Jak se dívat na nezabezpečenou sezónu 4 online bez kabeluHBO

Komedie nominovaná na Emmy a Zlatý glóbus Issy Rae Nejistý vrací se ke své čtvrté sezóně v neděli 12. dubna ve 22 hodin ET/PT na HBO.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, postupujte takto Nejistý 4. série epizod na vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte HBO na kanálech Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Nejistý buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

U obou možností můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí:

Získejte Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku HBO, můžete sledovat Nejistý žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „nezabezpečené“ sezóny 4Hrát si

Nejistý: sezóna 4 | Oficiální upoutávka | HBO Po návratu do své desetidílné, čtvrté sezóny v neděli 12. dubna, se Insecure řídí našimi oblíbenými postavami při hodnocení jejich vztahů, nových i starých, ve snaze zjistit, kdo a co s nimi přichází v této další fázi jejich života. Čtvrtá sezóna sleduje hlavní postavy v důsledku rozhodnutí, která… 2020-03-12T17: 33: 07 000Z

Když jsme naposledy viděli postavu Issy Dee (Rae), slavila 30. narozeniny, na což jí její přátelé hodili promítání překvapivého filmu v parku. Issa také vedla rozhovor o nové práci - její ukončení práce bylo vrcholem třetí sezóny - ale nechali nás na útěku, zda získala novou práci, pro kterou udělala rozhovor. Rovněž to skončilo tím, že se Nathan () pokusil vysvětlit Issovi, že ji nedostal jako ducha, ale že bojuje se sociální úzkostí a depresí. Issa na něj byla dost odmítavá a sezóna skončila tím, že si sama zařídila svůj nový byt.

Ve čtvrté sérii se hlavní postavy budou potýkat s následky toho, jak se věci v minulé sezóně skončily. Podle popisu HBO se Issa Dee (Rae) věnuje vášnivému projektu, o který se ve skutečnosti stará, Molly (Yvonne Orji) poprvé prochází skutečným vztahem, Lawrence (Jay Ellis) zjišťuje, co pro něj znamená levelování a vidíme účinek nového dítěte Tiffany (Amanda Seales) na dynamiku skupiny přátel. Po cestě uvidíme tyto postavy hodnotit vztahy, nové i staré, ve snaze zjistit, kdo a co s nimi přichází v této další fázi jejich života.

Aby se shodovala s premiérou čtvrté sezóny, HBO také uspořádala virtuální blokovou párty, na které se představí Q&E s Rae a herci na jejím Instagram Live, následovaný DJ setem, večírkem pro sledování na Twitteru a překvapivým hudebním vystoupením umělec představil v nadcházející sezóně čtyři soundtracky, které budou vydány letos v létě. Zde je plán a odkazy, které je třeba sledovat:

8 večer. ET/17:00 PT
Živé otázky a odpovědi na Instagram s Issou a Crew
Sledujte přes @IssaRae

21:00 ET/18:00 PT
Živý Instagram DJ Set se Zaytovenem
Sledujte přes @InsecureHBOHrát si

Nejistý: Co očekávat v sezóně 4 | HBO Obsazení nejistých sdílí, co lze očekávat v sezóně 4. Nová sezóna se vrací v neděli ve 22 hodin na HBO. #HBO #InsecureHBO Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Komediální seriál Insecure, který vytvořili Issa Rae a Larry Wilmore, zkoumá zážitek černé ženy. Dvě černé ženy řeší své vlastní nedostatky v reálném životě a pokoušejí se… 2020-04-07T14: 50: 06 000Z

10 večer. ET/19:00 PT
Twitter Watch Party s Issa, Cast a Essence
Tweetujte s @InsecureHBO , @IssaRae a @Podstata

22:45 ET/7: 45 hodin PT
Živé vystoupení na Instagramu s překvapivým hudebním hostem
Sledujte přes @InsecureHBO

Nejistý blokové večírky byly základním prvkem naší marketingové kampaně a s každou sezónou exponenciálně rostly, uvedla v prohlášení Jackie Gagne, viceprezidentka pro multikulturní marketing HBO. Vzhledem k současným okolnostem jsme stále chtěli dát dohromady kolektivní virtuální komunitu, abychom oslavili návrat milované show na HBO s nadějí, že bychom mohli poskytnout únik z reality a užít si skvělou hudbu a dobrý smích.

Nejistý vysílá v neděli v 10 hodin ET/PT na HBO.


Populární Problémy

„United We Sing: A Grammy Tribute to Unsung Heroes“ vysílá v neděli večer na CBS. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak jej sledovat online zdarma.

Ve středu večer se Jazz ujme Blazers v otvíráku sezóny NBA 20-21. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Celebrity KSI a Logan Paul se v sobotu večer setkají ve vysoce anticiazovaném boxerském zápase. Zde je návod, jak sledovat boj online v USA.

Jak nafukovat pneumatiky na kole. Nahuštění pneumatik na kole je jednoduchý a bezbolestný úkol, pokud víte, jaké nástroje potřebujete. Pomocí níže uvedených metod identifikujte typ svého ventilu a podle toho pumpujte. Schraderův ventil se také nazývá americký ...

Chcete -li ve hře eliminovat dvojité chyby, můžete postupovat podle těchto jednoduchých kroků.

Jak vyměnit kolečka kancelářské židle. Kolečka mohou pomoci vaší kancelářské židli stát se univerzálnější, což vám umožní otáčet se na kolečkách místo toho, abyste byli zaseknutí na jednom místě. Když se však vaše židle začne kývat, když se budete otáčet kolem ...