Jak se dívat na 2. sérii seriálu „The L Word: Generation Q“ online zdarma

Sepideh Moafi jako Gigi a Jennifer Beals jako Bette

Zobrazit čas Sepideh Moafi jako Gigi a Jennifer Beals jako Bette v seriálu „The L Word: Generation Q“

Pokračování hitu k původnímu L Wordu, The L Word: Generation Q, je zpět ve své druhé sezóně, premiéru má v neděli 8. srpna ve 22 hodin. ET/PT na Showtime.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, zde je několik různých způsobů, jak sledovat The L Word: Generation Q Season 2 online nebo na vyžádání zdarma:

nejlepší lepidlo na tenisky
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime Now

Veškerý živý obsah a obsah Showtime na vyžádání můžete sledovat prostřednictvím bezdrátové streamovací služby Showtime, která je dodávána s 30denní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, L The Word: Generation Q můžete sledovat živě v aplikaci Showtime na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Android TV nebo Chromecast, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Xbox One, PlayStation 4, Facebook Portal TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Showtime .


Showtime kanál Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání na kanálu Prime Showtime . Amazon Prime i Showtime Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Showtime na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete na Prime Showtime Channel, L The Word: Generation Q můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .

streamování pomsty sithů

FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, L The Word: Generation Q můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Showtime je k dispozici pouze v balíčku Premier nebo jako samostatný doplněk k jinému balíčku, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

jednoduchá pravidla badmintonu

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, L The Word: Generation Q můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, L The Word: Generation Q můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled na sezónu 2 „The L Word: Generation Q“Hrát si

The L Word: Generation Q Season 2 (2021) Official Trailer | ZOBRAZIT ČAS Na základě průlomové dramatické série THE L WORD® bude druhá sezóna seriálu THE L WORD: GENERATION Q i nadále sledovat propletené životy Bette, Shane McCutcheon, Alice Pieszecki, Dani Nùñez (Arienne Mandi), Micah Lee (Leo Sheng), Sarah Finley (Jacqueline Toboni), Sophie Suarez (Rosanny Zayas), Gigi Ghorbani (Sepideh Moafi) a Angelica Porter-Kennard (Jordan Hull)… 2021-06-30T17: 15: 11Z

Po delší přestávce v důsledku globální pandemie, která v roce 2020 hodně zastavila televizní produkci, se The L Word: Generation Q vrací do své druhé sezóny.

tenisové tipy pro začátečníky

Když jsme naposledy viděli Bette Porter (Jennifer Beals), Shane McCutcheon (Katherine Moennig) a zbytek gangu, Quiara (Lex Scott Davis) a Shane se pohádali, protože si Quiara myslela, že se Shane ulevilo, že potratila. Milner (Rex Linn) vyhrál starostovský závod a požádal Bette, aby měla na starosti opioidní pracovní skupinu, ale Bette od Dani (Arienne Mandi) zjistila, že Daniho otec Rodolfo Nunez (Carlos Leal) dal peníze od Big Pharmy na Milnerovu kampaň, což znamená, že Milner právě používá Bette pro optiku a ve skutečnosti nemá zájem bojovat s epidemií opioidů.

Mezitím Nat (Stephanie Allynne) řekla Alice (Leisha Hailey), že chce být spolu a exkluzivní, zatímco Finley (Jacqueline Toboni) a Sophie (Rosanny Zayas) se zapojily do zákulisí show - ale pak Dani požádal Sophie, aby uprchla na Havaj a Finley se rozhodl jít domů do Missouri. Cliffhanger byl, zda se Sophie rozhodla následovat Finleyho do Missouri nebo Daniho na Havaj.

Když se show vrátí do druhé sezóny, bude show i nadále sledovat propletené životy těchto žen a jejich přátel a rodiny, když podle tiskové zprávy Showtime v LA prožívají lásku, žal, neúspěchy a úspěch.

Premiérový díl nese název Pozdní večírek a v jeho popisu je napsáno, že Bette je nucena procházet některými zásadními změnami; Shane je vtažen do pokerové scény LA; Alice a Nat se znovu přizpůsobí páru; Sophie, Dani a Finley se musí vypořádat s dopadem Sophiina rozhodnutí; Micah (Leo Sheng) se pohybuje ve svém novém normálu.

Druhá sezóna také přivítá některé nové tváře v obsazení. Jordan Hull, která hraje dceru Bette a Tiny (Laurel Holloman) Angie, byla povýšena na pravidelnou sérii, takže se bude více objevovat. Rosie O’Donnell, Donald Faison a Griffin Dunne se navíc přihlásili k hostování ve více epizodách.

Podle tiskové zprávy Showtime bude O’Donnell hrát Carrie, drzého a dobrosrdečného veřejného ochránce, který je vržen do Betteina života a rychle se jí dostane pod kůži. Faison bude hrát Toma, sebeodporujícího redaktora, který pracuje s Alicí, a Dunne bude hrát Isaaca, jednoho z největších mezinárodních megaprodejců umění, kterého Bette pozná.

Druhá sezóna L Word: Generation Q se koná v neděli ve 22 hodin. ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

„Robot Chicken“ se vrací na 10. sezónu v neděli večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.

Roger Federer líčí svůj první zápas proti 14násobnému grandslamovému šampionovi Petovi Samprasovi.

Chvála Sereny Williamsové z roku 2018 u rozhodčího Carlose Ramose zůstane navždy jako skvrna v jinak slavné kariéře.

Jak vyrobit kouřovou bombu z materiálů pro domácnost. Kouřové bomby mohou vypadat, že obsahují nějaké závažné chemikálie, ale můžete si snadno vyrobit jednu s přísadami, které máte ležící kolem domu. Můžete vyšlehat kouřovou bombu s trochou cukru, ...

Jak střílet. Shotting vypadá jako jednoduchý sport: snažíte se hodit váhu dále než vaši konkurenti. Ve skutečnosti neobvykle těžký míč (nazývaný „výstřel“) vyžaduje specifické techniky házení, aby se předešlo zranění. Nejvíc...

Jak zmenšit silikonový náramek. Silikonové náramky jsou zábavným způsobem, jak podpořit věc, předvést svá oblíbená loga nebo jen dodat svému vzhledu barevný nádech. Často jsou vyráběny sériově a mají pouze několik velikostí. Pokud máte menší ...