Jak se dívat na nezabezpečenou sezónu 4 online bez kabeluHBO

Komedie nominovaná na Emmy a Zlatý glóbus Issy Rae Nejistý vrací se ke své čtvrté sezóně v neděli 12. dubna ve 22 hodin ET/PT na HBO.Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, postupujte takto Nejistý 4. série epizod na vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte HBO na kanálech Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte HBO na Amazon PrimeJakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Nejistý buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.U obou možností můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí:Získejte HuluJakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku HBO, můžete sledovat Nejistý žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „nezabezpečené“ sezóny 4Hrát si

Nejistý: sezóna 4 | Oficiální upoutávka | HBO Po návratu do své desetidílné, čtvrté sezóny v neděli 12. dubna, se Insecure řídí našimi oblíbenými postavami při hodnocení jejich vztahů, nových i starých, ve snaze zjistit, kdo a co s nimi přichází v této další fázi jejich života. Čtvrtá sezóna sleduje hlavní postavy v důsledku rozhodnutí, která… 2020-03-12T17: 33: 07 000Z

Když jsme naposledy viděli postavu Issy Dee (Rae), slavila 30. narozeniny, na což jí její přátelé hodili promítání překvapivého filmu v parku. Issa také vedla rozhovor o nové práci - její ukončení práce bylo vrcholem třetí sezóny - ale nechali nás na útěku, zda získala novou práci, pro kterou udělala rozhovor. Rovněž to skončilo tím, že se Nathan () pokusil vysvětlit Issovi, že ji nedostal jako ducha, ale že bojuje se sociální úzkostí a depresí. Issa na něj byla dost odmítavá a sezóna skončila tím, že si sama zařídila svůj nový byt.

Ve čtvrté sérii se hlavní postavy budou potýkat s následky toho, jak se věci v minulé sezóně skončily. Podle popisu HBO se Issa Dee (Rae) věnuje vášnivému projektu, o který se ve skutečnosti stará, Molly (Yvonne Orji) poprvé prochází skutečným vztahem, Lawrence (Jay Ellis) zjišťuje, co pro něj znamená levelování a vidíme účinek nového dítěte Tiffany (Amanda Seales) na dynamiku skupiny přátel. Po cestě uvidíme tyto postavy hodnotit vztahy, nové i staré, ve snaze zjistit, kdo a co s nimi přichází v této další fázi jejich života.

Aby se shodovala s premiérou čtvrté sezóny, HBO také uspořádala virtuální blokovou párty, na které se představí Q&E s Rae a herci na jejím Instagram Live, následovaný DJ setem, večírkem pro sledování na Twitteru a překvapivým hudebním vystoupením umělec představil v nadcházející sezóně čtyři soundtracky, které budou vydány letos v létě. Zde je plán a odkazy, které je třeba sledovat:

8 večer. ET/17:00 PT
Živé otázky a odpovědi na Instagram s Issou a Crew
Sledujte přes @IssaRae

21:00 ET/18:00 PT
Živý Instagram DJ Set se Zaytovenem
Sledujte přes @InsecureHBOHrát si

Nejistý: Co očekávat v sezóně 4 | HBO Obsazení nejistých sdílí, co lze očekávat v sezóně 4. Nová sezóna se vrací v neděli ve 22 hodin na HBO. #HBO #InsecureHBO Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Komediální seriál Insecure, který vytvořili Issa Rae a Larry Wilmore, zkoumá zážitek černé ženy. Dvě černé ženy řeší své vlastní nedostatky v reálném životě a pokoušejí se… 2020-04-07T14: 50: 06 000Z

10 večer. ET/19:00 PT
Twitter Watch Party s Issa, Cast a Essence
Tweetujte s @InsecureHBO , @IssaRae a @Podstata

22:45 ET/7: 45 hodin PT
Živé vystoupení na Instagramu s překvapivým hudebním hostem
Sledujte přes @InsecureHBO

Nejistý blokové večírky byly základním prvkem naší marketingové kampaně a s každou sezónou exponenciálně rostly, uvedla v prohlášení Jackie Gagne, viceprezidentka pro multikulturní marketing HBO. Vzhledem k současným okolnostem jsme stále chtěli dát dohromady kolektivní virtuální komunitu, abychom oslavili návrat milované show na HBO s nadějí, že bychom mohli poskytnout únik z reality a užít si skvělou hudbu a dobrý smích.

Nejistý vysílá v neděli v 10 hodin ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Britská tenisová hvězda a Andy Murray si na soukromé ceremonii ve Skotsku vzali dlouholetou přítelkyni Kim Sears. Rozhodně to byla nejlepší mimosoudní událost roku.

Zde je návod, jak ve středu sledovat živě online hru Knicks vs Spurs bez kabelu. Zahrnuje možnosti pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi a mimo trh.

Organizované sporty mohou nabídnout řadu výhod pro fyzické zdraví a emoční vývoj dětí. Některé děti však sport prostě nebaví - a to z mnoha důvodů - a mohou o tyto výhody přijít. I když nemůžete přinutit ...

Maria Šarapovová napodobuje Andyho Roddicka!

Jak Splint Trigger Finger. Stenózní tenosynovitida, běžně známá jako spouštěcí prst, je poměrně běžný zdravotní stav, který může způsobit nepříjemné zablokování kloubů prstů nebo palců nebo pocit praskání, když se klouby ohnou ....