Jak prodat tenisovou raketu

Tenis je uznáván jako jeden z nejpopulárnějších sportů na světě. Protože se tolik lidí věnuje tenisu pro zábavu a fitness, existuje velký trh, který chce koupit. Dobré a spolehlivé tenisové rakety mohou stát v průměru 60 dolarů, zatímco značkové značky často přesahují 100 dolarů. Můžete si přivydělat prodejem tenisové rakety zákazníkům, kteří hledají dostupné alternativy.Část 1 ze 3: Nalezení správného místa k prodeji

 1. Obrázek s názvem Prodám tenisovou raketu Krok 1

  1 Zveřejněte seznam na obecných prodejních webech. To zahrnuje populární online tržiště, jako je Amazon a eBay. Každý z těchto webů již má rozsáhlou spotřebitelskou základnu, kterou můžete využít k prodeji své rakety.
 2. Obrázek s názvem Prodám tenisovou raketu Krok 2

  2 Prodáváme na specializovaných tenisových webech. Speciální webové stránky jsou určeny výhradně pro zákazníky, kteří hledají tenisové rakety a další vybavení na kurty. Z tohoto důvodu nebudete soutěžit s ostatními prodejci o nesouvisející místo v seznamu. Mezi nejpopulárnější specializované tenisové weby patří:
  • Obchodník s tenisovou raketou
  • Save My Racket (Velká Británie)
  • Tenisový sklad


 3. Obrázek s názvem Prodám tenisovou raketu Krok 3

  3 Prodejte raketu osobně. Raketu můžete prodat osobně prostřednictvím prodeje na dvoře nebo zveřejněním na místních prodejních místech. Facebook Marketplace a Craigslist jsou skvělá místa, kde se můžete spojit s místními kupujícími, kteří jsou ochotni se osobně setkat a vyměnit si peníze za vaši tenisovou raketu. Propagujte svou tenisovou raketu následujícími způsoby:
  • Vytiskněte si leták s popisem a fotografiemi a připněte jej na nástěnky v místním komunitním centru, kavárnách a dalších zařízeních, která umožňují reklamu.
  • Sdílejte svůj Craigslist nebo odkaz na Facebook Marketplace na svých účtech sociálních médií, kde vám jako prodejci bude vaše publikum nejspíš věřit.
  • Sdílejte podrobnosti o svém prodeji na dvoře na svém účtu sociálních médií.
  reklama

Část 2 ze 3: Optimalizace vašeho zápisu

 1. Obrázek s názvem Prodám tenisovou raketu Krok 4

  1 Popište stav tenisové rakety. Poznamenejte si jakékoli deformace, které vidíte, například škrábance nebo škrábance na rukojeti, poškozený kryt nárazníku nebo zlomené struny. Zde jsou různé typy podmínek, které můžete použít ke kategorizaci položek:
  • Nový
  • Použité - máta (nebo „jako nová“)
  • Použitý - velmi dobrý
  • Použité - dobré
  • Použité - přijatelné
 2. Obrázek s názvem Prodám tenisovou raketu Krok 5

  2 Vyfoťte svou tenisovou raketu. Fotografie vám pomohou prodat zboží rychleji. Kromě toho mnoho zákazníků filtruje výsledky produktů tak, aby zahrnovaly pouze ty produkty s fotografiemi. Můžete také nahrávat fotografie přímo od prodejce. Zde je několik úhlů fotografie, na které byste se měli zaměřit:
  • Zobrazit fotografie produktu z více úhlů
  • Ukažte použitý produkt
  • Zobrazit detailní obrázky detailů
  • Chcete -li porovnat velikost, zobrazte fotografie produktu s dalšími položkami (jako míč)
 3. Obrázek s názvem Prodám tenisovou raketu Krok 6

  3 Napište informativní název. Název je první věcí, které si lidé na vašem záznamu všimnou. Váš název by měl v jedné větě poskytnout všechny důležité informace o vaší raketě. To zahrnuje značku, stav a věkovou skupinu.
  • Podívejte se na nejlepší výsledky, které se objevují při hledání „tenisové rakety“ na webech, jako je Amazon. Inspirujte se názvy a popisy produktů.
  • Dobrým formátem, který je třeba dodržovat pro názvy produktů, je Značka + číslo modelu + název modelu + typ produktu, barva. Například, Tenisová raketa Wilson Hyper Hammer 5.3 Strung .
 4. Obrázek s názvem Prodám tenisovou raketu Krok 7

  4 Napište popis. Můžete se podívat na originální popisy používané maloobchodníky, které vám pomohou. Nezapomeňte uvést stav rakety a název popisu. Přidejte popisné detaily, včetně barvy, a uveďte, jak je raketa stará. Nakonec byste měli také zahrnout následující popisné funkce:
  • Velikost/délka rakety
  • Věková skupina (pro koho je raketa určena?)
  • Typ koule (houba/plsť, oranžová, zelená, standardní)
  • Velikost úchopu
  • Hmotnost
 5. Obrázek s názvem Prodám tenisovou raketu Krok 8

  5 Vypočítejte si cenu. Cenu můžete určit prozkoumáním ceny položky, když je zcela nová od maloobchodníka, a nákladů na srovnatelné produkty v podobném stavu.
  • Vyhledejte rakety na webu, na kterém prodáváte. Pokud prodáváte tenisovou raketu v mátovém stavu na eBay, podívejte se, za co se prodávají další tenisové rakety v mátovém stavu.
  • Pokud je váš produkt dodáván s dalším příslušenstvím, jako je přepravní kufřík nebo jiné vybavení do dvora, zvyšte svoji cenu přiměřeně.
  • Cena konkurenceschopná, ale ne cena příliš nízká. Sázkou na jistotu je ocenit tenisovou raketu o pár dolarů méně než nejpodobnější položka, kterou jste našli online.
  reklama

Část 3 ze 3: Přeprava vaší rakety

 1. Obrázek s názvem Prodám tenisovou raketu Krok 9

  1 Zboží pošlete rychle. Čím déle budete s odesláním zboží čekat, tím bude zákazník frustrovanější. Zákazník vám také může dát špatné hodnocení. Buďte realističtí ohledně rychlosti dopravy, kterou jste nastavili. Pokud například cestujete pryč a nebudete schopni odeslat raketu do 3–5 dnů, upravte odpovídajícím způsobem svůj zápis.
  • Až bude zboží odesláno, odeberte záznam.
 2. Obrázek s názvem Prodám tenisovou raketu Krok 10

  2 V ceně zahrnout dopravu. Zákazníky lákají ceny balíčků. Psychologicky se váš zápis jeví atraktivnější, pokud existuje jednotná cena, nikoli náklady na raketu a dodatečné náklady na poštovné a balné.
 3. Obrázek s názvem Prodám tenisovou raketu Krok 11

  3 Zboží pečlivě zabalte. Pečlivé zabalení zabrání poškození během přepravy k vašemu zákazníkovi. Budete potřebovat dlouhou lepenkovou krabici, bublinkovou fólii a balicí pásku.
  • Počínaje držadlem omotejte dvě nebo více vrstev bublinkové fólie kolem rakety ve tvaru kužele.
  • Vytvořte pro svoji raketu ochrannou vrstvu tím, že vnitřek krabice vyložíte bublinkovou fólií.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Varování

 • Buďte velmi opatrní při uvádění své tenisové rakety na více než jeden web. Pokud si koupí dva lidé současně, nebo pokud zapomenete ihned zrušit jeden zápis, může to ovlivnit vaši pověst na tomto konkrétním trhu.
reklama

Populární Problémy

Jak milovat svoji přítelkyni. Řečí srdce může být obtížné, zvláště když se pokoušíte vyjádřit silné pocity někomu, na kom vám hluboce záleží. Pokud své přítelkyni dáte najevo, že je pro vás výjimečná, ...Basketbal Vanderbilt se vydává na cestu, aby se v úterý ujal Davidsona v klíčovém nekonferenčním zápase. Takto můžete hru sledovat, protože není v televizi.

Zelená obrazovka je klíčovou součástí amatérské i profesionální filmové tvorby, která umožňuje vytvářet kulisy místo zelené barvy v záběru. Vytvořte si vlastní nastavení zelené obrazovky, které se snadno vyrábí a snadno přenáší ...Setkání s celebritou může být vzrušující, ale také zastrašující a nervy drásající. Může být těžké vědět, jak jednat, když potkáte někoho, koho jste obdivovali pouze prostřednictvím médií. Ať už jste fanouškem celebrity číslo jedna nebo ...Získejte přehled o tom, jak sledovat zimní premiéru seriálu Shameless v sezóně 9 online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.