Jak vyhrát v badmintonu

Badminton je zábavný sport a skvělá forma cvičení. Být vyřazeným badmintonistou vyžaduje seriózní trénink a silnou mysl. Abyste vyhráli, musíte zlepšit své fyzické schopnosti i schopnost strategicky myslet.čištění tenisek

Metoda 1 ze 2: Zlepšení vaší fyzické zdatnosti

 1. Obrázek s názvem Win at Badminton Step 1

  1 Vylepšete rychlost. Rychlé cestování po hřišti je u badmintonu nesmírně důležité. Pokud opravdu chcete zlepšit svou hru, budete muset trénovat mezi hrami. Zkuste každý týden běhat a chodit; udrží vás to rychle a vaše kolena se také pokusí zasáhnout raketoplány na zdi, aby se zlepšila vaše schopnost zasáhnout bekhend ze zadního kurtu do zadní části hřiště. silný<
  • Stínový badminton si můžete zahrát s partnerem, abyste zlepšili rychlost a práci nohou. Požádejte partnera, aby na hřišti vyvolal různé body (např. „Levý zadní kurt“). Přesuňte se do tohoto bodu, jako by to byl skutečný zápas. Pracujte na tomto cvičení několik minut a poté přepněte; uvidíte, jak se vaše rychlost zlepší.


 2. Obrázek s názvem Win at Badminton Step 2

  2 Udržujte odraz ve svém kroku. Pokud jste na hřišti s plochými nohami, nebudete moci vrátit údery soupeře. Místo toho zůstaňte na nohou a poskakujte tam a zpět. Díky tomu bude snazší prolézat po trati. Tento odraz vám také dává možnost skočit, pokud potřebujete překonat obzvláště velké vzdálenosti.
 3. Obrázek s názvem Win at Badminton Step 3

  3 Začněte cvičit jógu, abyste zlepšili svoji flexibilitu. Abyste dosáhli těch těžko dostupných střel, potřebujete dobrý rozsah pohybu. Cvičte jógu alespoň jednou týdně, abyste vylepšili tuto stránku své hry. Kromě flexibility vám jóga může pomoci naučit se lépe kontrolovat dýchání a zlepšovat celkový kardiovaskulární výkon.
 4. Obrázek s názvem Win at Badminton Step 4

  4 Pracujte na svém bekhendu. První krok ke správnému bekhendu zahrnuje správné uchopení. Umístění palce je hlavním rozdílem mezi bekhendovým a forhendovým úchopem. U bekhendového úchopu je palec umístěn vzhůru podél úchopu, namířený směrem k hlavě rakety.
  • Začněte zády směrem k přední části kurtu a sledujte míček. To umožňuje delší a silnější bekhendový švih.
  • Držte paži blízko těla, dokud nebude čas na švih.
  • Otočte paží a mířte na raketoplán.
  • Rychlým pohybem zápěstí přenesete sílu svého švihu do míče.
 5. Obrázek s názvem Win at Badminton Step 5

  5 Ovládněte různé druhy servírování. Každý plní jinou funkci, některé hnaly soupeře zpět, zatímco jiné je nutily hrát blízko sítě. Některé jsou agresivnější, zatímco jiné se hrají defenzivně.
  • Nízké podání musí být zasaženo co nejjemněji, sotva prochází přes síť a míří do přední části soupeřova hřiště.
  • Vysoké podání je posíláno silně vzhůru, takže na vašeho protivníka přichází téměř svisle. Toto podání slouží k zahnání vašeho protivníka zpět.
  • Flick serve sleduje podobnou vzestupnou trajektorii jako high serve, ale není zdaleka tak silný. Je zamýšleno přistát za výchozí pozicí vašeho soupeře a přinutit ho vrátit podání při zpětném tahu.
  • Servis pohonu je spíše hazard než ostatní typy. Je zasažen rychle, nízko nad sítí. Snažíte se dát svému protivníkovi co nejméně času na odpověď, abyste je donutili k chybě. Je však možné, že vrátí podání přesně a stejně rychle, což z vás vytlačí stejný typ reakce.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Hrajte strategičtěji

 1. Obrázek s názvem Win at Badminton Step 6

  1 Pochopte svého protivníka. Když hrajete s novým soupeřem, ať už je to na soutěži nebo během přátelské hry na rodinné výpravě, měli byste se aktivně pokusit odhalit slabiny svého protivníka. Vždy se snažte zasáhnout raketoplán na opačné straně hráče, jako je například pokud je hráč v pořádku, pak stiskněte raketoplán vlevo. Zjistěte, zda hrají agresivněji nebo defenzivně. Hledejte slabiny, jako je pomalá práce nohou, slabé výpady při odpalu atd. Vždy se pokuste skrýt bekhend. Zkuste vzít nad hlavu nebo 360 stupňů.
 2. Obrázek s názvem Win at Badminton Step 7

  2 Přinuťte soupeře, aby běhal po hřišti. Nezasahujte všechny své střely na stejné místo hřiště; díky tomu jste předvídatelní. Umístěte své záběry jinak. Cílem je zmást a unavit protivníka.
  • Pokud váš protivník zasáhne raketoplán přímo na vás nebo do sítě, zasáhněte raketoplán jiným směrem, místo abyste jej zasáhli přímo zpět na soupeře, kde budou očekávat, že se dostane.
  • Můžete použít dlouhé rány, abyste donutili soupeře běhat po hřišti. Ujistěte se, že se po zasažení vašich úderů vrátíte do středu, takže budete lépe připraveni na opakované výstřely, zatímco pozice vašeho soupeře je mnohem méně stabilní.
 3. Obrázek s názvem Win at Badminton Step 8

  3 Vždy naplánujte svůj další krok. Začátečník je šťastný, když zasáhne raketoplán přes síť. Pokročilý hráč chápe, že byste měli vždy trefovat moudře, abyste soupeře přesunuli přesně na místo, kde ho chcete mít, abyste mohli zasáhnout následující střelu nebo je rozbít.
  • Po odeslání nebo vrácení výstřelu se vždy vraťte na základnu. To znamená vrátit se do středu oblasti, kterou pokrýváte (vaše polovina hřiště ve dvouhře). Kdykoli uvidíte vysoké údery, zkuste trefit smeč nebo udělat faleš.
 4. Obrázek s názvem Win at Badminton Step 9

  4 Nechte soupeře hrát svůj styl hry. Pokud rádi zůstáváte poblíž sítě, podávejte krátké a odpalované střely, udělejte cokoli, abyste se ujistili, že váš soupeř nemůže zasáhnout raketoplán do zadní linie. Pokud vám více vyhovuje zadní linie, podávejte dlouhé a rychlé rány, aby vás soupeř neměl šanci posunout k síti.
 5. Obrázek s názvem Win at Badminton Step 10

  5 Nenechte se odradit nebo uspokojit. Pokud vám chybí sebevědomí, můžete se držet stranou a prohrát zápas. Dávejte si obzvlášť pozor, aby se to nestalo proti soupeřům blízkým vaší úrovni dovedností. Ujistěte se však, že nebudete příliš sebevědomí. Mohli byste podcenit schopnosti svého soupeře a hrát pod úroveň, kterou byste měli. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak trefím klamný drop shot? Ukažte agresi křikem, když se blížíte k výstřelu, aby si váš soupeř myslel, že se trefíte do smeče, ale v poslední vteřině trefíte drop shot.
 • Otázka Jak se dělá skok na smeč? Měli byste počkat, až se míček zdvojnásobí, vyskočit a pohybovat se, paže vpřed s raketou.
 • Otázka Jak mohu zlepšit své podání, aby se dostalo přes síť? Ujistěte se, že raketu neumisťujete tak, aby směřovala přímo k síti; místo toho jej nakloňte mírně nahoru, aby raketoplán mohl přejet po síti. S dostatkem praxe nakonec budete moci přistoupit ke svému podání přes síť.
 • Otázka Jak mohu zlepšit svůj bekhendový return? Zůstaňte v klidu a snažte se neházet raketou po výstřelu, protože tím získáte méně času na reakci na rychlý návrat.
 • Otázka Chci svého soupeře unavit a zmást. Co bych měl dělat? Existuje trik zvaný umístění. Soupeře unavíte tím, že ho hodně přejíždíte po hřišti.
 • Otázka Pokud narazím na penis na levé straně, co se stane? Pokud je člověk pravák, pak je pro něj obtížné se vrátit; bekhendové střely je těžké zvládnout.
 • Otázka Jak mám dát soupeři pocit, že vyhraje? Málokdy chcete, aby se váš soupeř při hraní cítil sebevědomě. Místo toho ho zkuste přimět pochybovat o jeho hře. Pokud je nervózní nebo pochybuje, jeho standardy dramaticky klesnou.
 • Otázka Jak mohu bekhendovým smečem zlepšit svůj bekhend a dokonale umístit raketoplán? Proveďte rozbíjecí cvičení. Způsob, jakým držíte raketu v bekhendové pozici, může hru velmi ovlivnit. Nedržte raketu příliš pevně ani příliš lehce, jen se správným tlakem. Chcete -li dokonale provést bekhendový úder, trénujte. Vypadněte, pak udeřte.
 • Otázka Jak docílím toho, aby můj soupeř pochopil, že zasažení raketoplánu opačným směrem není v rozporu s pravidly? Pokud to během hry nevědí, zdvořile jim to řekněte. Pokud neposlouchají, požádejte trenéra nebo někoho jiného, ​​aby jim to vysvětlil.
 • Otázka Jak mohu zlepšit práci nohou. Shadow badminton vám pomůže protáhnout nohy, což zlepší práci nohou.

Populární Problémy

Chcete streamovat klasický animovaný seriál Chrliče? Máme pro vás přehled - tady a kde streamujte Chrliče právě teď.Námořní móda se stala populární ve třicátých letech 19. století, skok začal obrazem mladého prince Alberta Edwarda, oblečeného v námořnickém obleku. Http://www.vogue.com/946330/best-nautical-style-vogue-archives/ Od té doby má námořní styl ...Vysoký krevní tlak (HBP) může být pro mnoho lidí důvodem k obavám. Existuje několik příznaků vysokého (nebo nízkého) krevního tlaku, dokud se problém nestane vážným, takže je důležité pravidelně kontrolovat krevní tlak. Tohle je...

Zde je návod, jak sledovat poslední čtyři epizody Steven Universe Future online, ať už máte nebo nemáte kabel.Okouzlení dámy je prvním krokem k navázání vztahu nebo schůzce. Pokud chcete dámu okouzlit, musíte ji přimět, aby se cítila výjimečně, nebrat se příliš vážně a relaxovat, zatímco si ji získáváte. Všechno je to o pohledu ...V sobotu je na řadě národní mistrovství ve volejbale žen D1, protože Stanford bojuje o titul s Nebraskou. Zde je návod, jak sledovat hru online.