Jak se dívat na předsezónní hru Patriots vs Eagles online

Předsezónní hodinky Patriots Eagles

Getty Quarterback Mac Jones z New England Patriots uvidí akci ve druhé preseasonové hře týmu.New England Patriots navštíví ve čtvrtek večer Philadelphii Eagles na Lincoln Financial Field na druhou předsezónní soutěž každého týmu.Hra (čas zahájení v 19:30 ET) se bude vysílat na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV (v závislosti na tom, kde žijete), a bude k dispozici v síti NFL pro všechny mimo ni. diváci trhu. Můžeš zkontrolujte zde abyste zjistili, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Patriots vs Eagles online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny živé na většině trhů), NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:badmitten hra

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Patriots vs Eagles naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.
Amazon Prime

Poznámka : Toto je pouze možnost pro diváky v Bostonu a na dalších místních trzích, kde je hra na CBSPředplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i Paramount+ Channel můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete na Prime Paramount+ Channel, můžete sledovat Patriots vs Eagles naživo v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

učit se raketbal

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů), NFL Network a 60+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Patriots vs Eagles naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

klíny na tenisové boty

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


AT&T TV

Poznámka : Síť NFL není v televizi AT&T k dispozici, takže je to pouze možnost pro diváky na trzích Patriots nebo Eagles

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, v aplikaci AT&T TV můžete sledovat živé přenosy Patriots vs Eagles , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Paramount+

Poznámka : Toto je pouze možnost pro diváky v Bostonu a na dalších místních trzích, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím plánu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, v aplikaci Paramount+ můžete sledovat živé přenosy Patriots vs Eagles , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

jak aktualizovat disney plus na ps4

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Patriots vs Eagles naživo v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Předsezónní náhled Patriots vs Eagles

Patriots vyhráli svůj první preseason zápas proti Washington Football Team, 22-13. Quarterbacks Cam Newton a Mac Jones oba viděli akci, přičemž nováček Jones dostal více úderů. Newton šel 4-7 na 49 yardů (7,0 yardů na průměr průchodu), zatímco Jones šel 13-19 na 87 yardů (4,6 yardů na průchod). Běh zpět Rhamondre Stevenson poskytl většinu ofenzívy týmu, 10krát spěchal na 127 yardů a dvě přistání.

správné uchopení tenisu

Na otázku, jak Newton postupoval ve 2. ročníku pod ofenzivním koordinátorem Joshem McDanielsem, měl hlavní trenér Patriots Bill Belichick po zápase obecně pozitivní věci.

Rozhodně daleko před tím, kde jsme byli loni v této době, ale opět, jak jsem řekl, myslím, že je to pro všechny stejné, Řekl Belichick. Stačí si procvičit a základy a poté to přenést k provedení, které musíme mít při rychlosti hry. Opět pro nás všechny hráče, trenéry, všechny. Včerejší noc byla krokem, ale máme před sebou ještě dlouhou cestu a všichni se musíme v těchto oblastech zlepšit.

Na druhou stranu Eagles v prvním preseasonovém zápase ztrácí 24:16 na Pittsburgh Steelers. Quarterbacks Jalen Hurts a Joe Flacco oba hráli ve hře. Hurts šel 3–7 na 54 yardů a Flacco dokončil svůj den dokončením 10 ze 17 průchodů na 178 yardů a přistání. Philadelphia však měla 236 yardů vzduchem a pouhých 52 yardů na zemi, takže přestupek bude muset v určitém okamžiku najít běžící hru.

Eagles také zvládli spravedlnost, jeden pytel a dva quarterback tlaky na celou hru, takže dostat se do backfieldu bude pravděpodobně oblast zájmu. Philadelphia tento týden uspořádala Pats na dvou společných trénincích, což pomohlo oběma týmům, které vedly ke hře.

Je to v kontrolovaném prostředí, řekl trenér Eagles Nick Sirianni o společných postupech, podle NBC Sports . Nemůžete se tedy nabažit těch herních situací, protože můžete mít něco naskriptováno pro procvičování, a to je přesně to, jak hra pokračuje. Budete mít něco naskriptovaného, ​​projdete si to a pak se něco objeví a budete se tomu muset přizpůsobit. Čím více se do tohoto scénáře vžijeme jako trenéři a hráči, tím lépe.

Jedním zápasem, na který si dáme pozor, bude široký záběr Philly Jalen Reagor proti rohovému brankáři Patriots Michaelu Jacksonovi. Reagor oba dva dny dominoval jejich soupeřům a mohl se velmi dobře snažit vydělat, jakmile budou v herní situaci.


Populární Problémy

Roger Federer v rozhovoru s Gustavem Kuertenem vyjádřil své obavy z předčasného odchodu do důchodu poté, co podstoupil operaci v roce 2016. Švýcar dodal, že byl nervózní ze situace v oblasti kolen, ale sám se svým úspěšným návratem v roce 2017 překvapil.

'The Alienest' se vrací pro 2. sezónu v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Coldplay vydávají v pátek své poslední studiové album. Zde se dozvíte, jak streamovat a stahovat.

Plavání je vždy jednou z hlavních událostí na olympiádě. Zde je návod, jak můžete sledovat živé přenosy z každého závodu na Tokijských hrách 2020.