zejména jsou užitečné pro měření objemu tekutin. Naštěstí, pokud se ocitnete v situaci ...

Abyste získali křupavá a chutná kuřecí křídla, nemusíte zahřívat hrnec oleje. Stačí zapnout troubu nebo brojler a oříznout křídla. U jednoduchých křupavých křídel je promíchejte trochou oleje a soli. Poté je pečte, dokud nezhnědnou a ...

Péče o britskou krátkosrstou kočku není nepodobná péči o většinu ostatních koček. Zajistěte, aby vaše kočka pravidelně navštěvovala veterináře. Vyčistěte kočce zuby, vyměňte jí podestýlku a pravidelně ji čistěte. Udržujte svou kočku British Shorthair zdravou poskytnutím ...

Poté, co byla Petra Kvitova bodnuta během domácí invaze v prosinci, se zamyslela nad rokem emocionálního návratu.

Zdá se, že se konec Rogera Federera blíží, a to ke zklamání jeho fanoušků. Federerovo zranění kolena a následné operace ho na celý rok 2020 vyřadily z činnosti.

Jak udělat očistnou polévku. Když procházíte očistou, ať už jde o očistu jater a žlučníku nebo stále oblíbenější očistu tlustého střeva, to, co jíte, má hodně do činění s tím, jak úspěšná (nebo neúspěšná) je vaše očista. Polévky ...