Přímý přenos Steelers vs Eagles Preseason: Jak se dívat online

Předsezonní hodinky Eagles Steelers

Getty Jalen Hurts povede Philadelphii Eagles proti Pittsburgh Steelers.NFL je zpět, Philadelphia Eagles hostí Pittsburgh Steelers ve čtvrtek na Lincoln Financial Field v předsezónní akci.Hra (čas zahájení v 19:30 ET) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV, podle toho, kde žijete. Můžeš zkontrolujte zde abyste zjistili, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.jaká velikost tenisové rakety pro 6leté dítě

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Steelers vs Eagles, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Hru můžete sledovat přes Amazon, pokud žijete : Pittsburgh, PA (CBS KDKA-2), Altoona, PA (CBS WTAJ-10), Youngstown, OH (CBS WKBN-27) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBSPředplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i Paramount+ Channel můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete na Prime Paramount+ Channel, můžete sledovat Steelers vs Eagles naživo v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .
FuboTV

Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím FuboTV : Pittsburgh, PA (CBS KDKA-2), Philadelphia, PA (NBC WCAU-10), Altoona, PA (CBS WTAJ-10), Harrisburg, PA (Fox WPMT-43), Erie, PA (ABC WJET-24), Scranton, PA (Fox WOLF-56), Johnstown, PA (NBC WJAC-6), Columbus, OH (NBC WCMH-4), Youngstown, OH (CBS WKBN-27), Wheeling, WV (NBC WTOV-9), Salisbury, MD (CW WMDT-47.2), Anchorage, AK (ABC KYUR-13), Fairbanks, AK (ABC KATN-2) a kdekoli jinde je hra na kanálu, který FuboTV nese na vašem trhu. Zde zkontrolujte dostupnost místního kanálu

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Steelers vs Eagles naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.


AT&T TV

Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím televize AT&T : Pittsburgh, PA (CBS KDKA-2), Philadelphia, PA (NBC WCAU-10), Altoona, PA (CBS WTAJ-10), Harrisburg, PA (Fox WPMT-43), Erie, PA (ABC WJET-24), Scranton, PA (Fox WOLF-56), Johnstown, PA (NBC WJAC-6), Columbus, OH (NBC WCMH-4), Youngstown, OH (CBS WKBN-27), Wheeling, WV (NBC WTOV-9), Anchorage, AK (ABC KYUR-13), Fairbanks, AK (ABC KATN-2) a kdekoli jinde je hra na kanálu, který AT&T TV nese na vašem trhu. Zde zkontrolujte dostupnost místního kanálu

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledovat Steelers vs Eagles naživo v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím Hulu : Pittsburgh, PA (CBS KDKA-2), Philadelphia, PA (NBC WCAU-10), Altoona, PA (CBS WTAJ-10), Harrisburg, PA (Fox WPMT-43), Erie, PA (ABC WJET-24), Scranton, PA (Fox WOLF-56), Johnstown, PA (NBC WJAC-6), Columbus, OH (NBC WCMH-4), Youngstown, OH (CBS WKBN-27), Wheeling, WV (NBC WTOV-9), Salisbury, MD (CW WMDT-47.2), Anchorage, AK (ABC KYUR-13), Fairbanks, AK (ABC KATN-2) a kdekoli jinde je hra na kanálu, který Hulu nese na vašem trhu. Zde zkontrolujte dostupnost místního kanálu

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a více než 60 dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

loketní tendonitis band

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Steelers vs Eagles naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Paramount+

Pokud žijete, můžete hru sledovat přes Paramount+ : Pittsburgh, PA (CBS KDKA-2), Altoona, PA (CBS WTAJ-10), Youngstown, OH (CBS WKBN-27) nebo jakékoli okolní oblasti, kde je hra na CBS na vašem trhu

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím plánu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, můžete sledovat Steelers vs Eagles naživo v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


NFL Game Pass

Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím NFL Game Pass : mimo trhy Steelers a Eagles (v USA)

Živě můžete sledovat každou předsezónní hru NFL mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím NFL Game Pass , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze Game Pass zdarma

Jakmile se zaregistrujete do NFL Game Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Steelers vs Eagles naživo v aplikaci NFL , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone , Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete sledovat také na počítači prostřednictvím webových stránek NFL .

tenisové volejbaly

DAZN

Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím DAZN : Kanada

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Steelers vs Eagles naživo v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Preview Steelers vs Eagles

Poté, co v roce 2020 skončili na dně NFC East se značkou 4-11-1, se Eagles snaží dostat ven ze suterénu pod hlavním trenérem prvního ročníku Nickem Siriannim.

Všechny oči budou upřeny na zadáka Phillyho Jalena Hurtse, který bude předpokládaným startérem týmu, který míří do své druhé sezóny. Hurts loni zahájil čtyři hry, dokončil 52% svých přihrávek na 1061 yardů, 6 přistání a čtyři zachycení. Spěchal také na 354 yardů a tři skóre.

Myslím, že (moje rozhodování) se každým dnem zlepšovalo, řekl Hurts, prostřednictvím Sports Illustrated . Myslím, že opakování přináší útěchu a sebevědomí. A to jsou cenná opakování, která právě teď dostávám. Snažíme se toho využít a využít toho a myslím, že to pro nás bylo stoupání do pole.

Hurts však budou bez dvou jeho primárních cílů v tomto. Nováček prvního kola DeVonta Smith se vzpamatovává z vyvrtnutého MCL, zatímco pátý hráč John Hightower 2020 utrpěl minulý víkend zranění třísla, takže mladý signalizátor Philly bude muset pracovat s tím, co má.

Na druhé straně Steelers skončili na vrcholu AFC North (12-4) a ve hře Hall of Fame vyhrávali 16-3 nad Dallasem Cowboys. Quarterback Mason Rudolph bude kývnout, aby v této hře mohl začít, a začal proti Dallasu, když na 84 yardů zajel 6-9. Dwayne Haskins a Josh Dobbs také dostanou příležitost soutěžit o příležitost zálohovat Bena Roethlisbergera.

Bude to velmi podobné tomu z minulého týdne, koho byste považovali za muže z první linie, řekl hlavní trenér Steelers Mike Tomlin: podle Chris Adamski Pittsburgh Tribune-Review. Neměli byste očekávat [a] zvýšení výše účasti těchto lidí. Jsme spokojeni s tím, co byli schopni udělat minulý týden a získat nějaké herní zkušenosti a expozice a komunikovat a tak dále. Tento postup zopakujeme, ale ne nutně se zvýšeným počtem zachycení. Do této skupiny by přibylo, takže bude vzrušující vidět některé z těch kluků nejen jako jednotlivce, ale jako kolektiv a vidět náš růst z této perspektivy.

Trenér Steelers také diskutoval o tom, co bude hledat, i s jinými pozičními skupinami. Budu hledat vzestup ve hře, nejen pokud jde o kvalitu hry a techniku, ale také informovanost, protože je rozumné očekávat, že jednotlivci udělají krok, čím více budou vystaveni okolním podmínkám, Řekl Tomlin a dodal : Minulý týden to pro některé byla expozice. Je rozumné očekávat, že porostou, pokud jde o povědomí o této expozici, budou důslednější ve vývoji technik v soutěžní hře. Aby ukázali svůj talent. Aby mohli nyní hrát plynuleji a rychleji, protože získali nějaké zkušenosti.


Populární Problémy

Federer se honí za rekordním 8. wimbledonským titulem, zatímco Cilic se pokouší poprvé zvednout trofej.

Rafael Nadal v posledních dvou finále French Open porazil Dominica Thiema, ale ti dva jsou mimo kurt velmi přátelští. Thiem podrobně hovořil o jejich setkání s hlínou a tvrdým hřištěm.

John McEnroe věří, že Novak Djokovic bude na olympijských hrách v Tokiu poražen, a nebude tak schopen dokončit kalendář Golden Slam.

Zjistěte, jak sledovat speciální večerní vysílání NBC Dolly Parton „Dolly Parton: 50 let v Opry“, online večer.

Jak prát samet. Samet je tkanina, která je svěží, luxusní a okouzlující. Stejně jako hedvábí je samet obecně vysoce kvalitním materiálem používaným v oblečení, nábytku a dalších předmětech, jako je ložní prádlo. Protože čistý samet je často drahý a ...

Mnoho receptů zahrnujících čokoládu vyžaduje, aby byla nasekaná, od fudge brownies po čokoládové sušenky. Množství sekaného, ​​jemného nebo hrubého, závisí na receptu a osobních preferencích. Sekání čokolády může být obtížné, když ...