Živý přenos Golden Globes 2020: Jak se dívat na ceny online

Jak se dívat na Zlaté glóby online

NBC Ricky Gervais

Dnešní noc je hollywoodskou párty roku. I když nemáte kabel, můžete Zlaté glóby sledovat online a vysílat ve 20 hodin. ET/17:00 PT v neděli 5. ledna 2020 na NBC.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Zlatých glóbů na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů a událostí na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když je nezaznamenáte.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně NBC (živě na vybraných trzích). První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBC, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

sledujte hru na rozloučenou madea online zdarma

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Zlaté glóby sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

jaký je termín, když je tenisová hra remizována na 40-40

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují NBC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Zlatých glóbů na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály
a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos Zlatých glóbů na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Golden Globes 2020

77. ročník Zlatých glóbů je tříhodinová událost, vysílaná živě z The Beverly Hilton v Beverly Hills v Kalifornii. Celosvětová komediální hvězda Ricky Gervais bude již popáté hostit předávání cen. Zlaté glóby uvádí NBC.

Celosvětová komediální hvězda Ricky Gervais, ve své jedinečné a legendární módě, se na 77. výroční udílení Zlatých glóbů obnoví v hostování povinností rekordních popáté. Tříhodinové televizní vysílání bude v přímém přenosu na pobřeží NBC k pobřeží v neděli 5. ledna 2020 ve 20:00. ET/17:00 PT z The Beverly Hilton v Beverly Hills v Kalifornii, uvedla tisková zpráva NBC. Zlaté glóby slouží jako oficiální zahájení sezóny 2020. 25 kategorií - 14 ve filmu a 11 v televizi - hlasuje podle Hollywood Foreign Press Association (HFPA).

Gervais hostí Zlaté glóby rekordně popáté. Ale řekl, že je to také jeho poslední. Podle NBC také hostil Zlaté glóby v letech 2010, 2011, 2012 a 2014.

Opět mi udělali nabídku, kterou nemohu odmítnout. Ale je to úplně naposledy, co to dělám, což by mohlo být zábavným večerem, řekl Gervais NBC.

Když Ricky nastoupí na jeviště Globes, v místnosti je vždy citelná elektřina. Jeho návrat jako mistra ceremonií na Zlatých glóbech je velmi očekávaný, řekl Paul Telegdy, předseda NBC Entertainment, podle tiskové zprávy. Určitě to udělá na nečekaný večer. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co má v rukávu.

webová kamera pro streamování na twitchi

Když je Ricky Gervais v čele udílení cen Golden Globes Awards, můžeme vždy očekávat neočekávané, řekl prezident HFPA Lorenzo Soria, uvedla tisková zpráva. Jsme nadšeni, že to všechno můžeme vidět 5. ledna!

Ve světě, kde se mnoho předávání cen rozhoduje pro cestu bez hostitele, se Zlaté glóby dostanou do hry! Bude to skvělá noc, dodal Mike Mahan, generální ředitel společnosti Dick Clark Productions, podle tiskové zprávy.

Někteří z nejlepších nominovaných letos pocházejí ze streamovacích služeb. Netflix měl nejvyšší celkový počet nominací, což zahrnuje filmy Manželský příběh a Ir, obě dramata. Manželský příběh byl nominován na šest cen a Ir byl nominován na pět. Netflix měl také nominace v televizních kategoriích s The Crown a Neuvěřitelné. Každý získal čtyři nominace, stejně jako Černobyl HBO.

Cenu Cecila B. DeMilla převezme Tom Hanks, který ztvárnil pana Rogerse ve filmu Krásný den v sousedství. Ellen DeGeneres převezme Cenu Carol Burnett.

Hanks je také nejlepší herec ve vedlejší roli v Krásném dni v sousedství.

The Golden Globes will be a stars-hust night, with presenters including Tim Allen, Jennifer Aniston, Jason Bateman, Cate Blanchett, Leonardo DiCaprio, Tiffany Haddish, Scarlett Johansson, Margot Robbie, Zoe Kravitz, Jason Momoa, Elton John and former host Amy Poehler.


Populární Problémy

Jak zmenšit společenskou košili. Použitím horké vody a mícháním můžete zmenšit nadměrné šaty, aby lépe seděly. Chcete -li se pokusit oděv zmenšit, zkuste jej dát do vroucí vody nebo vyprat a usušit na nejvyšším ...

Nadal, Wawrinka padají na rozrušený den v Cincinnati

Úřadující šampionka Australian Open porazila svého ukrajinského soupeře 6-2, 5-7, 6-2; čelí Carina Witthoeft další.

Zde je návod, jak sledovat sezónu 3B hry „Shadowhunters“ online bez kabelu. Epizody „The Final Hunt“ budou závěrečnými epizodami série.

Jak přimět svého významného partnera k práci. Pokud je vaším cílem přimět med, aby odložil „med“ a vyrazil do posilovny, nejhorší přístup, který můžete použít, je tupý. Nikdo nechce, aby mu někdo řekl, že musí cvičit, zvlášť když ...