Jak sledovat Disney Plus na PS4

disney plus ps4

Streamujte Disney Plus zde

Disney Plus je nyní k dispozici, a to znamená, že se všichni budeme chtít dívat na naše oblíbené Disney pořady a filmy co nejsnadněji. Pro mnoho hráčů tam venku to znamená posadit se na gauč, zapnout televizi a spustit PS4. Dobré zprávy? Je velmi snadné sledovat Disney Plus na vašem PS4.

Je Disney Plus na PS4?

Ano, Disney Plus je k dispozici na PS4 a je od spuštění, stejně jako vaše Xbox One, Roku Devices, PC, Mac, Android, iOS, Chromecast a další.

loketní opora pro tenisový loket

Pokud se ale snažíte zjistit, jak přesně streamovat Disney Plus na PS4, postupujte takto:

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Zapněte PS4
  3. 3. Přejděte do obchodu PlayStation Store
  4. 4. Vyberte Hledat
  5. 5. Vyhledejte „Disney Plus“
  6. 6. Vyberte Disney Plus
  7. 7. Klikněte na tlačítko Stáhnout pod obrázkem na levé straně obrazovky
  8. 8. Přejděte na ikonu TV & Video a vyberte aplikaci Disney Plus
  9. 9. Přihlaste se do Disney Plus pomocí svých přihlašovacích údajů
  10. 10. Přejděte na pořad nebo film a stiskněte tlačítko Přehrát.

Pokud jste to udělali správně, gratulujeme - právě teď byste měli streamovat Disney Plus na PS4. A pokud to nemůžete streamovat, vyjměte to z horní části tohoto seznamu a zkuste to znovu.


Je aplikace Disney Plus zdarma?

Zatímco samotná aplikace Disney Plus je ke stažení 100% zdarma, k streamování filmů s ní potřebujete aktivní předplatné Disney+. Pokud si nejste jisti, zda se vám vyplatí předplatné, můžete si aplikaci kdykoli stáhnout a zaregistrovat se k bezplatné 7denní zkušební verzi. To vám poskytne bezplatný přístup na 7 dní, ale bohužel budete muset poté vydělat 6,99 $/měsíc, abyste mohli pokračovat ve sledování.


Můžete sledovat Disney Plus ve 4K na PS4?

Samozřejmě, pokud vyděláte pár peněz pro Disney Plus, budete chtít z toho vytěžit maximum, co můžete. Měli byste tedy plánovat využití streamování 4K, které je nabízeno s Disney Plus.

obrázky tenisových raket

Pro uživatele PlayStation 4 však existuje velká výhrada: budete potřebovat PS4 Pro streamovat v rozlišení 4K. Standardní/původní PS4 a PS4 Slim vám bohužel neumožní streamovat Disney Plus ve 4K.

Také budete muset mít připojení k internetu alespoň 25 Mbps, takže možná budete chtít zkontrolujte rychlost svého internetového připojení pokud aktuálně nevíte, jaká je rychlost vašeho připojení, abyste zjistili, zda budete moci streamovat Disney Plus ve 4K na vašem PS4.


Kdy byl Disney+ spuštěn na PS4?

Disney Plus byla spuštěna na PlayStation 4 v Severní Americe 12. listopadu 2019 v 6:00 EST.

Pokud jde o zbytek světa, Disney+ se v Evropě spustí 31. března 2020.


Kolik stojí Disney Plus?

K jednomu z nich si budete muset zakoupit předplatné Disney Plus 6,99 $/měsíc nebo 69,99 $/rok . Existuje také a Balíček Disney Plus k dispozici, který přidává Hulu a ESPN+ za celkem 12,99 $/měsíc, a také 7denní bezplatnou zkušební verzi.

Poté, co se přihlásíte k odběru služby Disney Plus, se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte do aplikace Disney Plus na svém PS4 nebo PS4 Pro a začnete streamovat.

tenisové švihadlo

Jaké pořady a filmy je možné sledovat na Disney Plus?

Existuje více než 900 pořadů a filmů, které je možné streamovat na Disney Plus s vaším PS4.

Některé hlavní body zahrnují všechny filmy Star Wars Síla se probouzí , skvělé klasické filmy jako Disney Moana , Coco, a Mulan , některé úžasné animované komiksy jako X-Men a Neuvěřitelný hromotluk série a další.

Úplný seznam najdete v našem centru Disney Plus.


Je Disney Plus k dispozici na PS5?

V současné době není známo, zda další konzole PlayStation, nebo ne PS5 , bude mít k dispozici specializovanou aplikaci Disney Plus, když bude spuštěna později v tomto roce. Budu spekulovat, že specializovaná aplikace bude k dispozici při spuštění, ale to by byla jen čistá spekulace, dokud nebudeme vědět více o plánech spuštění PS5.

Streamujte Disney Plus hned


Populární Problémy

Jak vyrobit hořící hlaveň. Hořící sudy poskytují pohodlný způsob likvidace spálitelných odpadků, pokud nemáte prostor k vybudování většího ohně. Vyrobit si vlastní vypalovací hlaveň je stejně jednoduché jako najít kovový buben, sejmout víko nebo ...

Jak držet kočku. Se svými roztomilými tvářemi a měkkou srstí mohou být kočky úžasná stvoření. Ale kočky jsou také známé svými nestálými osobnostmi: mohou být také snadno vystrašené kolem cizinců a dokonce ambivalentní ohledně náklonnosti ...

Jak vycházet s ostatními. Jste ten typ člověka, který má jen problém s většinou lidí vycházet? Přestáváte urážet lidi nebo se hádáte, když si jen zkoušíte objednat kávu nebo pozdravit svého ...

Jak složit papír pro trojnásobné brožury. Trojnásobná brožura je skvělý způsob, jak uspořádat spoustu informací na jeden list papíru. Tento typ letáku se vyrábí neuvěřitelně snadno a jakmile se seznámíte s technikou, budete ...

Pokud vás někdo popadne zezadu, existují dva pravděpodobné důvody. Jedním z nich je, že mají chuť vás obejmout. Druhým je, že se chystají udělat něco strašného. Pokud tomu tak je, musíte se naučit bránit, protože ...