Přímý přenos UNC vs Duke: Jak sledovat online zdarma

Hodinky UNC vs Duke

Getty Armando Bacot ze Severní Karolíny Tar Heels

Duke Blue Devils (7-6 celkově, 5-4 ACC) a North Carolina Tar Heels (11-6 celkově, 6-4 ACC) se v sobotu rozjedou a budou psát další kapitolu o nejprestižnějším soupeření univerzitního basketbalu.

Hra začíná v 18 hodin. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos UNC vs Duke:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 65 televizních kanálů na televizi AT&T. ESPN je zahrnuto v každém balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a k 14denní bezplatné zkušební verzi můžete zahrnout jakýkoli balíček:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, UNC vs Duke můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete UNC vs Duke sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází také s cloudovým prostorem DVR.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, UNC vs Duke můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete UNC vs Duke sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

jak rychleji vyléčit tenisový loket

Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 30 televizních kanálů. Je to nejlevnější streamovací služba s ESPN, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete UNC vs Duke sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Náhled UNC vs Duke

Poprvé za více než 50 let se tyto dva týmy střetly, aniž by se umístily v první pětadvacítce. Oba také vstoupili do tohoto zápasu, když prohráli zklamáním.

Modrým ďáblům je v posledních šesti zápasech 2: 4 a v pondělí prohrávají s Miami (FL), 77: 75. Matthew Hurt vedl Duka v bodování s 21 body a byl jedním ze čtyř hráčů týmu, kteří při ztrátě bodovali na dvouciferných číslech. Wendell Moore přidal pro Blue Devils 18 bodů.

Bylo těžké to sledovat, strážný DJ Řekl stevard Sports Illustrated po hře. Pomáhá nám sledování filmu společně nebo na vlastní pěst. Pravda ve filmu vyjde najevo. Musíme se jen posunout vpřed. Viděli jsme, co musíme udělat lépe. Na tu sobotu budeme stavět. Soupeřská hra je vhodný čas na to, aby se věci otočily.

Vévodský strážce zaznamenal při prohře s Miami 14 bodů a myslí si, že právě rivalita proti UNC může být tím, co jeho tým potřebuje, aby vyskočil ze současného propadu.

Mít možnost hrát v této hře je velmi vzrušující. Velmi velký čas. Všichni jsou nadšení, i když nejsou žádní fanoušci. Je to národní hra, historický zápas. Je zábavné hrát dál. Nemůžu se dočkat, řekl Seward a dodal: To je to, kvůli čemu za Dukem přicházíte, řekl. Jsem si docela jistý, že to je důvod, proč všichni přicházejí do Duke-kvůli tomuto velkému zápasu, hrát ve velkých hrách. Je to hra, ze které jsou všichni nadšení. Všichni se budou dívat po celém světě. Musíme se připravit na to, abychom si zahráli a zahráli.

Na druhé straně Roy Williams a společnost vyhráli tři po sobě, než upustili hru 60-53 na Clemsona. Útočník Day’Ron Sharpe byl jediným hráčem UNC, který skóroval ve dvouciferných číslech, když vedl 16 bodů z lavičky.

Velký muž Armando Bacot, který vede tým ve skórování s 11,9 body na zápas, skončil s více fauly (čtyřmi) než body (jedním). Tar Heels otočili míč na 23 procentech svého majetku (17krát ve hře) a jejich trenér byl po prohře upřímný ohledně nedbalé hry svého týmu.

Některé obraty byly opravdu špatné, opravdu špatné a 17 obratů je ve hře s nízkým držením 10krát horší, Řekl Williams . Trenér [Dean] Smith říkával, že obraty jsou obvykle sobectví, což znamená, že se ten chlap snaží o skvělou hru nebo neopatrnost, a myslím, že někteří z nich byli sobectvím, ale víceméně nedbalostí.

Jeho hráči souhlasí. Mám pocit, že to pro mě byla jedna z nejhorších her. Řekl Sharpe . Nehráli jsme jako my sami a myslím, že z toho jsou všichni jen frustrovaní.


Populární Problémy

Jak udržet skóre v tenise ve francouzštině. V každém jazyce je sportovní slovník často oddělený od slov, která byste mohli použít pro každodenní konverzaci. Ať už jste hráč nebo vášnivý fanoušek, naučte se mluvit o svém oblíbeném ...

Může líná elegance Fogniniho zastínit odhodlání Chačanova, nebo si mladý Rus zajistí svou rodnou výhru v Rotterdamu?

Ne každý pochází z bohaté, aristokratické rodiny se starými penězi z Kensingtonu a chodí do soukromé školy ... ale pokud budete vypadat a chovat se, jako byste byli Sloane, lidé vám budou věřit! To je zaměřeno na dívky. Staňte se fashionistou. Móda...

Jak najít muže svých snů. Mnoho žen sní o nalezení toho dokonalého muže - nejtěžší je proměnit tyto sny ve skutečnost. Neexistuje žádný způsob, jak zaručit, že ho najdete, ale existují kroky, které můžete podniknout, abyste výrazně ...

Střední škola přináší pro mnoho lidí období změn. Je to doba, kdy možná vyrůstáte ze svých dětských zájmů, pocitů a vzhledu. Možná budete chtít vyniknout, abyste získali sebevědomí, přátele nebo respekt. Je přirozené, že ...

Jak udělat očistnou polévku. Když procházíte očistou, ať už jde o očistu jater a žlučníku nebo stále oblíbenější očistu tlustého střeva, to, co jíte, má hodně do činění s tím, jak úspěšná (nebo neúspěšná) je vaše očista. Polévky ...