Streamování jeho temných materiálů 2. sezóna: Jak se dívat online zdarma

Ruth Wilson hraje jako paní Coulter ve svých temných materiálech

HBO Ruth Wilson hraje jako paní Coulter ve svých temných materiálech

Populární fantasy show podle knižní trilogie Philipa Pullmana Jeho temné materiály je zpět v pondělí 16. listopadu ve 21 hodin. ET/PT na HBO již druhou sezónu.

Pokud nemáte HBO a využili jste bezplatnou zkušební verzi HBO Max, zde jsou další způsoby, jak je můžete sledovat Jeho temné materiály streamování online zdarma:

5 pravidel tenisu
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání na kanálu Prime HBO . Amazon Prime i kanál HBO si můžete zdarma vyzkoušet pomocí bezplatné zkušební verze přímo zde:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime HBO, můžeš se dívat Jeho temné materiály živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu a doplňku HBO:

Bezplatná zkušební verze Hulu

odkud pochází tenisové bodování?

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Jeho temné materiály živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled 2. série „Jeho temných materiálů“Hrát si

Jeho temné materiály: 2. sezóna | Oficiální upoutávka | HBO Proroctví je jasné. 2. sezóna má premiéru 16. listopadu na HBO Max. #HBO #HisDarkMaterials #NewWorldsAwait Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 V hlavních rolích jeho temných materiálů Dafne Keen, James McAvoy, Ruth Wilson a Lin-Manuel Miranda. Přizpůsobení stejnojmenné oceněné trilogie Philipa Pullmana, která je považována za moderní mistrovské dílo imaginativní fikce, první sezóna ... 2020-10-15T17: 00: 04Z

Když jsme naposledy viděli obyvatele Jordan College v Oxfordu a jejich démony, došlo k epické bitvě mezi Magisteriem a Iorkovými medvědy. Lyrův (Dafne Keen) přítel Roger (Lewin Lloyd) byl zabit a Will (Amir Parry) našel vchod do Multiverse.

Na základě druhé knihy Pullmanovy trilogie, Subtilní nůž, druhá sezóna Jeho temné materiály začíná poté, co lord Asriel (James McAvoy) otevřel most do nového světa, a rozrušená smrtí svého nejlepšího přítele Lyra následuje Asriela do neznáma. V podivném a tajemném opuštěném městě potká Willa, chlapce z našeho světa, který také utíká před pohnutou minulostí. Lyra a Will se dozvědí, že jejich osudy jsou spojeny se smířením Willa s jeho otcem, ale zjistí, že jejich cesta je neustále zmařena, protože se kolem nich začíná válčit válka. Mezitím paní Coulterová (Ruth Wilsonová) hledá Lyru, rozhodnutá přivést ji domů jakýmikoli nezbytnými prostředky.

Mezi pravidelné štáby druhé řady patří Dafne Keen, Ruth Wilson, Amir Wilson, Ariyon Bakare, Andrew Scott, Will Keen, Ruta Gedmintas a Lin-Manuel Miranda. V této sezóně se k obsazení připojí Terence Stamp, Jade Anouka a Simone Kirby.Hrát si

His Dark Materials Season 2: Worlds Collide | HBO Amir Wilson a Dafne Keen diskutují o partnerství vytvořeném Willem a Lyrou v meziprostoru a při cestě do našeho světa. #HBO #HisDarkMaterials Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Jeho hvězdy Temných materiálů hrají Dafne Keen, James McAvoy, Ruth Wilson a Lin-Manuel Miranda. Přizpůsobení oceněné stejnojmenné trilogie Philipa Pullmana, která… 2020-11-16T15: 00: 08Z

Premiérový díl má název Město strak a jeho popis dráždí, Lyra a Will prozkoumají nový svět. Magisterium zasahuje do minulých událostí. Lee Scoresby (Lin-Manuel Miranda) se vydává na misi.

Epizoda dva má název Jeskyně a premiéru má v pondělí 23. listopadu. Její popis zní, Lyra a Will zamíří do Oxfordu s odpověďmi. Magisterium stojí před volbou.

Epizoda tři má název Krádež a vysílá se v pondělí 30. listopadu. V jejím popisu je, že Lyra ignoruje rady alethiometru vedoucí k nebezpečným následkům, a čtvrtá epizoda s názvem Věž andělů a vysílání v pondělí 7. prosince vidí, že Will a Lyra dělají plán, nevědomí nebezpečí nebo souvisejících nákladů.

Sezóna bude mít celkem sedm epizod. Součástí bude i osmá epizoda, která byla samostatným příběhem o lordu Asrielovi, ale musela být zrušena z důvodu zastavení výroby v březnu uprostřed pandemie COVID-19. Příběh byl samostatným příběhem, který nebyl z románů, ale Pullman dal požehnání spisovateli Jacku Thornovi, aby vytvořil příběh, který bude ve druhé sezóně vystupovat jako hlavní vystoupení McAvoye. Možná to mohou použít v sezóně tři.

tenis pro atrapy

Jeho temné materiály vysílá pondělí v 9 hodin ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Dálkové lety vyžadují více přípravy než krátké lety, zvláště pokud odlétáte na chvíli nebo se chystáte do zámoří. Příprava je klíčem k tomu, abyste si užili pohodlný letový zážitek a zajistili, že dorazíte na ...

Dislokace kloubů může být pro kočky bolestivé a vážné zdravotní problémy. K dislokaci kloubu dochází, když je bod, ve kterém se setkají dvě nebo více kostí, narušen nebo poškozen. K tomu může dojít v jakémkoli kloubu, ale obvykle se to vyskytuje v nohou nebo ...

Pokud žijete v USA a nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat „Transplantaci“ online nebo na vyžádání online.

Jak vyrobit zeleninovou pizzu. Zeleninové pizzy dělají lahodná a zdravá jídla. Existuje mnoho různých druhů vegetariánské pizzy a většina z nich je rychlá a relativně jednoduchá na přípravu. Jsou skvělým řešením večeře na rušném ...

Gua sha je starodávná celostní forma medicíny z východní Asie, která zahrnuje škrábání bolavých a ztuhlých svalů ke zmírnění bolesti. Terapie může za určitých okolností snížit krátkodobou bolest krku, ale výsledky nejsou zcela průkazné ....

Naučit dítě cvičit na klavír nebo jakýkoli jiný hudební nástroj může být velmi obtížné. Děti mají většinou pocit, že je hraní na tento nástroj nudné, nebo by raději se svým ...