Jak streamovat „Avengers: Age of Ultron“: Váš konečný průvodce prohlížením

Disney/Marvel Studios Ve hře Avengers: Age of Ulton Joss Whedona tým bojuje se strojem AI (vyjádřený Jamesem Spaderem) zaměřeným na zničení lidstva.Streamujte Age of Ultron hned

Pokračování roku 2012 Mstitelé a jedenáctý film v Marvel Cinematic Universe, Avengers doba ultrona najde náš tým hrdinů bojujících se strojem umělé inteligence, který Tony Stark a Bruce Banner vypustili, aby dokončili globální obranný program Stark Ultron. Scénář a režie Joss Whedon ( Buffy, přemožitelka upírů , Světluška , domeček pro panenky ), film stanoví základy toho, co bude následovat Captain America: Občanská válka když jsou Avengers v rozporu s akcemi Starka a Bannera. Aby však mohli Ultrona (úřadujícího veterána Jamese Spadera) porazit, budou muset společně (společně s Marií Hill a dalšími agenty S.H.I.E.L.D.) zmařit darebáčí plán na zánik a zničení planety člověkem.cestovní tenisky

V době jeho vydání, Avengers doba ultrona byl druhým nejdražším filmem všech dob s odhadovaným rozpočtem produkce 365 milionů dolarů. Marvelův drahý hazard, který obdržel většinou pozitivní recenze od kritiků, se vyplatil - Ultron celosvětově investovala celkem 1,405 miliardy USD. Spolu s Mravenčí muž , Age of Ultron pomohl uzavřít fázi 2 MCU a připravit půdu pro ještě větší bitvu o lidstvo, která se nakonec stane Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame .

Jak streamovat „Avengers: Age of Ultron“ - exkluzivně na Disney+

Avengers doba ultrona je jedním z mnoha úžasných filmů Marvel, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Age of Ultron a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Ultron
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Avengers: Age of Ultron“: Přehled

Datum vydání: 1. května 2015
Tvůrci: Režie Joss Whedon, Produkce Kevin Feige, Na základě Mstitelé od Stan Lee a Jacka Kirbyho
V hlavních rolích: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Samuel L. Jackson, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Cobie Smulders a James Spader
Hodnocení: PG-13
Synopse: Když se Tony Stark a Bruce Banner pokusí nastartovat spící program na udržování míru s názvem Ultron, všechno se strašně pokazí a je na nejmocnějších hrdinech Země, aby zabránili darebnému Ultronovi v uskutečnění jeho strašného plánu.
Jak dlouho je „Avengers: Age of Ultron“?

Avengers doba ultrona má běh 141 minut.


Děj „Avengers: Age of Ultron“

Když Tony Stark (Robert Downey Jr.) nastartuje spící program udržování míru, všechno se strašně zvrtne a donutí jej Thor (Chris Hemsworth), Incredible Hulk (Mark Ruffalo) a zbytek Avengers znovu sestavit . Jak osud Země visí na vlásku, tým je podroben nejvyšším zkouškám, když bojují s Ultronem, technologickým terorem, který se snaží vyhynout. Cestou narazí na dva tajemné a mocné nováčky, Pietra a Wandu Maximoffových.

Obsazení filmu „Avengers: Age of Ultron“

Díky sloučení několika franšíz Marvel, Avengers doba ultrona má nikdy nekončící hvězdné obsazení. Zde jsou někteří z hlavních hráčů.

Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man

Stark, alias Iron Man, je miliardářský průmyslník, zakládající člen Avengers a bývalý generální ředitel společnosti Stark Industries. v Avengers doba ultrona Stark spolu s Brucem Bannerem objevují umělou inteligenci v drahokamu žezla a tajně se rozhodnou použít ji k dokončení svého globálního obranného programu Ultron. Herec je také známý pro filmy jako Skener temně a Zvěrokruh .

Chris Evans jako Steve Rogers/Captain America

Rogers je veterán z druhé světové války a první superhrdina na světě. Strávil mnoho let ve 40. letech bojováním s HYDROU dlouho předtím, než se kterýkoli z ostatních Avengerů vůbec narodil. Evans je také vidět v Snowpiercer a Scott Pilgrim vs. svět .

Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk

Vystavení vysokým hladinám gama záření změnilo DNA mírného vědce Bruce Bannera. Banner se nyní promění v obrovskou, zelenou, vzteky poháněnou bytost známou jako Hulk, kdykoli se rozhněvá nebo provokuje, což ostatní Avengery dostalo z nějakých zácp. Ruffalo je trojnásobným kandidátem na Oscara za své role v Reflektor , Foxcatcher , a Děti jsou v pořádku .

Chris Hemsworth jako Thor

Thor je asgardský bůh hromu - syn Odina a bratr darebného Lokiho. Hemsworth byl nedávno viděn v Muži v černém: International a objeví se v Jay and Silent Bob Reboot .

Scarlett Johanssonová jako Natasha Romanoff/Black Widow

Romanoff je bývalý operativní a nebezpečný vrah KGB, který se připojil k Avengers poté, co byl přijat do S.H.I.E.L.D. Clint Barton (Hawkeye). Johansson je trojnásobnou nominantkou na Zlatý glóbus a za svůj výkon v roce 2004 získala cenu BAFTA Ztraceno v překladu .

Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye

Barton, známý svou odborností v oblasti luku a šípu, je bývalý speciální agent společnosti S.H.I.E.L.D. a jeden ze zakládajících členů Avengers. Renner je známý pro své role v Město a Hurt Locker , obě představení nominovaná na Oscara.

Don Cheadle jako James Rhodes/War Machine

Ačkoli War Machine byl představen v prvním Železný muž filmu, Cheadle převzal postavu Iron Man 3 (postavu dříve hrál Terrance Howard). Rhodes je bývalý důstojník amerického letectva a blízký osobní přítel Tonyho Starka, který obsluhuje brnění War Machine. v Age of Ultron „War Machine hraje klíčovou roli při zajišťování záchrany obyvatel Sokovie, než by Ultron mohl způsobit masové vyhynutí.

Spousta dalších dobře zavedených herců se za ta léta připojila k Marvel Cinematic Universe a objevuje se spolu s primárním obsazením Avengers doba ultrona . Mezi ně patří mimo jiné Elizabeth Olsen, Anthony Mackie, Cobie Smulders, Paul Bettany, Hayley Atwell, Linda Cardellini, Stellan Skarsgård, Idris Elba, Julie Delpy a Samuel L. Jackson.

pac 12 síťové streamování roku

Písně a soundtrack „Avengers: Age of Ultron“

Marvel's Avengers doba ultrona Original Motion Picture Soundtrack byl vydán digitálně 28. dubna 2015 a fyzicky 19. května téhož roku. Skóre dodali Brian Tyler a Danny Elfman, veteráni hudebního a filmového průmyslu. The Avengers doba ultrona soundtrack označil třetí spolupráci s Marvel pro Tylera po jeho práci na Iron Man 3 a Thor: Temný svět .

Tyler řekl, že skóre je poctou skóre Johna Williamse za Hvězdné války , Superman , a Dobyvatelé ztracené archy . Diskutoval také o tom, jaký prospěch měl soundtrack Elfmanovy příspěvky . Film je tak velké plátno, že tam byly části, které opravdu těžily z jeho druhu hlasu. Ale také to potřebovalo, aby to všechno do sebe zapadalo a plynule drželo, a to bylo něco, na čem jsme opravdu tvrdě pracovali, řekl.

Další hudba použitá ve filmu zahrnuje originál Alana Silvestriho Avengers téma a příspěvky od Estonského filharmonického komorního sboru a Tallinnského komorního orchestru, Dickieho Jonese, Gregoryho Portera a BBC Big Band Orchestra.

„Avengers: Age of Ultron“ u pokladny

Avengers doba ultrona vydělal 459 milionů USD ve Spojených státech a Kanadě a 946,4 milionu USD na jiných územích za celosvětovou celkovou částku 1,405 miliardy USD, podle Box Office Mojo . Stal se pátým nejvýdělečnějším filmem na světě a čtvrtým nejvýdělečnějším filmem roku 2015. V době jeho vydání, Avengers doba ultrona Celosvětové otevření 392,5 milionu USD bylo sedmým největším v historii.

Uzávěrka vypočítal čistý zisk filmu na 382,32 mil. USD, když součet výrobních rozpočtů, P&A, účasti talentů a dalších nákladů, s tržbami v pokladně a vedlejšími příjmy z VOD na DVD a TV, umístil na čtvrtém místě v jejich seznamu 2015 Nejcennější trháky.

Dne 15. května 2015 Avengers doba ultrona se stal 21. filmem v kinematografické historii (a třetím filmem Marvel Studios), který překročil hranici 1 miliardy dolarů u pokladen.

Recenze filmu „Avengers: Age of Ultron“ - Co řekli kritici

Recenze pro Avengers doba ultrona zůstávají většinou pozitivní. Film, kterému se říkalo bujarý a okouzlující, sloužil jako uvíznuté, ale většinou uspokojivé pokračování, které znovu spojilo své naskládané obsazení s několika novými přírůstky a hodným nepřítelem.

Avengers doba ultrona je někdy mizerné, občas matoucí, překvapivě dojemné a dokonce romantické dobrodružství s jedním kinetickým vzrušením za druhým. Získává místo vysokého postavení v Marvel Universe, řekl Richard Roeper z Chicago Sun-Times .

Josh Wilding z ComicBookMovie.com sdíleli podobné pocity. Avengers: Age of Utron je důkazem toho, že Marvel nemůže udělat nic špatného, ​​a protože pokračují v přidávání nových hráčů ke stolu a přetvářejí tento svět způsobem, díky kterému se cítí vzrušující a svěží, vypadá budoucnost pro MCU jasněji než kdy dříve, napsal.

Pro všechny své klady, Ultron trvalo několik hitů, protože byly přeplněné, částečně kvůli skutečnosti, že filmy Marvel se vždy pokoušejí překonat předchozí filmy v MCU. Andre Meadows z kanálu YouTube Komunita Black Nerd řekl: V tomto filmu je tolik zápletek a tolik scén, které jsou JEN pro nastavení budoucích filmů ... Pohybuje se příliš rychle.

To znamená, že fanoušci Marvelu budou milovat co Age of Ultron přináší ke stolu, podle Lisa Johnson Mandell z Doma v Hollywoodu . Film je velmi zábavný a já nechci kyselý déšť na něčí parádu. Pokud máte rádi Marvel's Avengers , budeš milovat Age of Ultron . Je to mimořádně velká pomoc více stejných, s radioaktivní třešničkou nahoře.

Trailer „Avengers: Age of Ultron“

V Avengers doba ultrona trailer, Ultron se snaží roztrhnout Captain America, Iron Man, Thor a zbytek světa.Hrát si

Marvel 'Avengers: Age of Ultron' - upoutávka na upoutávku (OFICIÁLNĚ) Podívejte se na Ultrona, který se pokouší roztrhnout Captain America, Iron Mana, Thora a zbytek světa v prvním oficiálním upoutávce na marvelovku 'Avengers: Age of Ultron' v kinech 1. května 2015! Přihlaste se k odběru Marvel: bit.ly/WeO3YJ Držte krok s Marvelem na: TWITTER: twitter.com/marvel FACEBOOK: facebook.com/Marvel TUMBLR: marvelentertainment.tumblr.com/ INSTAGRAM: instagram.com/marvel… 2014-10-23T01: 17: 07 000Z

Streamujte Age of Ultron hned

Drobnosti „Avengers: Age of Ultron“: 5 rychlých faktů

1. Scarlett Johansson byla těhotná během natáčení filmu „Avengers: Age of Ultron“

Protože Scarlett Johansson byla těhotná během natáčení bylo mnoho jejích scén naplánováno na začátku natáčení, než začala promítat. Na druhou část natáčení byli najati tři senzační dvojníci, aby utajili její těhotenství. To způsobilo mnoho zmatku mezi ostatními herci, protože všechny kaskadérky vypadaly velmi podobně jako Johansson. Chris Evans uvedl, že to dospělo do bodu, kdy pozdravil a začal s jedním z nich konverzovat, jen aby si v polovině uvědomil, že osoba, se kterou mluvil, není Johansson.

2. James Spader byl jedinou volbou Josse Whedona pro Ultron

Whedon řekl, že James Spader byla jeho jediná volba hrát Ultron kvůli jeho hypnotickému hlasu. Spader byla moje první a jediná volba. Má ten hypnotický hlas, který může být děsivě klidný a přesvědčivý, ale je také velmi lidský a vtipný. Ultron není Hal. Spader může hrát všechny úrovně. Je to člověk, který rozdrtí Avengers na kousky. Muwahaha, řekl Whedon .

3. V době uvedení na trh měla hra „Avengers: Age of Ultron“ nejvíce speciálních efektů ze všech filmů Marvel.

S více než 3 000 záběry s vizuálním efektem , Avengers doba ultrona obsahuje nejvíce snímků VFX, které překonaly předchozího rekordmana Strážci galaxie který má 2 750 snímků VFX. Captain America: Zimní voják dosáhl 2 500 VFX výstřelů.

4. Upoutávka „Avengers: Age of Ultron“ nastavila záznam na YouTube

V době jeho vydání Avengers teaser trailer vytvořil rekord v nejsledovanějším marvelovském filmovém traileru do 24 hodin s 34 miliony zhlédnutí. To celkem překonalo rekord, který předtím držel Iron Man 3 . K dnešnímu dni má přívěs celkem 87 573 954 zhlédnutí a počítání.

tenisový loket umístění elektrody desítek

5. Film byl natočen po celém světě

Whedon chtěl řadu různých vzhledů, textur a nálad, aby film získal jinou a svěží estetiku než jeho předchůdce, a proto natočil různých místech po celém světě, včetně Jižní Afriky, Anglie, Bangladéše, Itálie a Jižní Koreje.

Streamujte Age of Ultron hned


Populární Problémy

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat bezplatný přímý přenos hry Michigan State vs Bradley, pokud nemáte kabel.

Váš průvodce streamováním Brother Bear 2 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Zde je návod, jak sledovat premiéru seriálu Outlander v 5. sérii, pokud nemáte kabel nebo nemáte Starz.

Fetch může být zábavná hra s fretkami, ale některé fretky mohou mít problém naučit se vrátit míč. Aby tato hra fungovala, měla by se vaše fretka naučit, jak tlačit míč nosem. Hodit míč a nechat fretku honit ...