Jak sledovat minulá období „Přeživších“ online

Jeff Probst během sezóny 40 Survivor

CBS Jeff Probst během sezóny 40 Survivor, „Vítězové ve válce“

Pozůstalý fanoušci netrpělivě očekávají novou sezónu od pandemie COVID-19 a následných cestovních omezení, kvůli kterým je těžké vrátit se do produkce. Existuje však určitá naděje, že produkce bude na jaře natáčet tři sezóny a začne je vysílat v létě 2021.

Ale do té doby to fanoušci potřebují, aby to mohli poškrábat Pozůstalý svědění. Mohli sledovat australskou verzi show po boku Jonnyho Fairplay a Matta Bischoffa, nebo se mohli dívat Pozůstalý trosečník Shirin Oskooi hrát v poslední sezóně Sequester . Existují však také stará období Pozůstalý k dispozici pro streamování. Zde je návod, jak se dívat.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Služba Amazon Prime Video má ve své službě k dispozici všech 40 minulých sezón. Pouze některé z nich jsou však součástí vašeho předplatného Prime-zahrnují se období 1, 3 a 12-28. Chcete -li sledovat všechny ostatní, musíte se přihlásit k odběru CBS All Access prostřednictvím Amazon Prime.

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

nejlepší pálka na stolní tenis

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, můžete sledovat každou minulost Pozůstalý sezóna na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .

sledujte espn tenis naživo

CBS All-Access

Je zřejmé, že protože se jedná o streamovací službu korporace CBS, CBS All Access má k dispozici všech 40 sezón.

Přihlášení k odběru je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat každou minulost Pozůstalý sezóna na vyžádání v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webu CBS All Access .

kolik je espn na roku

Hulu s živou televizí

Hulu má k dispozici spoustu skvělých sezón, pokud je to vaše oblíbená streamovací služba. Nabízejí se období 1-34 Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat jak minulá období, tak nové epizody Pozůstalý v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Ostatní služby

vítejte ve Střelci SZN

(📺: Survivor) pic.twitter.com/rfpY8eqwCK

jak sušit šidítko bez tenisových míčků

- Netflix (@netflix) 24. listopadu 2020

Fandango: Tato služba nabízí období 27 až 40, což je Blood vs. Water prostřednictvím Winners at War.

Google Play: V obchodě Google Play je k zakoupení řada 10 (Palau) až sezóna 40.

iTunes: Služba Apple iTunes nabízí 28 sezón: sezóna 13 (Cookovy ostrovy) až sezóna 40.

Microsoft: Tuto službu lze zakoupit v sezóně 25 (Filipíny) až v sezóně 40.

Netflix: Netflix se nedávno dostal do Pozůstalý hra přidáním dvou sezón do své služby - Survivor: Heroes vs. Villains , což je sezóna 20, a Přeživší: Cagayan , což je sezóna 28. Dvakrát Pozůstalý vítězka Sandra Diaz-Twine ve skutečnosti v současné době znovu sleduje Heroes vs. Villains na Netflixu a její průběžné komentáře jsou veselé.

Pluto TV: Na Pluto TV je věnován celý kanál Pozůstalý “, takže pokud vám nevadí sledovat jakoukoli sezónu, kterou vysílají, je to skvělý bezplatný zdroj.

wii tipy na stolní tenis

Vudu: Tuto službu lze zakoupit v sezóně 9 (Vanuatu) až v sezóně 40.

Pozůstalý doufá, že na jaře 2021 natočí sezóny 41, 42 a možná 43.


Populární Problémy

16. sezóna seriálu The Bachelorette má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody v přímém přenosu online, pokud nemáte kabel.

Holuby jsou ve městech a parcích běžným jevem a jejich krmení může být zábavný zážitek. Pokud jste poblíž města nebo kolem skalnatých útesů, kde se potulují divoké holuby, můžete je dokonce přilákat na svůj dvůr. Často je to tak jednoduché, jako dát některé ...

„All American“ je zpět na řadu 3. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nové epizody streamované online, než se dostanou na Netflix.

Je vhodné nechat si pravidelně kontrolovat krevní tlak. Pokud však trpíte „hypertenzí v bílém plášti“ - stavem úzkosti, který způsobí prudký vzestup krevního tlaku, jakmile vás osloví lékař ...

John Millman hraje Frances Tiafoe o místo ve třetím kole US Open 2020. Millman vyhrál v úterý svůj první zápas na turnaji od doby, kdy před dvěma lety porazil Rogera Federera.

„The Comedy Store“, nový dokumentární seriál z Showtime, má premiéru v neděli 4. října. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.