Roland Garros 2019: Náhled, kde sledovat, detaily živého streamu a další

Rafael Nadal se bude snažit přidat ke svému jménu 12. titul French Open

Rafael Nadal se bude snažit přidat ke svému jménu 12. titul French Open

Druhý Grand Slam 2019, French Open, má začít od neděle 26. května 2019. French Open se hraje na antukových kurtech a každoročně se koná na Stade Roland Garros v Paříži. Půjde o 123. ročník turnaje a dojde k nárůstu počtu ženských kvalifikací.

Turnaj uvidí Rafaela Nadala, jak se snaží obhájit titul, v honbě za rekordním 12. titulem v Paříži. Bude čelit těžké výzvě současné světové jedničky Novaka Djokoviče, Dominika Thiema, Alexandra Zvereva a starého rivala Rogera Federera.

Švýcar se na French Open vrátil s odstupem tří let a bude mít motivaci přidat do svého kabinetu další trofej. Federer vyhrál antukový turnaj Slam pouze jednou, a to v roce 2009.

V dámské sekci bude světová jednička Naomi Osaka středem pozornosti poté, co její grandslamové turnaje zády k sobě vyhrají US Open 2018 a Australian Open 2019. Bude bojovat proti postavám loňské šampionky Simony Halepové, druhé nasazené Karoliny Plíškové a trojnásobné šampionky Sereny Williamsové.

Serena je na turnaji na 10. místě a od roku 2015 hledá svůj čtvrtý titul na Roland Garros.

sušit v sušičce s tenisovými míčky

Zde je vše, co potřebujete vědět o Roland Garros 2019:

Název turnaje - Roland Garros 2019

Kategorie - Grand Slam

Umístění - Paříž, Francie

Doba trvání - 26. května až 9. června 2019

Prize Money - 2 300 000 EUR (jednotlivci), 580 000 EUR (čtyřhra na tým), 122 000 EUR (smíšená čtyřhra), 53 000 EUR (dvouhra na invalidním vozíku), 16 000 EUR (čtyřhra na invalidním vozíku)

Kde sledovat French Open živě v Indii

French Open 2019 bude od neděle 26. května vysíláno na stanicích Star Sports Select 1 a Star Sports Select 1 HD.

Podrobnosti o živém přenosu Roland Garros

Roland Garros bude streamován živě na online streamovací platformě Star Sports Hotstar.com a také v aplikaci Hotstar od 26. května.

Zůstaňte naladěni na Sportskeeda a získejte nejnovější French Open News, French Open Score a mnoho dalšího

Populární Problémy

Bez ohledu na vaši úroveň můžete vždy najít způsoby, jak zlepšit své dovednosti ve vodě. Ať už plavete pro radost, pro cvičení, nebo jen v případě potřeby, naučení se lépe plavat pomůže maximalizovat vaše pohyby zefektivněním vašeho ...

Státní soupeři Western Michigan a Eastern Michigan se setkají v sobotu v Kalamazoo. Zde je návod, jak a kde hru sledovat.

Kompletní průvodce, jak sledovat dnešní fotbalový zápas Vanderbilt vs ETSU online, včetně několika bezplatných možností.

Chia semínka jsou populární zdravou výživou, která se konzumuje po staletí, ale v západním světě získala popularitu teprve nedávno. Protože se snadno mísí s jinými potravinami a mají jen malou chuť, jsou snadno ...

Zde je komplexní průvodce, jak sledovat hry Dallas Mavericks online bez kabelu v sezóně 2019-20.

Možná se chcete obléknout jako starý člověk na roli ve hře, na speciální den oblékání ve škole nebo jen tak pro zábavu v deštivém dni. Ať už je důvod jakýkoli, existuje několik jednoduchých způsobů, jak můžete dát dohromady starý ...