Jak se dívat na 4. sérii „9-1-1“ online bez kabelu

Angela Bassett v epizodě Sám spolu 9-1-1 odvysílaná v pondělí 25. ledna

LIŠKA Angela Bassett v epizodě Sám spolu 9-1-1 odvysílaná v pondělí 25. lednaOblíbený záchranný tým každého je zpět, když 9-1-1 vrací se do své čtvrté sezóny v pondělí 18. ledna ve 20 hodin ET/PT na FOX.Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde 9-1-1 Streamování sezóny 4 online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat 9-1-1 živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

liv and maddie celé epizody zdarma

Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat 9-1-1 žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 40 televizních kanálů. Toto je nejlevnější streamovací služba Fox, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat 9-1-1 živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

tipy na stolní tenis pro začátečníky

Náhled sezóny 4 „9-1-1“Hrát si

Tým dorazil do havarovaného autobusu | Sezóna 4 Ep. 1 | 9-1-1 Tým dorazí na místo, kde je autobus pozastaven ve vzduchu. Přihlaste se k odběru a získejte další klipy 911: fox.tv/Subscribe_9-1-1 Podívejte se na další videa z 911: fox.tv/911Season3 Catch Full Episodes now: fox.tv/911yt Zobrazit více z 911 na našem oficiálním webu: fox.com/ 9-1-1/Like 911 on Facebook: fox.tv/911_FB Follow 911 on Twitter: fox.tv/911_TW Like FOX on Facebook: fox.tv/FOXTV_FB Follow… 2021-01-15T18: 44: 48Z

Poprvé, 9-1-1 a spinoff 9-1-1: Lone Star se vysílají zády k sobě, když se původní série vrací do své čtvrté sezóny a spinoff se vrací na druhou v pondělí 18. ledna.

Tisková zpráva FOX pro čtvrtou sezónu 9-1-1 škádlí, že akce odstartuje další zoufalá podpisová katastrofa, kterou zvládnou jen ti nejlepší a nebojácní záchranáři z Los Angeles.

Popis premiéry v sezóně, The New Abnormal, zní: Co by mohlo být dál po ničivém zemětřesení o síle 8,0 a pobřežní tsunami, které ve městě způsobilo zmatek? Mezitím je mezi chaosem Athena (Angela Bassett) odhodlána odložit svá fyzická a emocionální zranění a vrhnout se zpět do práce, zatímco Maddie (Jennifer Love Hewitt) a Chimney (Kenneth Choi) se připravují na narození svého dítěte, a Buck (Oliver Stark) se ponoří do své minulosti, aby pomohl vypořádat se se svou přítomností. V seriálu dále hrají Peter Krause, Aisha Hinds, Ryan Guzman, Rockmund Dunbar, John Harlan Kim, Corinne Massiah, Marcanthonee Reis a Gavin McHugh.

Epizoda dva, Sám spolu, se koná v pondělí 25. ledna a její popis zní: Po přerušení přehrady způsobují masivní sesuvy půdy chaos v celém Los Angeles; Athena bojuje o záchranu sebe a agorafobické ženy poté, co se jí zhroutí dům; skupina těhotných žen uvězněných v ponořeném domě.

A v pondělí 1. února přichází třetí díl Future Tense. Jeho popis slibuje: Tým závodí v záchraně muže v obklíčení jeho inteligentní inteligentní domácnosti; učitelka jógy ztrácí zrak; Athena pronásleduje bankovního lupiče maskovaného protokoly COVID-19; členové posádky 118 se připravují na misi mimo stát.

9-1-1 vysílá v pondělí ve 20 hodin ET/PT na FOX.


Populární Problémy

Nejčastějším vedlejším účinkem mrtvice je svalová slabost a snížená kontrola nad postiženou částí těla. V důsledku toho lidé, kteří přežili mozkovou mrtvici, často spolupracují s fyzickými terapeuty, aby obnovili kontrolu a sílu tím, že podstoupili ...

Kardinálové se ve čtvrtek utkají s Bravesem ve hře 1 jejich zápasu NLDS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Ukázka z dnešního čtvrtfinále, které se rve z úst, na Roland Garros.

Agentka Sereny Williamsové Jill Smollerová poskytla krátkou, ale pozitivní aktualizaci kondice svého klienta.

K golfistům se tento týden na Pebble Beach Pro-Am 2020 připojí celebrity a další sportovci. Zde je návod, jak sledovat turnaj online bez kabelu.

Analýza největších tenistů moderní doby.