Jak streamovat gravitační vodopády: Váš konečný průvodce prohlížením

gravitace proudu klesá

DisneyStream Gravity Falls hnedVysílání na Disney Channel a Disney XD, Gravitační vodopády je animovaný seriál, který sleduje dobrodružství 12letého Dipper Pines (vyjádřený Jason Ritter) a jeho sestry dvojčat Mabel (vyjádřeno Kristen Schaal) poté, co byli na léto odesláni do Gravity Falls v Oregonu. Posláni žít se svým prastrýcem Grunklem Stanem (vyjádřený tvůrcem show Alexem Hirschem), oba očekávají, že jejich čas v Gravity Falls bude docela nudný, protože jsou nuceni podat ruku na turistickou show Grunkle Stan, The Mystery Shack. Až když narazí na podivný deník v lesích, uvědomí si, že nové město, ve kterém se nacházejí, není ani zdaleka běžné.Od 15. června 2012 do 15. února 2016 dvojčata Pines zkoumají místní záhady a tváří v tvář nadpřirozeným tvorům jen dvě sezóny. K dispozici je všech 40 epizod a 17 krátkých filmů Gravitační vodopády streamování a nadále přitahovat nové fanoušky dodnes. Popularita přehlídky byla evidentní, když závěrečná epizoda Weirdmageddon 3: Take Back The Falls překonala při vysílání rekordy. To jen v USA sledovalo 2,47 milionu diváků, což z něj činí nejlépe hodnocené televizní vysílání na Disney XD.

Než se podíváte Gravitační vodopády online, vězte, že Hirsch dal sérii řádný konec ve finální epizodě, přesto chtěl ponechat prostor pro budoucí projekty ve světě, který vytvořil. Zatímco televizní seriál stojí samostatně, 24. července 2018 Gravity Falls: Lost Legends byl vydán, grafický román pokračující v paranormálních dobrodružstvích rodiny.pravidla raketbalu youtube

Zde je návod, jak se dívat Gravitační vodopády streamování online:Jak streamovat „Gravity Falls“ - exkluzivně na Disney+

Gravitační vodopády je jedním z fanoušků oblíbených originálních pořadů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Gravitační vodopády a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Gravity Falls
  5. 5. Klepněte na Gravity Falls
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi


„Gravitační vodopády“: Přehled

Kdy to bylo v televizi: Červen 2012 až únor 2016
Tvůrci: Alex Hirsch
V hlavních rolích:
Jason Ritter, Kristen Schaal, Alex Hirsch a Linda Cardellini
Hodnocení:
TV-Y7
Synopse:
Duo bratra a sestry je posláno strávit léto se svým prastrýcem, kde narazí na nadpřirozená stvoření a vyřeší záhady, které sužují město Gravity Falls.


Děj „Gravity Falls“

Letní prázdniny Dipper a Mabel Pines naberou nečekaného směru, když jsou poslány žít se svým Grunkle Stanem do Gravity Falls v Oregonu. Rychle jsou zařazeni k práci na pradědově show The Mystery Shack, která je považována za turistickou past, která přebíjí nic netušící zákazníky, aby se podívali na podivná stvoření, jako jsou Jackalope a Fiji Mermaid. Netrvá dlouho a dvojčata Pines si uvědomí, že výstava Grunkle Stan je podvod, který živí jeho neukojitelnou chuť k penězům.

Zatímco Dipper vidí, že všechny vyhlídky na jeho záchranu v létě pomalu mizí, jeho sestra vidí jejich neblahé okolnosti jako ideální příležitost pro letní romantiku. Tyto plány jsou však zmařeny, když Dipper narazí na neobvyklý deník, který odhalí některá z nejvýznamnějších tajemství Gravity Falls. Netrvá dlouho a oba si uvědomí, že musí spojit své síly a bojovat se zlými silami, které číhají po městě. Mezitím si Grunkle Stan uchovává svá vlastní tajemství, která by mohla vysvětlovat záhadné události v Gravity Falls.


Kolik ročních období „gravitačních vodopádů“ existuje?

Existují dvě roční období Gravitační vodopády, každá se skládá z 20 epizod. První sezóna probíhala od června 2012 do srpna 2013, zatímco druhá probíhala od srpna 2014 do února 2016.

1. sezóna „Gravity Falls“

20 epizod | Červen 2012 až srpen 2013

První sezóna Gravitační vodopády představuje divákům dvojčata Dippera a Mabel Pinesových, kteří byli posláni strávit léto se svým prastrýcem hladovým po penězích Grunklem Stanem. Poté, co byli sourozenci přijati Grunklem Stanem, aby pracoval na jeho boční atrakci The Mystery Shack, mají malou naději, že si velkou část letních prázdnin vydělají.

Poté, co Dipper objeví podivný deník, si oba rychle uvědomí, že v malém městě Gravity Falls je víc, než si původně mysleli. S pomocí zaměstnanců The Mystery Shack Soos (také vyjádřený Hirsch) a Dipperova milostného zájmu Wendy Corduroy (vyjádřená Lindou Cardellini) narazí na řadu nadpřirozených zvláštností, které jim ponechají záhady k vyřešení.

Období 2 „Gravity Falls“

20 epizod | Od srpna 2014 do února 2016

Druhá sezóna Gravitační vodopády navazuje tam, kde první sezóna skončila. Dvojčata Pines pokračují v hledání osoby za tajemným deníkem se Soosem a Wendy po boku. Vysněný démon Bill Cipher (vyjádřený Hirschem) hrozí, že ovládne svět podivností, což donutí Dippera, Mabel, Soose a Wendy udělat vše, co je v jeho silách, aby ho zastavili.

Mezitím je Grunkle Stan obsazen tajemným portálem, který našel pod The Mystery Shack. Pracuje na tom, jak to provozovat, dokud ho neodvezou dva vládní úředníci. Autor deníku je nakonec odhalen, což donutí Stana, aby o své minulosti přišel čistý.

Nejlepší epizody „Gravity Falls“

Několik Gravitační vodopády epizody lze považovat za nejlepší. Hluboký konec vysílal na Disney Channel během první sezóny a stal se nejlépe hodnocenou epizodou série se 4,5 miliony diváků. Poté, co byla přehlídka přesunuta z Disney Channel do Disney XD, pokračovala v lámání rekordů. Tale of Two Stans se stal nejlépe hodnoceným televizním přenosem na Disney XD poté, co byl během druhé sezóny vysílán na 1,91 milionu diváků. Finále show Weirdmageddon 3: Take Back The Falls pokračovalo v překonávání tohoto rekordu poté, co dosáhlo 2,47 milionu diváků.

Zde je seznam těch nejlepších Gravitační vodopády epizody:

Season 1, Episode 15: The Deep End

Jako nejsledovanější Gravitační vodopády epizoda, The Deep End začíná v nejžhavější den v létě. Veřejný městský bazén se oficiálně otevírá na sezónu a Mabel se setkává s Mermandem (vyjádřený Matt Chapman), tajemným samotářem, který jako by nikdy neopustil vodu. Navzdory pověstem se Mabel okamžitě zamilovala do Mermanda a sebrala odvahu ho pozvat ven. Zatímco se zdá, že se Mermando o Mabel zajímá, odmítá ji a obviňuje to ze strašného tajemství.

Dipper také zkouší svou lásku tím, že se dobrovolně u bazénu poté, co se dozvěděl, že Wendy dostal najal jako plavčík. K získání práce však musí získat souhlas vysoce postaveného pana Poolchecka (vyjádřený Michaelem Riandou). Dostane práci, ale riskuje, že udělá dojem na Wendy a pomůže své sestře poté, co se dozví, co je Mermandovo velké tajemství. Varování: spoiler! Mermando je Němec uvězněný ve veřejném bazénu města. Mabel je odhodlaná ho znovu spojit se svou rodinou, přičemž souhlasila s tím, že to znamená, že jejich krátkodobý románek bude muset skončit.

Mezitím je Stan odhodlán najít nejlepší lehátko u bazénu. Když to už zachytil někdo jiný, překročí své hranice. Nakonec je za porušení pravidel uvržen do vězení v bazénu. To mu však nebrání v tom, aby vyvolal potíže, když se dostal ven kvůli dokonalému lehátku.

Season 2, Episode 12: A Tale of Two Stans

Poté, co konečně začal fungovat portál, se Gunkle Stan konečně sešel se svým dlouhým, ztraceným dvojčetem, Stanford Pines (vyjádřený J. K. Simmons) v první hře Disney XD rekordní Gravitační vodopády epizoda, Příběh dvou Stans. Dozvídáme se, že Stanley a Stanford Pines byli v dětství úplně opační, ale vždy měli navzájem záda. Dokud Stanley omylem nerozbil Stanfordův vědecký veletržní projekt, což mělo za následek jeho odmítnutí ze školy jeho snů.

Bratři jdou každý svou cestou, Stanley se stává obchodníkem hladovým po penězích a Stanford promuje na špičce své třídy na jiné univerzitě. Stanfordův vědecký výzkum ho přivedl do Gravity Falls kvůli vysoké úrovni anomálií v této oblasti. Spolu se svým partnerem Fiddlefordem McGucketem (vyjádřený Hirschem) vytvořil Stanford portál do neznámé dimenze, ve které cítili, že Gravity Falls musí mít svůj původ. Poté, co se jeho partner, který se později stal známým jako Old Man McGucket, téměř dostal do portálu, což způsobilo aby se choval podivně, Standford byl na svůj výzkum sám.

Standford nakonec požádá o pomoc svého bratra Stanleyho a požádá ho, aby přišel do Gravity Falls a schoval své poznámky, aby nikdo nemohl portál znovu aktivovat. Bratři se nakonec dostanou do hádky, což má za následek, že je Stanford vtažen na portál, a Stanley neměl tušení, jak ho dostat ven. Lidé ve městě předpokládali, že Stanley je Stanford, protože ti dva byli totožní, a tak Stanley vzal identitu svého bratra, zatímco neúnavně pracoval, aby ho osvobodil z jiné dimenze.

Season 2, Episode 20: Weirdmageddon 3: Take Back The Falls

Jako finále série by nemělo být překvapením, že Weirdmageddon 3: Take Back The Falls je jedním z nejlepších Gravitační vodopády epizody. Překonalo rekordní počet diváků Tale of Two Stans na Disney XD a získalo titul jako síťové nejsledovanější tehdejší epizoda. Jako hodinová epizoda je poslední epizoda posledním z třídílného příběhu. Druhá polovina epizody je vysílána jako Weirdmageddon 4: Somewhere in The Woods v re-airings za účelem zaplnění půlhodinových slotů.

Epizoda začíná tím, že Dipper, Mabel, Wendy a Soos vtrhnou do The Mystery Shack, kde narazí na Gunkle Stan, Old Man McGucket a další měšťany skrývající se. Když je Weirdmageddon v plné síle, skupina se snaží přežít, protože mnozí jsou zraněni a jejich zásoby potravin se krátí. Zatímco Stan to plánuje počkat v chatrči, dokud jim nedojde jídlo, Dipper ho informuje, že Stanforda zajal vysněný démon Bill Cipher a vyžaduje záchranu. Dipper je přesvědčen, že Stanford zná Billovy slabiny, a povzbuzuje skupinu, aby naštvala dostatek energie, aby se ho pokusila zachránit.

Stařec McGucket přichází s plánem a všichni se pustí do stavby tajemného mechanismu. Stan zůstává skeptický, když se zbytek skupiny připravuje na záchrannou misi. Ukazuje se, že skupina pracovala na transformaci The Mystery Shack na obřího robota označeného Shack-Tron. Shack-Tron a skupina pak v nezapomenutelné bitvě narazí na Billa a jeho Fearamid.

Obsazení filmu „Gravity Falls“

Když se díváte Gravitační vodopády online můžete rozpoznat některé hlasy hlavních postav show. Zde je pohled na hlavní obsazení pořadu:

JASON RITTER jako DIPPER PINE

Herec Jason Ritter ztvárňuje hlas Dipper Pines, dvanáctiletého dvojčete Mabel Pines. Jako chytrý a dobrodružný chlapec se Dipper často ocitá ve středu dějových linií show. Tato role se odehrála v polovině Ritterovy kariéry a je jednou z jeho prvních opakujících se rolí v animovaném seriálu.

KRISTEN SCALE jako MABELOVÉ PINY

Herečka a komik Kristen Schaal vyjadřuje Mabel Pinesovou, dvanáctiletou dvojče Dippera. Zatímco se Mabel často ocitá v centru největších záhad Gravity Falls, zachází s nimi s méně vážným přístupem než její bratr. Schaal je známá hlasová umělkyně, která propůjčila svůj jedinečný hlas populárním animovaným show, včetně Bobovy hamburgery , Simpsonovi , a BoJack jezdec .

ALEX HIRSCH jako GRUNKLE STAN

Tvůrce pořadu Alex Hirsch vyjadřuje Grunkla Stana, prastrýce hladového po penězích a strážce Dippera a Mabel. Stan provozuje tajemnou sidehow s názvem The Mystery Shack, která láká turisty, přestože je plná falešných atrakcí. Také se nakonec dozvídáme, že Stan nejen ví o nadpřirozených událostech v Gravity Falls, ale je do nich také silně zapojen. Hirsch zahájil svou televizní spisovatelskou kariéru The Marvelous Misadventures of Flapjack a pak Rybářské háčky před vytvořením Gravitační vodopády .

ALEX HIRSCH jako SOOS RAMIREZ

Alex Hirsch také vyjadřuje Soos Ramirez, 22letý dlouholetý zaměstnanec The Mystery Shack. Jako údržbář Sidehow se Soos často účastní dobrodružství, ve kterých Mabel a Dipper pokračují. Většinu svých vět začíná a končí s kámošem a je považován za neškodného, ​​ale trapného mladíka.

LINDA CARDELLINI jako WENDY CORDUROY

Dlouholetá herečka Linda Cardellini vyjadřuje Wendy Corduroyovou, patnáctiletou zaměstnankyni na částečný úvazek v The Mystery Shack, a také předmět Dipperovy náklonnosti. Wendy se často bude snažit vynechat práci, trávit čas se svými přáteli nebo se vydat na dobrodružství s Dipperem a Mabel. Je považována za uvolněného a vzpurného teenagera, což z ní dělá zásadní doplněk posádky. Průlomová role Cardelliniho na Freak and Geeks vydláždila cestu pro její kariéru, což vedlo k práci jejího hlasového umělce Gravitační vodopády.


Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy „Gravity Falls“?

Jako show s humorem, který osloví děti i dospělé, by nemělo být žádným překvapením Gravitační vodopády epizody jsou plné nejlepších špičkových komiků a herců v oboru. Mezi nejznámější celebrity, které propůjčily svůj hlas show, patří Jon Stewart, Larry King, Lance Bass, Weird Al Yankovic, Jennifer Coolidge a mnoho dalších.

Zde je seznam nejdůležitějších Gravitační vodopády hostující hvězdy:

Chelsea Peretti tak jako Darlene

Stand-up komik a herečka Chelsea Peretti hostující hvězdy jako Darlene v sezóně dva, epizoda 16 Gravitační vodopády. Darlene se maskuje jako žena, když pracuje v Mystery Mountain, což je vedlejší atrakce podobné The Mystery Shop. Posádka s ní zkříží cesty na výlet k okolním turistickým atrakcím ve snaze je sabotovat a přinést více obchodů do The Mystery Shop. Brzy zjistili, že Darlene je ve skutečnosti Arachnimorph, napůl pavoučí paranormální bytost. Je to významná postava v pořadu, protože je první nadpřirozenou bytostí, se kterou se setkají mimo město Gravity Falls.

Jillian Bell tak jako Melodie

Herečka a komik Jillian Bell vyjadřuje Melody, Soosovu dálkovou přítelkyni. Objevuje se ve čtyřech Gravitační vodopády epizody v průběhu celé druhé sezóny, ale diváci ji poznají většinou v Soos and the Real Girl, když ona a Soos jdou na své první rande. Později ji krátce uvidí videochatovat se Soosem v The Love God, uvězněni na Billově trůnu ve Weirdmageddon 2: Escape From Reality a poté pracuje v The Mystery Shop ve finále série Weirdmageddon 3: Take Back The Falls.

Mark Hamill tak jako Bats Biker

Jediný Mark Hamill propůjčil svůj hlas několika Gravitační vodopády epizody jako Bats Biker, brutální motorkář s slabostí pro roztomilost. Bats Biker se stává zásadní postavou ke konci série, když se mu během Weirdmaggedonu podaří vyhnout se zajetí. Poté se připojí k odporu vedenému Stanem v The Mystery Shack, účastní se záchranné mise.


Kdo jsou spisovatelé a tvůrci za „gravitačními pády“?

Od tvůrce Alexe Hirsche se inspiroval pro jeho animovanou tvorbu Simpsonovi , který mu ukázal, že kreslený humor nemusí být výhradně pro děti. Zatímco navštěvoval Kalifornský institut umění, vytvořil krátkou animaci podle svých vlastních dětských let, která zrodila myšlenku Gravitační vodopády. Hirsch využil lidi k inspiraci mnoha postav ze seriálu. Například Gunkle Stan je ve skutečnosti založen na Hirschově dědečkovi v reálném životě, dokonce používá stejné jméno. Disney Channel koupil nápad na show na základě jeho krátkého filmu a zbytek je historie.

V an rozhovor , Hirsch šel do detailu popisovat, jak každá epizoda Gravitační vodopády byla napsána a odhalila, že on a kreativní ředitel Mike Rianda jsou velmi praktičtí. Hirsch vysvětluje jejich postup slovy: Jsem velmi praktický-já a můj kreativní ředitel Mike Rianda se tam dostáváme a oba si před finálním scénářem osobně připravíme předlohu. Když spisovatelé odevzdají finální scénář, já a Mike to předáme. Často toho přepíšeme obrovské množství, což není pro naše spisovatele diskreditace - jen máme velmi konkrétní vizi. Zejména obvykle přepíšu téměř všechny Dipperovy dialogy a většinu dialogů Mabel, jen proto, že je mám v hlavě.

Alex Hirsch: Tvůrce a spisovatel Gravity Falls

Když se díváte Gravitační vodopády online, můžete si vyzkoušet humor z 90. let, ze kterého Hirsch čerpal inspiraci. Chtěl vytvořit animovanou show pro děti a mládež, kterou by si mohli užít i dospělí. Hirsch také napsal epizody pro Disney’s Rybářské háčky a Cartoon Network The Marvelous Misadventures of Flapjack . Nedávno spojil své síly s Netflix a vydá nové animované projekty zaměřené na dospělé.

Mike Rianda: Kreativní ředitel Gravity Falls

Mike Rianda byl spisovatel, kreativní ředitel a hlasový herec Gravitační vodopády. V současné době píše pro animovaný seriál Mitchells vs. stroje, Očekává se, že bude vydán v roce 2020.


Recenze „Gravity Falls“ - Co řekli kritici

Recenze na Gravitační vodopády jsou ohromně pozitivní a oslovují diváky všech věkových kategorií. Používá specifický druh humoru, který byl srovnáván s filmy jako Disney Příběh hraček , Wreck-It Ralph , a Aladin . Obě sezóny si vysloužily 100 procent hodnocení Shnilá rajčata .

Kde „Gravity Falls“ patří v televizním Panteonu

Forbes volala Gravitační vodopády nejlepší show v televizi a hodnocení souhlasí s tímto sentimentem. Je seřazeno podle IMDB jako nejlépe hodnocená karikatura Disney všech dob. Přehlídka také zařadil jako číslo 21 v horní části 100 karikatur všech dob a udržel si svou popularitu dlouho po premiéře finále série.

Trailer „Gravity Falls“Hrát si

Gravity Falls Trailer - Disney Channel Official Gravity Falls má premiéru v pátek 29. června v 9:30 a 8:30 na Disney Channel! Chcete více videa online? EPIZODY PLNĚ DÉLKY pořadů na Disney Channel najdete na DisneyChannel.com/ytVideo Kliknutím na tlačítko REGISTRACE budete dostávat oznámení o zveřejnění nových videí na Disney Channel! 2012-05-09T15: 56: 43 000Z

Stream Gravity Falls hned

Ústřední píseň „Gravity Falls“Hrát si

Gravity Falls otevírá téma PLNĚ Zahájení Gravity Falls se mísilo s dalším OST série! Užívat si!!! 2014-04-16T12: 06: 33 000Z

Ústřední melodie pro Gravitační vodopády složil Brad Breeck , nejlépe známý jako člen kriticky uznávané kapely The Mae Shi. Napsal a složil desítky písní pro show a v současné době pracuje na hudbě pro nadcházející restart Netflixu Voltron .

Drobnosti „Gravity Falls“: 5 rychlých faktů

1. Pořad obsahuje skryté zprávy

Když se díváte Gravitační vodopády epizod, všimnete si jak během show, tak na konci kreditů několika kryptogramů a hádanek, které musíte vyřešit. Odpovědi jsou buď vtipné, nebo zásadní vodítko k vyřešení záhad v pořadu.

2. Mystery Shack existuje v reálném životě

Ukažte tvůrce Alexe Hirsche film The Mystery Shack na základě skutečné turistické turistické show, kterou navštívil na vysoké škole s názvem Oregonský vír . Nachází se v Gold Hill v Oregonu a je dnes ještě otevřen turistům.

3. V úvodu pořadu je tajná zpráva

Jak se díváš Gravitační vodopády epizod, můžete si na konci úvodu všimnout kolečka s obrázkem Billa Ciphera, vysněného démona. Kolo je obklopeno symboly, z nichž každý představuje jednu z hlavních postav show. Co znamená každý symbol, se ukáže až ve finále série.

4. Ústřední melodie obsahuje skrytou zprávu

Na konci úvodní písně v předchozích dílech uslyšíte šepot, který zní, jako by někdo řekl: Jsem stále tady. Když se hraje pozpátku, ve skutečnosti poskytuje divákům pokyny, jak zjistit každý kryptogram. Šeptané poselství se během přehlídky několikrát mění a přináší divákovi úplně jinou úroveň.

5. Najdete pár odkazů na show In’Rick and Morty ‘

Alex Hirsch je dobrý přítel Rick a Morty spolutvůrce Justin Roiland. Z tohoto důvodu existuje poměrně málo odkazů na Gravitační vodopády v Rick a Morty epizody a naopak. Jedno z těchto velikonočních vajíček se objevilo během Gravitační vodopády epizoda s názvem Společnost slepého oka, kde byl do portálu nasát Stanův hrnek, poznámkový blok a pero. Později vyjdou z dimenzionálního portálu na Rick a Morty v epizodě Blízká setkání Rickova druhu. Tyto malé detaily vedly mnoho fanoušků k přesvědčení, že tyto dvě show existují ve stejném světě.

Stream Gravity Falls hned


Populární Problémy

Luka Doncic a Mavs se ve středu ve středu otvírají sezónu s Devinem Bookerem a Suns. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Vzhledem k tomu, že Wimbledon má začít v pondělí, byla vyhlášena remíza dvouhry mužů s Rogerem Federerem jako šestým nasazeným.

Získejte přehled o tom, jak sledovat online crossover epizody „Chicago PD“ a „Chicago Fire“ online prostřednictvím živého vysílání bez kabelu.

Jak jezdit na raketoplánu Anaheim Resort Transport (ART) a navštívit Disneyland. Už jste někdy zjistili, že utrácíte strašně moc peněz za dopravu do Disneylandu v Kalifornii? Pokud zůstanete v Anaheimu, budete s největší pravděpodobností v ...

Jak měřit náhrdelník. Měření náhrdelníku je určeno na základě délky řetízku. I když existuje několik standardních délek náhrdelníků, při určování správného náhrdelníku byste měli zohlednit svá vlastní měření a podobné faktory ...