Jak čistit tenisové míčky

Ať už používáte tenisové míčky jako hračku pro svého psa nebo jste vášnivý tenista, čas od času se pravděpodobně dost zašpiní. Tenisové míčky můžete prát ručně nebo v pračce.pohodlné vycházkové tenisové boty

Metoda 1 ze 2: Ruční praní

 1. 1 Naplňte kbelík nebo dřez teplou vodou. Voda by neměla být tak horká, abyste do ní nemohli vložit ruce, aniž byste se popálili. Pokud umýváte více tenisových míčků najednou nebo jsou vaše tenisové míčky velmi špinavé, budete chtít použít více vody než méně.
 2. 2 Přidejte tekuté mýdlo nebo prací prostředek. Jakmile budete mít kbelík nebo dřez plný vody, přidejte mýdlo. K tomuto kroku můžete použít buď mýdlo do myčky nádobí, nebo prací prostředek, a měli byste použít stejné množství, jaké byste myli v dřezu.
  • Pokud umýváte tenisové míčky, se kterými si váš pes hraje, můžete namíchat domácí čistič vhodný pro domácí zvířata, který se skládá ze stejných dílů vody a bílého octa.
 3. 3 Nechte tenisové míčky namočit. Jakmile přidáte mýdlo, vysypte tenisové míčky a nechte je 30 minut namočit. Pokud jsou vaše tenisové míčky opravdu špinavé, můžete je nechat déle namočit.
 4. 4 Vydrhněte je hadrem nebo houbičkou. Jakmile tenisové míčky nasáknou, vydrhněte je hadrem nebo houbičkou. Tím se zbavíte veškerých nečistot, které se vsákly do koule.
 5. 5 Opláchněte teplou vodou. Možná budete muset potřít tenisové míčky rukama, abyste se ujistili, že z nich opláchnete veškeré mýdlo.
 6. 6 Tenisové míčky vysušte na vzduchu. Jakmile vyčistíte tenisové míčky, vysušte je na vzduchu, pokud spěcháte, můžete je také dát do sušičky. Jednoduše nastavte sušičku na nejnižší stupeň tepla a vhoďte ji dovnitř. Měli byste je sušit asi deset minut. reklama

Metoda 2 ze 2: Používání pračky

 1. 1 Nastavte teplotu vody v pračce na studenou. Použití horké vody může způsobit, že se guma v kuličkách zdeformuje nebo roztaví. Použijte stejné nastavení, jaké byste použili pro praní běžného prádla.
 2. 2 Nepoužívejte odstřeďovací cyklus. Nenechte pračku projít cyklem odstřeďování. Použití cyklu odstřeďování na tenisové míčky může způsobit jejich pokřivení a může také způsobit poškození vaší pračky.
 3. 3 Přidejte prací prostředek. K praní tenisových míčků můžete použít svůj běžný prací prostředek. Měli byste použít přibližně stejné množství, jaké byste použili, pokud byste prali malé množství prádla.
 4. 4 Sušte je na mírném ohni. Jakmile jsou vaše tenisové míčky čisté, můžete je na zhruba deset minut dát do sušičky na nejnižší možnou teplotu. Můžete je také nechat uschnout na vzduchu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Rafael Nadal a Diego Schwartzman se v pátek setkají v semifinále French Open. Pokud jste v USA, můžete sledovat živé přenosy zápasů online.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých možností, jak sledovat každý fotbalový zápas Auburn naživo online v roce 2021.Jak rozpoznat vyrážku svrab. Svrab je celosvětový běžný stav a postihuje všechny věkové kategorie, rasy a úrovně příjmů. S hygienou to nesouvisí. Https://www.aad.org/dermatology-a-to-z/diseases-and-treatments/q---t/scabies/tips Scabies is ...

Tato dvojice se dnes setkala poprvé za více než rok.