Jak sledovat Browns vs Jaguars Preseason online bez kabelu

Getty Images Trevor Lawrence z Jacksonville Jaguars.Celkový výběr č. 1 bude v akci, protože Trevor Lawrence a Jacksonville Jaguars v sobotu předsezónně nakloní Cleveland Browns.

Hra (čas zahájení 19:00 ET) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV (podle toho, kde žijete) a na NFL Network pro všechny diváky mimo trh. Můžeš zkontrolujte zde abyste viděli, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Browns vs Jaguars, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

- Hru můžete sledovat přes Amazon, pokud žijete v:

Jacksonville, FL (CBS WJAX-47), Tallahassee, FL (CBS WCTV-6), Panama City, FL (CBS WECP-21), Columbus, OH (CBS WBNS-10), Toledo, OH (CBS WTOL-11), Dayton, OH (CBS WHIO-7) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBSPředplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i kanál Paramount+ si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Paramount+, Browns vs Jaguars můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


FuboTV

- Hru můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete na jednom z těchto trhů Browns:

Cleveland, OH (ABC WEWS-5), Columbus, OH (CBS WBNS-10), Toledo, OH (CBS WTOL-11), Youngstown, OH (ABC WYTV-33), Dayton, OH (CBS WHIO-7)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete na jednom z těchto trhů Jaguars:

Jacksonville, FL (CBS WJAX-47), Orlando, FL (Fox WOFL-35), Tallahassee, FL (CBS WCTV-6), Panama City, FL (CBS WECP-21), Savannah, GA (NBC WSAV-3), Albany, GA (Fox WFXL-31), Mobil, AL (NBC WPMI-15), Charleston, SC (Fox WTAT-24), Greenville, SC (Fox WHNS-21)

- Pokud žijete mimo trh, můžete hru sledovat v síti NFL prostřednictvím FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny živé na většině trhů), NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Browns vs Jaguars můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich skončení, i když nezaznamenejte je.


Hulu s živou televizí

- Hru můžete sledovat prostřednictvím Hulu, pokud žijete na jednom z těchto trhů Browns:

Cleveland, OH (ABC WEWS-5), Columbus, OH (CBS WBNS-10), Toledo, OH (CBS WTOL-11), Youngstown, OH (ABC WYTV-33), Dayton, OH (CBS WHIO-7)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím Hulu, pokud žijete na jednom z těchto trhů Jaguars:

Jacksonville, FL (CBS WJAX-47), Orlando, FL (Fox WOFL-35), Tallahassee, FL (CBS WCTV-6), Panama City, FL (CBS WECP-21), Gainesville, FL (ABC WCJB-20), Columbus, GA (ABC WTVM-9), Savannah, GA (NBC WSAV-3), Albany, GA (Fox WFXL-31), Mobil, AL (NBC WPMI-15), Charleston, SC (Fox WTAT-24), Greenville, SC (Fox WHNS-21), Myrtle Beach, SC (ABC WPDE-15)

co je raketbal

- Hru můžete sledovat v síti NFL přes Hulu, pokud žijete mimo trh

Můžete sledovat živé přenosy ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů), NFL Network a dalších 60 a více televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Browns vs Jaguars můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáváno s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


AT&T TV

- Hru můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete na jednom z těchto trhů Browns:

Cleveland, OH (ABC WEWS-5), Columbus, OH (CBS WBNS-10), Toledo, OH (CBS WTOL-11), Youngstown, OH (ABC WYTV-33), Dayton, OH (CBS WHIO-7)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete na jednom z těchto trhů Jaguars:

Jacksonville, FL (CBS WJAX-47), Orlando, FL (Fox WOFL-35), Tallahassee, FL (CBS WCTV-6), Panama City, FL (CBS WECP-21), Gainesville, FL (ABC WCJB-20), Columbus, GA (ABC WTVM-9), Savannah, GA (NBC WSAV-3), Albany, GA (Fox WFXL-31), Mobil, AL (NBC WPMI-15), Charleston, SC (Fox WTAT-24), Greenville, SC (Fox WHNS-21), Myrtle Beach, SC (ABC WPDE-15)

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého z nich, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk. Síť NFL není k dispozici.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Browns vs Jaguars můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Paramount+

- Hru můžete sledovat přes Paramount+, pokud žijete v:

Jacksonville, FL (CBS WJAX-47), Tallahassee, FL (CBS WCTV-6), Panama City, FL (CBS WECP-21), Columbus, OH (CBS WBNS-10), Toledo, OH (CBS WTOL-11), Dayton, OH (CBS WHIO-7) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Živý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím tarifu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, Browns vs Jaguars můžete sledovat živě v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


DAZN

- Hru můžete sledovat prostřednictvím DAZN, pokud žijete : Kanada

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě může sledovat Browns vs Jaguars živě v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled Browns vs Jaguars

Trevor Lawrence přichází s veškerým humbukem, ale hlavní trenér prvního ročníku Jacksonville Jaguars Urban Meyer ještě není připraven jmenovat celkově jedničku jako předkrm. Lawrence bude muset bojovat o úřadujícího zadáka Gardnera Minshewa o startovní místo pod středem. Oba budou hrát v předsezónním otvíráku Jaguarů proti Brownům.

Ano, soutěží se, ale na konci dne jsme všichni ve stejném týmu, řekl Lawrence. Udělám proto vše pro to, abych byl nejlepší pro tuto práci a vyhrával hry. Ale na konci dne to není v mých rukou, rozhodnutí. Věřím trenérům; všichni jsme ve stejném týmu a snažíme se jen vyhrát. Mým smýšlením je tedy jen vyhrávat hry, být co nejlépe připravený.

Lawrence přiznává, že v táboře udělal nějaké nováčkovské chyby, ale snaží se z těchto problémů poučit.

V posledních několika týdnech jsem měl několik hloupých chyb, které jsou jen součástí křivky učení, procesu učení, řekl Lawrence. Víte, že je dobré, když uděláte chybu, pravděpodobně budete dělat to samé znovu. To je způsob, jakým jsem se na to díval, jen jsem věřil svým chlapům v budově. Vím, co dělám; vědí, co dělají.

tenisové rakety s velkou hlavou

Na druhé straně, Browns nebudou mít plnou sílu pro hru, rozhodli se ukončit více předkrmů pro první ze tří předsezónních her.

V plánu bude odpočinek většiny předkrmů, řekl hlavní trenér Browns Kevin Stefanski. Dívám se na to jako na skvělou příležitost pro mladé i staré hráče jít tam a soutěžit proti dresu jiné barvy. Je vždy zábavné vidět lidi venku, hrát si a vidět, jak se jejich spoluhráči nadchnou. Těšíme se na zážitek z první preseason hry a na to, že uvidíme kluky venku. To vše je součástí postupu výuky a postupu učení. Poučíme se z dobrého i zlého, co nastane. Také je to vše součástí procesu hodnocení.

Pozoruhodnou absencí pro Browns bude quarterback Baker Mayfield, který míří do roku výroby nebo přestávky. Case Keenum bude startovat pro Browns, přičemž primární záloha bude sloužit bývalému Giants QB Kyle Lauletta.

Tito lidé musí pracovat a o to se snaží. Potřebují fungovat, dostat kluky dovnitř a ven z chumlu, zarovnat je, změnit pohyb, vhodně dostat míč z ruky a takové věci, řekl Stefanski. Hledáme oba ty lidi, kteří by fungovali na vysoké úrovni.

Jaguáři jsou 1,5bodovým favoritem zápasu, přičemž celkový počet je stanoven na 37,5 na sportovní sázku FanDuel.


Populární Problémy

Tento tutoriál vám ukáže, jak kreslit vysoké podpatky, tenisky, sandály a pánské boty. Pojďme začít! Nakreslete zakřivenou čáru a přímku jako vodítko pro tvar vysokých podpatků.

Bunion je kostěná hrudka, která se tvoří na základním kloubu na palci u nohy. Bunions se tvoří, když těsné boty nebo boty na podpatku, zranění nebo zděděná kostní struktura člověka způsobí, že se palec na noze tlačí směrem k ostatním prstům na noze ....

49ers dali v neděli svůj neporažený rekord na řadu proti 4-2 Panthers. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak napodobit světlo Yagami. Light Yagami je slavný antihrdinský génius, který se objevil v Death Note. Atletické, mentální schopnosti a dovednosti z něj dělají nejslavnějšího antihrdinu ve světě anime. Chcete být jako on? Pak čtěte dále: ...

Takto můžete sledovat film „You Don't Know Bo“, film 30 za 30 o legendární obousměrné hvězdě Bo Jacksonovi.