Jak sledovat premiéru 11. série „The Walking Dead“ online zdarma

Melissa McBride jako Carol Peletier, Cassady McClincy jako Lydia

AMC Melissa McBride jako Carol Peletier, Cassady McClincy jako Lydia 'The Walking Dead' sezóna 11

The Walking Dead je ve vysílání již více než deset let a vrací se do své 11. a poslední sezóny.

Zatímco sezóna 11 bude na běžném televizním kanálu AMC debutovat až příští týden, premiéra bude k dispozici na AMC+ od neděle 15. srpna na AMC+.

Zde je návod, jak můžete sledovat:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) můžete sledovat veškerý obsah AMC+ přes Prime Channels . Amazon Prime i AMC+ Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Zkušební verze Prime Starz Channel

Jakmile se zaregistrujete do kanálu AMC+, The Walking Dead můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

jít na tenis

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


Sling TV

AMC+ je k dispozici jako doplněk k balíčku programů Sling Orange nebo Sling Blue pro Sling TV. To nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to dobrá volba, pokud chcete také další živé televizní kanály (Sling Orange obsahuje 36 kanálů a Sling Blue je dodáván s 47) nebo pokud již máte Sling TV a můžete si pořídit první měsíc za celkem pouhých 17 $ (10 $ za Sling Orange nebo Blue a 7 $ za AMC+ doplněk):

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV a AMC+, The Walking Dead můžete sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .


Ukázka z 11. série „The Walking Dead“Hrát si

The Walking Dead Season 11 Official Trailer The Walking Dead se vrací 22. srpna na AMC. Streamujte jej 15. srpna na AMC+. #TWD #SDCC #TheWalkingDead #AMC Přihlaste se k odběru The Walking Dead na YouTube: goo.gl/Tu5rSx The Walking Dead Season 11 Official Trailer THE WALKING DEAD: Like The Walking Dead na Facebooku: facebook.com/TheWalkingDeadAMC/ Sledujte The Walking Dead na Twitter: twitter.com/WalkingDead_AMC Navštivte The Walking Dead Oficiální… 2021-07-24T23: 15: 31Z

Závěrečná sezóna The Walking Dead slibuje, že bude pořádný mazec. V premiéře série 11 s názvem Acheron: Část I vede Daryl (Norman Reedus) tým mise, aby ukryl vojenskou základnu, kterou objevil; Maggie (Lauren Cohan) vypráví svůj příběh a podnítí novou misi o přežití, kterou může vést pouze Negan (Jeffrey Dean Morgan); Eugene (Josh McDermitt) a jeho skupina procházejí hodnocením polovojenské policie Commonwealthu.

V rozhovoru s Rozhodující , showrunnerka Angela Kang škádlila, že zejména Daryl bude ve finální sezóně vytlačen na hranu.

Cítili jsme, že existuje šance vyprávět příběh o Darylovi, o této osobě, která tolik prožila a přežila týrání a předtím se dostala k tvrdým lidem a byla tak vnímána ... Co se stane, když musí použít ty temné prvky minulosti, které mu pomohou udělat něco pro lidi, které teď tak hluboce miluje a na kterých mu záleží? A tak to z charakterového hlediska vypadalo jako dobré místo, jak zatlačit Daryla do velmi nepříjemného teritoria, protože jsme v závěrečné sadě epizod pro sezónu a sérii, řekl Kang.

Finální sezóna bude rozdělena na tři kusy po osmi epizodách. Prvních osm se bude vysílat od srpna do října 2021 a druhé dvě sady po osmi epizodách se budou vysílat v roce 2022. Kang řekl Deciderovi, že každá sada osmi epizod bude mít výraznou obloukovou stavbu k něčemu většímu.

Existuje několik minioblouků, které vytvářejí něco většího. Natočit 24 epizod je obrovský úkol. Je tedy také pravděpodobně obrovský závazek sledovat, ale doufejme, že to bude zábavná cesta. My, jako spisovatelé, si myslíme, že seriál vždy vypadal jako každých osm epizod, vstupujeme do nového cyklu příběhu, zatímco některé příběhy se nesou a budují v čase. Toto je tedy verze struktury, kterou zde máme, kde budete chvíli sledovat oblouk, ale pod ním se zvedá další oblouk. A pak do sebe věci narazí. Existuje řada oblouků, které jsou mnohem delší oproti kratším, nebo někdy dokonce velmi, velmi uzavřené, řekl Kang.

bezohledná pravidla rakety

Laila Robins, Josh Hamilton, Margot Bingham a Michael James Shaw byli přidáni jako řadoví štamgasti. Připojí se k dalším členům obsazení Cohan, Reedus, Morgan, McDermitt, Melissa McBride, Khary Payton, Christian Serratos a Eleanor Matsuura.

Kromě toho, že se The Walking Dead chopí posledního úklonu, se Fear the Walking Dead vrací k sedmé sezóně a The Walking Dead: World Beyond se vrací ke své druhé sezóně v říjnu 2021.

Poslední sezóna Walking Dead začíná v neděli 15. srpna na AMC+, poté se začne vysílat o týden později, 22. srpna ve 21 hodin. ET/PT na AMC.


Populární Problémy

Unavené nohy jsou častou stížností většiny lidí, zejména těch, kteří musí dlouho stát (například pokladní a dopravní policisté) nebo chodit na dlouhé vzdálenosti (například restaurační servery a poštovní pracovníci). Další častou příčinou ...

Sportovní chování je tak důležité v jakýchkoli sportech, do kterých se váš teenager zapojuje. Ale to, jaké chování budete modelovat, bude mít na vaše dospívající největší vliv a bude mít největší dopad. Naučte se, jak u svého teenagera vybudovat sportovní chování v ...

Zde jsou vaše možnosti, jak sledovat Vikingy vs Obři online bez kabelu.

Arkansas a Indiana se v neděli setkají na nekonferenčním basketbalovém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Andrey Rublev je nejkonzistentnějším hráčem letošního roku po Djokovičovi, což je na hony vzdálené jeho zápasům před 2 lety. Rublev prokázal neuvěřitelnou touhu zlepšovat se a za poslední rok do své hry přidal spoustu prvků.

Pokud potřebujete přestavět svůj domov, žula je skvělou volbou pro odolnou, ale přitažlivou desku. Ačkoli dobrá žula může být drahá, velká část nákladů pochází z řezání, které můžete udělat doma, abyste ušetřili peníze. Vždy noste správné ...