Jak sledovat online hru Game of Thrones, 8. epizoda, 3. epizoda, online zdarma

HBO Hra o trůnyDnes večer jsme oficiálně v polovině poslední sezóny Hra o trůny . Hra o trůny 3. sezóna epizody 3 má premiéru ve 21 hodin. Eastern (20:00 Central) dnes večer, neděle 28. dubna 2019. Epizoda z minulého týdne byla krásným způsobem, jak uzavřít vztahy a rozloučit se, s předtuchou temnoty války na obzoru. A tento týden přišla válka. Kdo bude žít a kdo zemře? Chcete to zjistit živě.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos HBO na svém počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání. Mnoho z nich má bezplatné zkušební verze, které uvedeme níže, které vám umožní sledovat zdarma:Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete spustit a 30denní bezplatná zkušební verze Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde na HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Hulu

kde mohu sledovat survivor zdarma

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Další možnosti

středoškolský tenisový výsledkový list

HBO Now je samostatná streamovací služba HBO a poskytuje veškeré programování HBO prostřednictvím internetu. Tato služba stojí 14,99 $ měsíčně-ale nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi. Abyste se vyhnuli poplatkům, musíte zrušit před koncem zkušební verze. Chcete -li službu používat, stáhněte si aplikaci HBO Now na vašem telefonu nebo tabletu. Je k dispozici v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod a Amazon Appstore , a více. (Mimochodem, pokud se díváte na HBO Now, můžete začít sledovat asi tři minuty dříve než ostatní. Epizody mají obvykle premiéru kolem 20:57 východního času na HBO Now, ale můžete začít obnovovat kolem 8:55. pm východní.)

Pokud máte kabelové předplatné, které zahrnuje HBO, můžete streamovat prostřednictvím HBO GO. Tuto službu může zdarma použít kdokoli se satelitním nebo kabelovým balíčkem, který zahrnuje HBO. Nejprve si však zkontrolujte službu, protože ne všechny kabelové společnosti mají uzavřené smlouvy o spolupráci s HBO Go.


Náhled na epizodu 3 „Hry o trůny“, 8. sezónaHrát si

Hra o trůny | Sezóna 8 Epizoda 3 | Náhled (HBO) Mrtví už jsou tady. Poslední sezóna Hry o trůny se v neděli na HBO vysílá v 9:00. 2019-04-22T02: 00: 00.000Z

Během premiérového dílu dorazili Dany a Jon Snowovi a zbytek posádky k Winterfell. Jon Snow jel na Danyho drakovi Rhaegalovi a ve druhé epizodě jsme konečně znovu viděli Ducha (i když jsme nedostali dlouho očekávané setkání mezi Dany a Duchem, které jsme opravdu měli vidět.)

Sam odhalila Jonu Snowovi, že je součástí Targaryenu: jeho matka je Lyanna a ona a Rhaegar se tajně vzali, než porodila Jona. Ve skutečnosti nikdy nebyl bastard, ale Ned musel před Robertem skrývat svou skutečnou linii, aby nebyl zabit. Potom v epizodě 2 odhalil Jon Dany pravdu a řekl, že je Aegon Targaryen. Dany první reakcí bylo obávat se, co to znamená pro její nárok na trůn.

Mezitím se Sansa a Dany trochu spojili, ale Sansa Danymu stále nevěří. (Sansa byla příliš mnohokrát zraněna a zrazena.) Její setkání s Theonem bylo nečekaně emocionální.

Sam dal Heartsbane Jorahovi Mormontovi, Jaime má Widow’s Wail Valyrian meč a Brienne má meč Oathkeeper Valyrian. Jaime Brienne povýšil na rytíře v dojemné scéně a teď se jí věci zdají příliš dokonalé.

V premiéře jsme také navštívili King’s Landing, kde Theon zachránil Yaru, zatímco Euron se dvořil Cersei. Objevila se také Zlatá společnost, ale Cersei byla velmi nešťastná, že s sebou nepřivedli slony. Ona (prostřednictvím Qyburn) zaplatila Bronnovi, aby zabil Tyriona a Jaimeho.

Mezitím se Jaimeho zločiny trochu odpustily, a to díky tomu, že Brienne ručila za něj a Sansa ručila za Brienne. Jaime slouží pod Briennovým velením. A Bílí chodci dorazili. Plán je, aby Bran a Theon byli návnadou Nočního krále. Ale bude to fungovat?


Populární Problémy

Mnoho lidí by si chtělo koupit a ponechat tenisky Air Jordan. Mnoho lidí ale nechápe, jak si zachovat tenisky. A za několik měsíců mohou některé části páru dobrých bot zežloutnout. To je opravdu nepříjemné, když ...

Čerpadlo ostřikovače ve vozidle rozprašuje kapalinu do ostřikovače z nádrže přes hadice a na vaše čelní sklo, aby vyčistilo nečistoty a prach, které by mohly bránit vašemu vidění. Čerpadlo natlakuje tekutinu, aby mohla vystříknout, ale může fungovat méně ...

Jak se připojit k SAS. Special Air Service nebo SAS je elitní jednotka speciálních sil v britské armádě. Pokud se chcete připojit k SAS, budete potřebovat odhodlání, disciplínu a specializované školení. Staňte se členem Jejího Veličenstva ...