Jak sledovat sérii 5 Greenleaf online bez kabelu

Lady Mae a biskup James na Greenleafu

VLASTNÍ Lady Mae a biskup James v poslední sezóně Greenleaf

Je na čase znovu navštívit oblíbený megachurch Memphis a bezohledný svět rodiny Greenleafů, když Zelený list vrací se do své páté a poslední sezóny v úterý 23. června ve 21 hodin ET/PT na VLASTNÍ.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Zelený list na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

tenisová raketa nebo tenisová raketa
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte VLASTNÍ na Philo TV

OWN je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější mezi všemi streamovacími službami, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Zelený list žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte VLASTNÍ na FuboTV

OWN je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

tenisky na vysokém podpatku konverzují

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Zelený list živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Náhled na 5. sérii „Greenleaf“Hrát si

Oficiální trailer: 5. sezóna Greenleaf | Zelený list | Síť Oprah Winfrey Čekání je téměř u konce! Poslední sezóna „Greenleaf“ začíná v úterý 23. června. Více o #Greenleaf najdete na WatchOWN.tv/Greenleaf Podívejte se na Greenleaf na iTunes: bit.ly/28TKXn0 Najděte VLASTNÍ v televizi na oprah.com/FindOWN #OWNTV #Greenleaf #LynnWhitfield PŘIHLÁŠENÍ: bit.ly/1vqD1PN Stáhněte si vlastní aplikaci Watch: bit.ly/2hr1nX2 O Greenleaf: Originální dramatický seriál Greenleaf od oceněného spisovatele/producenta… 2020-06-11T19: 00: 11Z

VLASTNÍ hitové drama Zelený list vezme diváky do bezohledného světa megamarchu Memphis v čele se skandální rodinou Greenleaf, kde tajemství a lži jsou stejně početné jako věřící.

hulu na amazonské ohnivé tyči

Hlavní postavou je Grace Greenleaf (Merle Dandridge), která se vrátila domů do Memphisu po 20 letech, kdy za záhadných okolností zemřela její sestra Faith (Terri Abney). Když Grace znovu vstoupila do světa světových ministerstev Calvary Fellowship, který řídí její rodiče, biskup James Greenleaf (Keith David) a Lady Mae Greenleaf (Lynn Whitfield), ocitla se zapletená do rodiny, jejíž vnější projevy víry skrývají množství tajemství a hříchů.

Když jsme Grace a její rodinu viděli naposledy, vyšlo najevo, že James a Lady Mae se možná stali majiteli jejich sídla a nelegálně přistáli. Kerissa (Kim Hawthorne) musela Jacobovi (Lamman Rucker) přiznat, že ho podvedla a nyní má chlamydie. Phil (Sean Blackmore) požádal Charity (Deborah Joy Winans), aby si ho vzala, a ona řekla ano, ale pak Bob Whitmore (Beau Bridges) donutil Phila, aby si vzal jeho dceru Judee (Valerie Jane Parker) a on to musel rozchodit Charita. A tajemný muž, který vypadal hodně jako AJ (Jacob Gibson), se přiblížil ke Grace, zatímco se modlila u Faithova hrobu.Hrát si

„Greenleaf“: Poslední sezóna začíná v červnu | Zelený list | Síť Oprah Winfrey Poslední sezóna „Greenleaf“ VLASTNÍHO začne v červnu. Další informace o #Greenleaf najdete na WatchOWN.tv/Greenleaf Podívejte se na Greenleaf na iTunes: bit.ly/28TKXn0 Najděte VLASTNÍ v televizi na oprah.com/FindOWN #OWNTV #Greenleaf #LynnWhitfield PŘIHLÁŠENÍ: bit.ly/1vqD1PN Stáhněte si hodinky VLASTNÍ Aplikace: bit.ly/2hr1nX2 O Greenleaf: Originální dramatický seriál Greenleaf od oceněného spisovatele/producenta Craiga Wrighta zavede diváky do… 2020-05-04T18: 55: 16Z

Podle VLASTNÍ tiskové zprávy finální sezóna zjišťuje, že se Greenleafové snaží udržet jednotnou frontu tváří v tvář ztrátě své církve, počínaje bezprostředním zbouráním domu uctívání, na jehož vybudování všichni tvrdě pracovali. Temná tajemství minulosti a současnosti opět vytvářejí smrtelné zlomeniny v křehkém základu rodiny, i když se biskup snaží napravit svůj vztah s Lady Mae, protože všichni čelí nejisté budoucnosti.

Premiéra páté sezóny má název První den a její popis zní: S blížícím se zbožím Kalvárie hledají Lady Mae a Bishop znamení od Boha; Jacob rýpe do minulosti rodinného sídla a Grace se dozví pravý důvod, proč je Bob Whitmore tak investován do udržování kalvárského sboru pod svými křídly.

hraji tenis

Následné období pět epizod se nazývá The Second Day, The Third Day, a tak dále.

Zelený list sezóna pět vysílá úterý v 9 hodin ET/PT na VLASTNÍ.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat nový dokument HBO Lindsey Vonn: Poslední sezóna, streamovaný online, pokud nemáte kabel nebo HBO.

Jak vytvořit uzavřený vodní ekosystém. Uzavřený vodní ekosystém je podobný akváriu, jen je uzavřen pro vnější svět, takže rostliny a zvířata v systému musí splnit všechny životní potřeby. Většina druhů ...

Jak používat štětec. Klíčem k dobrému lakování je použití vysoce kvalitní barvy a dobrého štětce. Kupte si nejlepší štětec, jaký si můžete dovolit, a ujistěte se, že je to správný druh pro typ barvy, kterou používáte. Latexové štětce nefungují ...

Boris Becker: tenis ve své nejneobvyklejší formě

Jak si zachovat oddanost své křesťanské víře. Během vaší cesty jako křesťana je normální mít období, kdy se cítíte obzvláště blízko k Bohu. Bohužel opak je také pravdou - mohou nastat situace, kdy je těžší cítit ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Khabib vs Poirier a všechny zápasy UFC 242 PPV online.