Jak sledovat předzápas delfínů vs medvědů bez kabelu

Předsezónní hodinky Bears Dolphins

Getty Khalil Mack a Justin Fields z Chicago Bears se během tréninkového kempu protáhli.

Éra Justina Fieldse začíná pro Chicago Bears v jejich první předsezónní hře v roce 2021, kdy 14. srpna hostují Miami Dolphins na Soldier Field.budoucí tenisový loket

Tato hra (13:00 východního času zahájení) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV, v závislosti na tom, kde žijete, a na síti NFL pro všechny diváky mimo trh. Můžeš zkontrolujte zde abyste viděli, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Dolphins vs Bears, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

- Hru můžete sledovat přes Amazon, pokud žijete v:Miami, FL (CBS WFOR-4), West Palm Beach, FL (CBS WPEC-12), Rockford, IL (CBS WIFR-23), Fort Wayne, IN (CBS WANE-15), Madison, WI (CBS WISC-3) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBSPředplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i kanál Paramount+ si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Paramount+, můžete sledovat Dolphins vs Bears živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


FuboTV

- Hru můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete na jednom z těchto trhů s delfíny:

Miami, FL (CBS WFOR-4), West Palm Beach, FL (CBS WPEC-12), Fort Myers, FL (NBC WBBH-2), Orlando, FL (ABC WFTV-9), Honolulu, ahoj (Fox KHON-2)

- Hru můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, pokud žijete na jednom z těchto trhů Bears:

Chicago, IL (Fox WFLD-32), Rockford, IL (CBS WIFR-23), Peoria, IL (Fox WYZZ-43), Springfield / Champaign, IL (Fox WRSP-55/27), South Bend, IN (Fox WSBT-22.2), Fort Wayne, IN (CBS WANE-15), Terre Haute, IN (ABC WAWV-38), Quad Cities (Fox KLJB-18), Cedar Rapids, IA (Fox KFXA-28), Des Moines, IA (NBC WHO-13), Madison, WI (CBS WISC-3)

- Pokud žijete mimo trh, můžete hru sledovat v síti NFL prostřednictvím FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny živé na většině trhů), NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete delfíny vs medvědy sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich skončení, i když nezaznamenejte je.


Hulu s živou televizí

- Hru můžete sledovat prostřednictvím Hulu, pokud žijete na jednom z těchto trhů s delfíny:

Miami, FL (CBS WFOR-4), West Palm Beach, FL (CBS WPEC-12), Fort Myers, FL (NBC WBBH-2), Orlando, FL (ABC WFTV-9), Honolulu, ahoj (Fox KHON-2)

modrý tenisový kurt

- Hru můžete sledovat prostřednictvím Hulu, pokud žijete na jednom z těchto trhů Bears:

Chicago, IL (Fox WFLD-32), Rockford, IL (CBS WIFR-23), Peoria, IL (Fox WYZZ-43), Springfield / Champaign, IL (Fox WRSP-55/27), South Bend, IN (Fox WSBT-22.2), Fort Wayne, IN (CBS WANE-15), Quad Cities (Fox KLJB-18), Cedar Rapids, IA (Fox KFXA-28), Des Moines, IA (NBC WHO-13), Madison, WI (CBS WISC-3)

- Hru můžete sledovat v síti NFL přes Hulu, pokud žijete mimo trh

Můžete sledovat živé přenosy ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů), NFL Network a dalších 60 a více televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Dolphins vs Bears naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáváno s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


AT&T TV

- Hru můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete na jednom z těchto trhů s delfíny:

Miami, FL (CBS WFOR-4), West Palm Beach, FL (CBS WPEC-12), Fort Myers, FL (NBC WBBH-2), Orlando, FL (ABC WFTV-9), Honolulu, ahoj (Fox KHON-2)

kde sledovat dobré jídlo

- Hru můžete sledovat prostřednictvím televize AT&T, pokud žijete na jednom z těchto trhů Bears:

Chicago, IL (Fox WFLD-32), Rockford, IL (CBS WIFR-23), Peoria, IL (Fox WYZZ-43), Springfield / Champaign, IL (Fox WRSP-55/27), South Bend, IN (Fox WSBT-22.2), Fort Wayne, IN (CBS WANE-15), Terre Haute, IN (ABC WAWV-38), Quad Cities (Fox KLJB-18), Cedar Rapids, IA (Fox KFXA-28), Des Moines, IA (NBC WHO-13), Madison, WI (CBS WISC-3)

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého z nich, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk. Síť NFL není k dispozici.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete delfíny vs medvědy sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Paramount+

- Hru můžete sledovat přes Paramount+, pokud žijete v:

Miami, FL (CBS WFOR-4), West Palm Beach, FL (CBS WPEC-12), Rockford, IL (CBS WIFR-23), Fort Wayne, IN (CBS WANE-15), Madison, WI (CBS WISC-3) nebo jakékoli okolní trhy, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Živý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím tarifu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, můžete delfíny vs medvědy sledovat živě v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


DAZN

- Hru můžete sledovat prostřednictvím DAZN, pokud žijete : Kanada

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Dolphins vs Bears , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled na Dolphins vs Bears

Vzrušení z předsezóny nebylo v Chicagu nikdy vyšší než letos po přidání Fields, který bude v této hře prominentně vystupovat. Andy Dalton odehraje alespoň první sérii - možná i více - ale Fields půjde poté.

Cílem č. 1 je získat pro něj co nejvíce opakování. To je Justin - udělejte mu co nejvíce opakování, hlavní trenér Bears Řekl Matt Nagy Čtvrtek. Ale pak jako zaměstnanci musíme být schopni pochopit a cítit, že soupeř, kterého hrajeme, jeho zápasy proti nám, kde to je. Protože chceme být chytří. Nechceme se dostat do situace, kdy jsou všichni tito lidé - nejen Justin - vystaveni riziku, řekl ve čtvrtek Nagy.

Chicago bude sledovat několik klíčových pozičních bitev, včetně rohové bitvy mezi Kindle Vildorem a Desmondem Trufantem, ale největším otazníkem je útočná linie. Pravý nájezd Germain Ifedi a nováček levého náčiní Teven Jenkins ještě necvičili a pravý strážce James Daniels tento týden sestoupil do tréninku se zraněním, takže ochrana Fields by pro Chicago mohla být obrovský problém.

Na druhé straně delfíni také vystaví svého mladého volajícího Tua Tagovailoa proti obraně Bears, ale hlavní trenér Brian Flores neřekne, kolik hracího času získá druhý rok QB.

jak vyhrajete set v tenise?

Kluci budou hrát, Flores řekl tento týden , prostřednictvím Palm Beach Post. Myslím, že právě teď, po dvou dnech tréninku proti Chicagu, jsme ještě nedokončili přesně „Hej, budeš hrát tolik nebo tolik.“ Ale ano, očekáváme, že Tua bude hrát. Opravdu chceme, aby si každý ve hře udělal chvilku.

Je to jako úvod sezóny, jen abychom viděli, jak všichni budou reagovat na herní situace, rolový bek Miami, Justin Coleman řekl Sports Illustrated o předsezóně. Také vidět, jak jsou mladí kluci připraveni se do hry zapojit a provést nějaké hry. Na to se těším.


Populární Problémy

Jak ulevit svědění rukou a nohou v noci. Svědění nohou a rukou, také nazývané pruritus, může být příznakem různých kožních onemocnění, jako je alergická vyrážka, psoriáza nebo dermatitida. Http://www.mayoclinic.org/disease-conditions/itch ...

Chcete -li si koupit manžetu nebo monitor krevního tlaku, musíte vědět, jaké diagnostické funkce potřebujete, jaké je vaše cenové rozpětí a jak často budete krevní tlak testovat. Je důležité koupit si manžetu krevního tlaku od renomovaného lékaře ...

Roger Federer nedávno provedl videochat, kde hovořil o změnách v řadě raket Wilson Pro Staff řady RF97. Švýcar také prozradil, proč se po celá ta léta držel u Wilsona.

Philadelphia Union a Toronto FC zahajují v sobotu sezónu MLS 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Jak bojovat s více odpůrci. Na rozdíl od toho, co můžete vidět ve filmech, je boj s více útočníky téměř vždy ztracený návrh a poškození, kterému čelíte, bude pravděpodobně vážnější, než kdybyste čelili pouze jednomu protivníkovi ...