Jak sledovat síť Big Ten bez kabelu

Gettysledovat hry s nabíječkou online zdarma

The Big Ten je vždy jednou z nejpřesvědčivějších konferencí ve školním fotbalu, a to bude platit znovu i v roce 2021. Síť Big Ten bude jako taková nezbytným kanálem pro všechny skalní fotbalové fanoušky.

Pokud nemáte kabel nebo chcete kabel přestřihnout, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network online:Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network, BTN se střídá (přepadový kanál, když se více her na BTN překrývá) a Více než 100 dalších živých televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, síť Big Ten Network můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hry v síti Big Ten Network můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 90 dalších televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte VidgoJakmile se zaregistrujete do Vidga, síť Big Ten Network můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

jak sledovat aféru

Hry v síti Big Ten Network můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím služby můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, síť Big Ten Network můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

dávat tenisové míčky na chodítko

Hry v síti Big Ten Network můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.


Sling TV

Živý přenos ze sítě Big Ten Network a dalších 50 dalších živých televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Sports Extra od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s BTN a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 21 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, síť Big Ten Network můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hry v síti Big Ten Network můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.


Populární Problémy

Tennessee a stát Florida se v pátek setkají na Emerald Coast Classic. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Srbsko vyhrálo inaugurační pohár ATP tím, že ve finále porazilo Španělsko.

Zmatený? Tady je přesně to, jak sledovat novou živou akci Mulan na Disney Plus právě teď.

Rafael Nadal se snaží rozšířit své podnikání prostřednictvím klubu Rafa Nadala, který je kombinací jeho akademie a školícího centra. Nový formát je zaměřen na některá z hlavních měst v Evropě, Asii a na Středním východě.

V neděli večer má premiéru 3. sezóna seriálu „Přítelkyně“. Pokud nemáte Starz, můžete sledovat bezplatné streamování epizod online.

Jak zacházet s kolenem Jumpera. Jumperovo koleno se může zdát jako nepříjemnost, ale je důležité zůstat mimo koleno a nechat ho uzdravit. Zabalte koleno a vezměte ibuprofen, abyste zmenšili otoky. Pokud jiné konzervativní léčby, jako je ...