Jak nosit džíny s teniskami

Tenisky a džíny jsou velmi univerzální šatní skříně, ale jejich vzájemné párování může být matoucí! Skvělý pár úzkých džín může vypadat úžasně s vintage nízkými topy, ale nešikovně s retro vysokými topy. Při pokusu zjistit, jak je spárovat, musíte mít na paměti několik faktorů, jako je délka a styl džínů, výška bot, barva a vzor a úroveň formality. S trochou plánování však budete moci z těchto šatníkových spon vyrobit super stylové oblečení.Metoda 1 ze 2: Vytváření ležérních vzhledů

 1. Obrázek s názvem Noste džíny s teniskami Krok 1

  1 Spárujte džíny s pravidelným nebo tenkým střihem s atletickými teniskami pro každodenní vzhled. Toto je kombinace, se kterou nikdy neuděláte chybu. Nejlepší na tom je, že jej můžete nosit téměř kdekoli: setkat se s přáteli, jít na koncert, viset v parku nebo téměř cokoli jiného, ​​co vás napadne.
 2. Obrázek s názvem Noste džíny s teniskami Krok 2

  2 Vychutnejte si klasický vzhled výběrem jednobarevných kombinací džín a tenisek. Nejlepší na jednobarevném nebo dvoubarevném vzhledu je, že nikdy nevyjde z módy. Slaďte černé džíny s černými teniskami, nebo bílé džíny s bílými teniskami. Zamíchejte to a oblékněte si černé džíny s bílými teniskami nebo bílé džíny s černými teniskami. Zkuste si pohrát s odstíny, jako jsou tmavé a světlé šedé a opálení, abyste získali moderní vzhled klasického vzhledu.
  • Můžete například nosit tmavou šedé džíny s černými teniskami nebo světle šedými džíny s bílými teniskami.
  • Pokud chcete odvážnější vzhled tohoto klasického oblečení, zkuste sladit barevné džíny s teniskami stejné barvy nebo podobného odstínu!
 3. Obrázek s názvem Noste džíny s teniskami Krok 3

  3 Vytvořte retro nebo boho vzhled spojením širokých nohavic s nízkými topy. Pokud se chcete vydat do svěží, vintage atmosféry, je to jeden z nejjednodušších způsobů, jak to udělat! Vyberte si džíny, které více pasují přes pas a stehna a poté se rozepnou v lýtku, a obujte si klasické nízké plátěné tenisky.
  • Chcete -li dokončit tento vzhled, přidejte vintage nebo nadměrné grafické tričko a zastrčte jej do džín, nebo si oblékněte jednoduchý, splývavý top!
 4. Obrázek s názvem Noste džíny s teniskami Krok 4

  4 Pomocí tenisek přidejte barevnost a ukažte svůj smysl pro styl. Pro džíny použijte jednobarevnou barvu, například světle nebo tmavě modrou, bílou nebo černou. Pak je spárujte s párem zářivě barevných tenisek nebo s výrazným vzorem. Rozbijte ty skvělé boty, které jste hledali záminku k nošení!
 5. Obrázek s názvem Noste džíny s teniskami Krok 5

  5 Kombinujte vysoké tenisky s džíny s rovnými nohavicemi a pravidelného střihu. Tyto džíny mají o něco více prostoru přes nohu a tolik se nezužují, což znamená, že se nebudou střetávat s vysokými teniskami. Můžete se rozhodnout nosit kalhoty tak, aby zakrývaly horní část boty, nebo je můžete manžetou předvést. V každém případě budete vypadat skvěle!
 6. Obrázek s názvem Noste džíny s teniskami, krok 6

  6 Zapněte si džíny, abyste předvedli tenisky a vytvořili moderní vzhled. Přehoz si džíny pomáhá vytvořit moderní siluetu a může upoutat pozornost na chladné tenisky. Kromě toho, manžeta také pomáhá, pokud potřebujete kratší džíny, ale nemáte čas jít na krejčího. Vytvořte první manžetu o délce přibližně 2,5 cm a poté ji opakujte pro druhou. Při manžetách byste se měli snažit, aby vám džíny sahaly těsně nad kotníkovou kost.
  • Neukládejte si kalhoty více než dvakrát, jinak vám spodní část džínů začne připadat objemná. Pokud jsou kalhoty stále příliš dlouhé se 2 manžetami, můžete zvážit možnost vzít je krejčímu.
 7. Obrázek s názvem Noste džíny s teniskami Krok 7

  7 Pro čistý vzhled noste nízké ponožky nebo ponožky. Ačkoli je zcela v pořádku nosit odhalené ponožky, mnoho lidí raději ponožky s nízkými teniskami neukazuje. Pokud chcete mít ponožky schované, vyzkoušejte pár no-show ponožek, které seženete v místech, kde se prodávají boty. No-show ponožky obvykle přicházejí v méně velikostech (často jen malé, střední nebo velké), takže budete muset vyzkoušet pár, abyste zjistili, co pro vás a boty, které máte, funguje nejlépe.
  • Pokud máte vysoké boty, budete chtít mít ponožky, které vám sahají až k kotníku, aby se předešlo tvorbě puchýřů, takže se k těmto druhům tenisek vyhněte nošení či nošení ponožek.
 8. Obrázek s názvem Noste džíny s teniskami, krok 8

  8 Nosit trochu funky ponožek přidat trochu barvy. Pokud musíte nosit ponožky, zvažte dlouhé s chladným vzorem nebo jasnou barvou. Využijte viditelný prostor mezi tenisky a džíny jako příležitost předvést trochu osobnosti a jedinečnosti! reklama

Metoda 2 ze 2: Oblékání džíny a tenisky

 1. Obrázek s názvem Noste džíny s teniskami, krok 9

  1 Vyberte si tmavé praní nebo černé džíny a tenisky neutrální barvy. V určitých nastaveních, jako je kancelář nebo luxusní restaurace, budete chtít styl džíny a tenisky se kombinují trochu formálněji. Obecně platí, že jak se formalita zvyšuje, džíny by měly ztmavnout. A u tmavých džínů se budete chtít ke svým teniskám držet neutrálních barev (bílé, černé, šedé a opálené).
  • Chcete-li, aby tenisky byly vhodnější pro práci, držte se dál od dramatických návrhů a držte se pevných nebo dvoubarevných vzorů. U džínů se vyhněte jakýmkoli stylům s blednutím, úzkostí nebo trháním.
 2. Obrázek s názvem Noste džíny s teniskami, krok 10

  2 Vylepšete džíny a tenisky přidáním ostré košile a přizpůsobeného blejzru. Jedním ze způsobů, jak udělat džíny a tenisky trochu klasičtějšími, je přidání více formálních prvků na horní část oblečení, aby se vyrovnala ležérnost spodní části. Tento chytrý vzhled je velmi univerzální. Lze jej nosit v mnoha různých situacích, ročních obdobích, barvách a stylech. Ujistěte se, že bude základem vašeho šatníku!
 3. Obrázek s názvem Noste džíny s teniskami, krok 11

  3 Držte se štíhlých nebo úzkých džín a nízkých topů pro uhlazený vzhled. Tato přizpůsobená silueta bude vždy ve velkém stylu a lze ji nosit téměř při každé příležitosti, která vyžaduje více než běžné oblečení. Když budete mít ve skříni pár nebo dva z těchto typů džín, příprava bude mnohem snazší, zvláště pokud k nim máte dobré boty.
 4. Obrázek s názvem Noste džíny s teniskami, krok 12

  4 Jděte na tenisky vyrobené z vysoce kvalitních tkanin, jako je kůže nebo semiš. Většina neformálních tenisek je vyrobena z textilií, jako je bavlna nebo polyester, nebo ze syntetických materiálů. Dressier tenisky jsou ale vyrobeny z kvalitnějších a nákladnějších materiálů, které mají navíc bonus v tom, že jsou tenisky odolnější.
  • Protože tyto boty budou obvykle dražší, vyberte si barvu a styl, který se hodí k jakýmkoli kalhotám. Černá a další tmavé neutrály jsou obecně dobrým řešením, ale bílé a jiné světlejší opálení mohou také fungovat stejně dobře.
  • Za dobrý pár elegantních tenisek (nebo džíny) nemusíte vyhodit spoustu peněz. Zkuste zajít do místních spořitelen nebo sledovat prodej online a budete moci najít něco, co funguje
 5. Obrázek s názvem Noste džíny s teniskami, krok 13

  5 Udržujte šaty tenisky čisté, aby vypadaly dobře, když je potřebujete. Zatímco tenisky, které nosíte při sportu, se mohou zašpinit, nechcete, aby se špína lepila na boty, které nosíte do práce. Pokud se něco stane, jemně vyčistit boty tak, že je opláchnete vodou a lehce je vydrhnete kartáčem nebo hadříkem. Nechte boty úplně vyschnout, než je znovu obujete.
 6. Obrázek s názvem Noste džíny s teniskami, krok 14

  6 Při zkoušení upravenějšího vzhledu se vyhněte nošení vysokých tenisek jakéhokoli druhu. Vysoké tenisky mají typicky atletičtější styl a ve formálním prostředí s největší pravděpodobností neuspějí. Uložte je do tělocvičny! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je v pořádku nosit běžecké boty s džíny? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Samozřejmě! Chcete-li vytvořit stylový a kombinovaný vzhled, sladěte barvu ozdob na botách s jiným prvkem vašeho oblečení. Pokud mají vaše běžecké boty například jasně růžový lem, můžete si obléknout jasně růžový top. Mějte na paměti, že džíny nejsou skvělé pro běh, protože nejsou příliš prodyšné.
 • Otázka Jak nosíte mid-top tenisky s džíny? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď personálu Středně vysoké nebo vysoké tenisky se dobře hodí ke zkráceným nebo kotníkovým džínům, zvláště pokud mají džíny úzký nebo rovný střih.
 • Otázka Jaké džíny vypadají nejlépe s teniskami? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci Redakce Zaměstnanci Odpověď Záleží na typu tenisek. Například oříznuté džíny s rovnými nohavicemi nebo úzké džíny se dobře hodí k vysokým topům. Pytlovité nebo rozevláté džíny fungují nejlépe s velkými, robustními nízkými teniskami.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Buďte pyšní na svůj styl! Bez ohledu na to, jaké módní trendy aktuálně přicházejí nebo vystupují, vždy se oblékejte tak, abyste se cítili pohodlně a sebevědomě.
 • Při párování s teniskami se rozhodněte pro štíhlejší střih džín. Obecně lze říci, že tenisky jsou menší a tenčí než jiné typy obuvi, takže nejlépe vypadají ve spojení s kalhotami vhodnějšími pro tvar.
 • Kupte si džíny, které vám dobře padnou. Pokud máte svinovací metr, můžete najděte si sami to nejlepší . Můžete se také nechat změřit v mnoha maloobchodních prodejnách nebo u místního krejčího.

reklama

Populární Problémy

Pokud máte velká prsa, může být složité najít lichotivé oblečení, které by příliš nezdůrazňovalo váš hrudník. Mnoho stylů a módů vychází vstříc ženám s menším poprsím. Existuje však spousta možností, díky nimž ženy s velkými poprsími vypadají ...Jak hrát Tetherball. Tetherball je hra, kde dva soupeřící hráči udeří míč připevněný k lanu na tyči ve snaze provinout lano celou kolem tyče. Tato hra byla populární ve filmu Napoleon Dynamite, ale ...„Stargirl“ se vrací pro 2. sezónu v úterý 10. srpna. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Jak identifikovat surové diamanty. Diamanty, které ještě nebyly vybroušeny, se označují jako „surové“ nebo „surové“ diamanty. Chcete -li zjistit, zda je kámen, který máte, diamantem, můžete provést rychlé vizuální vyhodnocení, abyste vyloučili další drahokamy. Z...Brooklyn Nine-Nine je zpět na novém kanálu a my máme vše, co potřebujete vědět ke sledování epizod 6. série online bez kabelu.Bambulky jsou malé, nadýchané kuličky, obvykle se přidávají do pletených čepic. Vždy je můžete koupit v obchodě, ale vlastní výroba vám umožní vybrat si jakoukoli barvu a strukturu příze, kterou chcete. Jsou rychlé, zábavné a snadno se vyrábějí. Můžeš přidat...