Jak čistit tenisové míčky

Ať už používáte tenisové míčky jako hračku pro svého psa nebo jste vášnivý tenista, čas od času se pravděpodobně dost zašpiní. Tenisové míčky můžete prát ručně nebo v pračce.výsledky francouzského tenisu dnes

Metoda 1 ze 2: Ruční praní

 1. Obrázek s názvem Clean Tennis Balls Krok 1

  1 Naplňte kbelík nebo dřez teplou vodou. Voda by neměla být tak horká, abyste do ní nemohli vložit ruce, aniž byste se popálili. Pokud umýváte více tenisových míčků najednou nebo jsou vaše tenisové míčky velmi špinavé, budete chtít použít více vody než méně.
 2. Obrázek s názvem Clean Tennis Balls Krok 2

  2 Přidejte tekuté mýdlo nebo prací prostředek. Jakmile budete mít kbelík nebo dřez plný vody, přidejte mýdlo. K tomuto kroku můžete použít buď mýdlo do myčky nádobí, nebo prací prostředek, a měli byste použít stejné množství, jaké byste myli v dřezu.
  • Pokud umýváte tenisové míčky, se kterými si váš pes hraje, můžete namíchat domácí čistič vhodný pro domácí zvířata, který se skládá ze stejných dílů vody a bílého octa.


 3. Obrázek s názvem Clean Tennis Balls Krok 3

  3 Nechte tenisové míčky namočit. Jakmile přidáte mýdlo, vysypte tenisové míčky a nechte je 30 minut namočit. Pokud jsou vaše tenisové míčky opravdu špinavé, můžete je nechat déle namočit.
 4. Obrázek s názvem Clean Tennis Balls Krok 4

  4 Vydrhněte je hadrem nebo houbičkou. Jakmile tenisové míčky nasáknou, vydrhněte je hadrem nebo houbičkou. Tím se zbavíte veškerých nečistot, které se vsákly do koule.
 5. Obrázek s názvem Clean Tennis Balls Krok 5

  5 Opláchněte teplou vodou. Možná budete muset potřít tenisové míčky rukama, abyste se ujistili, že z nich opláchnete veškeré mýdlo.
 6. Obrázek s názvem Clean Tennis Balls Krok 6

  6 Tenisové míčky vysušte na vzduchu. Jakmile vyčistíte tenisové míčky, vysušte je na vzduchu, pokud spěcháte, můžete je také dát do sušičky. Jednoduše nastavte sušičku na nejnižší stupeň tepla a vhoďte ji dovnitř. Měli byste je sušit asi deset minut. reklama

Metoda 2 ze 2: Používání pračky

 1. Obrázek s názvem Clean Tennis Balls Krok 7

  1 Nastavte teplotu vody v pračce na studenou. Použití horké vody může způsobit, že se guma v kuličkách zdeformuje nebo roztaví. Použijte stejné nastavení, jaké byste použili pro praní běžného prádla.
 2. Obrázek s názvem Clean Tennis Balls Krok 8

  2 Nepoužívejte odstřeďovací cyklus. Nenechte pračku projít cyklem odstřeďování. Použití cyklu odstřeďování na tenisové míčky může způsobit jejich pokřivení a může také způsobit poškození vaší pračky.
 3. Obrázek s názvem Clean Tennis Balls Krok 9

  3 Přidejte prací prostředek. K praní tenisových míčků můžete použít svůj běžný prací prostředek. Měli byste použít přibližně stejné množství, jaké byste použili, pokud byste prali malé množství prádla.
 4. Obrázek s názvem Clean Tennis Balls Krok 10

  4 Sušte je na mírném ohni. Jakmile jsou vaše tenisové míčky čisté, můžete je na zhruba deset minut dát do sušičky na nejnižší možnou teplotu. Můžete je také nechat uschnout na vzduchu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Prkna jsou skvělým cvičením, které pomůže posílit vaše jádro. Pokud se již cítíte dobře při prknech, přidání cvičebního míče do vaší rutiny může být náročnější. Když plankujete pomocí cvičného míče, můžete jej buď umístit ...Jak vyrobit kluzák na papír. Papírová letadla jsou opravdu chatrná a často neletí tak dobře, jak byste chtěli. Naštěstí existuje několik metod pro vytváření papírových kluzáků, které používají jednoduchou fyziku k létání s mnohem větší milostí a lehkostí. Některý z...Váš průvodce streamováním Fantasia 2000 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.Batmanův komorník je hlavní postavou nové série Epix „Pennyworth“. Zde je návod, jak sledovat show online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Epix.Clash Royale není snadné, zvláště v pozdějších arénách. Naučit se počítat elixíry, vytvářet synergie a nakonec porazit nepřátele je těžké, ale rozhodně možné. Použijte tyto strategie a učte se z tohoto článku, abyste byli nad svými ...