Jak se dívat na Michiganský fotbal bez kabelu 2021

Michiganský fotbal bez kabelu

Getty Útočník povede quarterback Cade McNamara z Michigan Wolverines.Jim Harbaugh a Michigan Wolverines, kteří vstupují do sezóny poprvé od závěrečné kampaně Bradyho Hokea, doufají, že se odrazí od loňské neuspokojivé sezóny 2–4.V roce 2021 budou hry z Michiganu vysílány buď na ABC, Big Ten Network, ESPN, Fox nebo Fox Sports 1.Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos všech fotbalových zápasů v Michiganu online:

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Michigan fotbalové kanály v ceně : ABC, Big Ten Network, ESPN, Fox, Fox 4K, Fox Sports 1 (ABC a Fox jsou k dispozici naživo na většině, ale ne na všech trzích)Můžete sledovat živý přenos každé Michiganské hry s předplatným balíčku FuboTV Starter (celkem 100+ kanálů). Součástí je bezplatná sedmidenní zkušební verze:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, hry Michiganu můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .U her BTN, Fox a FS1 můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports.protišokový lékař tenisový loket opěrný popruh

U her ESPN a ABC můžete sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikaci ESPN.

Chcete -li sledovat prostřednictvím platforem Fox nebo ESPN, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Fubo.


Vidgo

Michigan fotbalové kanály v ceně : ABC, Big Ten Network, ESPN, Fox, Fox Sports 1 (ABC a Fox jsou k dispozici živě na vybraných trzích)

Můžete sledovat živý přenos každé Michiganské hry s předplatným Vidgo (celkem 95+ kanálů). Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat svůj první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, hry Michigan můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

kde hrát tenis

U her BTN, Fox a FS1 můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports.

U her ESPN a ABC můžete sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikaci ESPN.

Chcete -li sledovat prostřednictvím platforem Fox nebo ESPN, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Michigan fotbalové kanály v ceně : ABC, Big Ten Network, ESPN, Fox, Fox Sports 1 (ABC a Fox jsou k dispozici na většině trhů, ale ne na všech)

Můžete sledovat živý přenos každé Michiganské hry s předplatným Hulu With Live TV (celkem 65+ kanálů). Součástí je bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, hry Michiganu můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

U her BTN, Fox a FS1 můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports.

U her ESPN a ABC můžete sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikaci ESPN.

Chcete -li sledovat prostřednictvím platforem Fox nebo ESPN, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.


Sling TV

Michigan fotbalové kanály v ceně : Big Ten Network, ESPN, Fox, Fox Sports 1 (Fox je k dispozici živě na vybraných trzích)

Můžete sledovat živý přenos většiny her z Michiganu (bez ABC) s předplatným balíčku Sling Orange a Blue + Sports Extra od Sling TV (celkem 70+ kanálů). Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale první měsíc můžete získat za 35 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, hry Michiganu můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

fubo.tv/samsungtv-connect

U her BTN, Fox a FS1 můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports.

Hry ESPN můžete sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikaci ESPN.

Chcete -li sledovat prostřednictvím platforem Fox, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.


Náhled sezóny Michigan 2021

Wolverines také skončili 2: 4 na konferenci Big Ten v roce 2020 a doma nevyhráli. Michigan nasbíral 28,3 bodu na zápas a v první čtvrtině dosáhl skóre 59: 42.

Harbaugh oznámil, že Cade McNamara bude v této sezóně prvním quarterbackem týmu poté, co mladý signalizátor v minulé sezóně ukázal slib. Ve čtyřech hrách v loňském roce McNamara dokončil 61 procent svých hodů na 425 yardů, pět přistání a žádné zachycení. Bude -li chtít soutěžit ve více zápasech, bude muset dostat tým na rychlejší starty v této sezóně.

Harbaugh říká, že jeho tým má za sebou dobrou offseason přípravných prací a že má dobrý pocit z toho, kam míří do začátku sezóny. Prošel jsem velmi dobrým zimním cyklem. Prošel opravdu dobrou jarní praxí. Letní tréninkový cyklus. Prošli jsme podzimním táborem. Jedna věc, která byla konzistentní, byla energie našeho týmu, nadšení klubu. A myslím, že to bylo generováno jak trenéry, tak hráči, řekl 30. srpna .

V obraně se Wolverines vzdali 34,5 bodu za hru a byli stejně špatní proti běhu i přihrávce, což umožnilo 14 spěchajících skóre a 12 projíždějících TD.

Harbaugh provedl několik změn a šel do NFL, aby našel svého dalšího obranného koordinátora. Pytlačil asistenta trenéra Baltimora Ravense Mikea Macdonalda, který pracoval s jeho bratrem Johnem. Má také více jmen na obou stranách míče, včetně asistenta Ravens Matta Weisse, který má být jeho novým trenérem quarterbacks. Ti dva spolu pracovali ve Stanfordu, když Weiss sloužil jako Harbaughův asistent.

Trenérovi Wolverines se zatím líbí, co viděl ze svého ‚D‘ v praxi. Myslím, že to, co mě napadá [ohledně obrany], a čeho jsem si všiml na začátku, je množství komunikace. To je komunikace na poli a také na okraji. Kluci trénují kluky a kluci mluví. Chlapi plivající hovory, Řekl Harbaugh tento týden.

Michigan bude čelit západnímu Michiganu z brány a uzavře sezónu proti dlouholetému rivalovi z Ohio State.

servisní linka tenis

Zde je pohled na plán Michiganu na rok 2021: (domácí zápasy v CAPS, časy v CST)

 • 4. září WESTERN MICHIGAN (poledne)
 • 11. září WASHINGTON (20:00)
 • 18. září SEVERNÍ ILLINOIS (poledne)
 • 25. září RUTGERS (15:30)
 • 2. října ve Wisconsinu (TBD)
 • 9. října v Nebrasce (TBD)
 • 16. října BYE WEEK
 • 23. října vs. SEVERNÍ ZÁPAD (TBD)
 • 30. října ve státě Michigan (TBD)
 • 6. listopadu vs. INDIANA (TBD)
 • 13. listopadu v Penn State (TBD)
 • 20. listopadu v Marylandu (TBD)
 • 27. listopadu vs. OHIO STATE (TBD)

Populární Problémy

Novak Djokovič opět navštívil kontroverzní bosenské pyramidy ve Visoko. Srb hovořil pozitivně o léčivých schopnostech tunelů v pyramidách.

Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat film Lifetime „Sériový vrah na dlouhém ostrově“ online, pokud nemáte kabel.

Váš průvodce streamováním hercules online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Zde je návod, jak sledovat nový dokument Duran Duran společnosti Showtime s podtitulem „Je tu něco, co byste měli vědět“ online bez kabelu.

Michigan State a Ohio State se setkávají ve čtvrtích turnaje Big Ten. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.