Jak sledovat síť Big Ten bez kabelu

Živý stream sítě Big Ten

Getty

nejlepší počítač pro hraní her a streamování

The Big Ten je vždy jednou z nejpřesvědčivějších konferencí ve školním fotbalu, a to bude platit znovu i v roce 2021. Síť Big Ten bude jako taková nezbytným kanálem pro všechny skalní fotbalové fanoušky.

Pokud nemáte kabel nebo chcete kabel přestřihnout, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network online:

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network, BTN se střídá (přepadový kanál, když se více her na BTN překrývá) a Více než 100 dalších živých televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, síť Big Ten Network můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hry v síti Big Ten Network můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 90 dalších televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, síť Big Ten Network můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

přímý přenos Broncos vs Steelers

Hry v síti Big Ten Network můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím služby můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, síť Big Ten Network můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

dlouhé tenisové rakety

Hry v síti Big Ten Network můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.


Sling TV

Živý přenos ze sítě Big Ten Network a dalších 50 dalších živých televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Sports Extra od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s BTN a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 21 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, síť Big Ten Network můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hry v síti Big Ten Network můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.


Populární Problémy

Nikdo nemá rád, když je někdo zavřený ve svém domě. Zatímco zámečníci často odvádějí dobrou práci, jejich služby mohou být drahé a časově náročné. Pokud hledáte alternativní řešení, můžete se do něj pustit pomocí 2 ...

Jak zmírnit bolest dolní části zad protahováním. Bolesti dolní části zad jsou běžným problémem dospělých všech věkových kategorií. Ačkoli existují léky, které mohou blokovat bolest, provádění specifických protahovacích cvičení může přirozeně ulevit od ...

Jak protáhnout nohy. Vaše nohy pohánějí hamstringy, kyčelní flexory, kvadricepsy, gluteální svaly a lýtkové svaly. Protahování nohou vám pomůže předcházet zranění a také předcházet bolestem svalů po chůzi, běhu nebo ...

Rozpis losování mužů na letošním prvním turnaji ATP Masters 1000 v Indian Wells.

Film The Oval od Tylera Perryho je zpět na 2. sérii. Zde jsou všechny způsoby, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Sam Groth nedávno napsal článek o Novakovi Djokovicovi, zpochybňující Srbovo chování a veřejnou osobnost.