Jak sledovat 5. sérii online seriálu „Aféra“ bez kabelu

David Giesbrecht/SHOWTIME. Anna Paquin se připojí k „The Affair“ jako nyní dospělá dcera Joanie, Alison a Cole.jak hrát tenis ve čtyřhře

Showtime’s Aféra zkoumá emocionální a psychologické dopady aféry, která zničila dvě manželství, a zločin, který tyto jedince opět spojuje.

Premiéra páté a poslední série série se koná dnes večer ve 21 hodin. ET/PT. Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat Aféra živě nebo na vyžádání ve svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, a to tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu.Zde je místo, kde lze streamovat sezónu 5 „The Affair“

Amazon Prime s kanálem Showtime
 • Snadné nastavení, pokud máte Prime Video
 • Mnoho dalších vysoce kvalitních show
 • Vysoce kvalitní streamy
Cena: 10,99 $ Streamujte jej nyní na Amazon Prime Showtime Channel Streamujte to hned Přečtěte si naši recenzi
FuboTV
 • 118+ kanálů
 • Cloud DVR (za 250 hodin)
 • 3 obrazovky najednou
Cena: 64,99 $ Streamujte nyní na FuboTV Streamovat nyní Přečtěte si naši recenzi
Hulu
 • Žádné skryté poplatky
 • Dobrý výběr živých zpravodajských kanálů
 • Přizpůsobitelné pomocí prémiových sítí
Cena: 64,99 $ Streamujte Hulu hned na Hulu Streamujte Hulu hned Přečtěte si naši recenzi
Naše nezaujaté recenze
 1. 1. Amazon Prime s kanálem Showtime

  Cena: 10,99 $ Streamujte jej nyní na Amazon Prime Showtime Channel Profesionálové:
  • Mnoho dalších vysoce kvalitních show
  • Snadné nastavení, pokud máte Prime Video
  • Vysoce kvalitní streamy
  Nevýhody:
  • Krátký ponor kvality při prvním streamování
  • Není to nejlepší rozhraní
  • Jiné prémiové kanály mohou být lepší

  Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu Showtime , který je také dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí.

  Jakmile jsi přihlásil se na kanál Amazon Prime i na Showtime , pak se můžete dívat Aféra žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

  Pokud se nedíváte naživo, Amazon Showtime Channel také přichází s kompletní knihovnou Showtime na vyžádání, která obsahuje všechny minulé epizody Aféra a budou mít nové epizody, jakmile budou vysílány živě.  Zde najdete další informace a recenze o Amazon Prime With Showtime Channel.

  video jak hrát raketbal
 2. 2. FuboTV

  Cena: 64,99 $ Streamujte nyní na FuboTV Profesionálové:
  • 118+ kanálů
  • Cloud DVR (za 250 hodin)
  • 3 obrazovky najednou
  Nevýhody:
  • Žádné PBS
  • Většina živých přenosů 720p
  • Žádné Turnerovy kanály

  Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 118 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

  Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .  Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

  kde tenis vznikl
 3. 3. Hulu

  Cena: 64,99 $ Streamujte Hulu hned na Hulu Profesionálové:
  • Žádné skryté poplatky
  • Dobrý výběr živých zpravodajských kanálů
  • Přizpůsobitelné pomocí prémiových sítí
  Nevýhody:
  • Nejvyšší cena
  • Živá televize není součástí standardních plánů streamování Hulu
  • Pouze 2 obrazovky najednou

  Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos více než 65 televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

  Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živě prostřednictvím aplikace Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

  Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Náhled 5. série na „The Affair“

Aféra zkoumá emocionální efekty mimomanželského vztahu. Noah je učitel v New Yorku a začínající romanopisec s manželkou 20 let a čtyřmi dětmi. Alison je mladá servírka a manželka z Montauku na konci Long Islandu, která se snaží po tragédii dát dohromady svůj život. Provokativní drama se odvíjí odděleně od více úhlů pohledu a k vyprávění využívá odlišné paměťové předpojatosti každé postavy. 5. sezóna, poslední show, se bude zabývat následky šokujících událostí z minulé sezóny. Zatímco se postavy musí vyrovnat s důsledky svých činů, uvědomují si, že aby se mohly přesunout do budoucnosti, musí se nejprve postavit minulosti.

tenisový loket se sám uzdraví

Do série se v posledním kole připojuje vítězka Oscara a Emmy Anna Paquin, která hraje jako nyní dospělou dceru Alison a Cole Joanie Lockhart. Po časovém skoku se Joanie vrací o roky v budoucnosti, aby zjistila pravdu o tom, co se stalo její matce. Spolu s Paquinem se do série vrátí i stálí návštěvníci seriálu Dominic West, Maura Tierney, Sanaa Lathan, Julia Goldani Telles a Jadon Sand.

5. sezóna je také plná hostujících hvězd včetně Jennifer Jason Leigh, Lyric Bent, Russell Hornsby, Emily Browning, Omar Metwally, John Doman, Kathleen Chalfant, Max Fowler, Michael Braun, Abigail Dylan Harrison a Jake Siciliano.

Uzávěrka nahlásil některé další podrobnosti zápletky pro Aféra „Poslední sezóna:“ Helen (Tierney) začíná sezónu v opojné nové aféře s charismatickou filmovou hvězdou (hostující hvězda Claes Bang), která jí nabídne, že jí dá vše, co jí chybělo. Noah (West) mezitím musí spolknout svoji hrdost a žárlivost a zakročit, aby se v její nepřítomnosti postaral o svou rodinu. Ale právě když se zdá, že se věci stabilizovaly, náhodné setkání s někým z daleké minulosti uvede do pohybu sled událostí, které je oba srazí na kolena. '

Síť vydala Trailer k upoutávce na sezónu 5 zde .

Seriál vytvořil dramatička, spisovatelka, výkonná producentka a showrunnerka Sarah Treem ( Domeček z karet , V péči ). Jessica Rhoades ( Ostré předměty ), Hagai Levi ( V péči ) a Michele Giordono ( Zdravotní sestra Jackie ) jsou na palubě jako výkonní producenti.

Populární Problémy

Jak získat Rock Smash v Pokémon Ruby. Rock Smash je tah HM pro všechny hry Pokémon. Rock Smash vám umožňuje lámat kameny, sbírat předměty, bojovat s Pokémony nebo se dostat do skrytých oblastí. Při použití v bitvě může Rock Smash snížit ...

Zde je seznam nejlepších tenisových vychytávek, které vám s hrou nesmírně pomohou.

Prezidentská kandidátka Kamala Harrisová je v Iowě na radnici Drake University. Zde je návod, jak to sledovat online.

Jak zhubnout při kojení. Kojení je skvělé nejen pro vaše dítě, ale pro většinu žen má také výhodu spalování kalorií navíc, což může pomoci shodit přebytečná kila nabytá během těhotenství. Hubnout...