Jak sledovat síť Pac-12 bez kabelu

Živý stream sítě Pac-12

Getty Hlavní trenér Washingtonu Jimmy Lake.

Ať už jste fanouškem Washingtonu, Oregonu, USC nebo jiného uchazeče o Pac-12, nebo pokud jste prostě vysokoškolský fotbal, který se snaží sledovat co nejvíce her, síť Pac-12 je nutností -mají nadcházející sezónu 2021.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos sítě Pac-12 online:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos z národního kanálu Pac-12 Network, Pac-12 Bay Area, Pac-12 Los Angeles, Pac-12 Arizona, Pac-12 Mountain, Pac-12 Oregon, Pac-12 Washington a Více než 130 dalších živých televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček Starter Channel a doplněk Sports Plus, ale oba můžete zahrnout do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, síť Pac-12 můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Prostřednictvím můžete také sledovat jakékoli živé hry nebo jiný obsah sítě Pac-12 pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos z národního kanálu Pac-12 Network, Pac-12 Bay Area, Pac-12 Los Angeles, Pac-12 Arizona, Pac-12 Mountain, Pac-12 Oregon, Pac-12 Washington a 90+ dalších TV kanály na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, síť Pac-12 můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Prostřednictvím můžete také sledovat jakékoli živé hry nebo jiný obsah sítě Pac-12 pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange + Sports Extra můžete sledovat živý přenos z národního kanálu Pac-12 Network a dalších 50 a více živých televizních kanálů. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování se sítí Pac-12 Network a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 21 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, síť Pac-12 můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Prostřednictvím můžete také sledovat jakékoli živé hry nebo jiný obsah sítě Pac-12 pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos státu Utah vs Nevada online bez kabelu. Možnosti zahrnují sledování na počítači, telefonu, Roku nebo Apple TV.

Abyste mohli nosit sportovní oblečení, nemusíte být hvězdou basketbalového týmu vaší školy. Sportovní oblékání do školy je něco, co může udělat každý - a sportovní oblečení je super pohodlné! Držte se neformálních oděvů, jako jsou trička, sportovní šortky, ...

Sezóna 21 „Velkého bratra“ je tady. Získejte přehled o živých kanálech 2019 a o tom, jak sledovat BB21 online prostřednictvím živého vysílání.

Box

Jak nosit zábaly na ruce. Zábaly na ruce se používají v boxu a dalších kontaktních sportech, aby chránily ruce a klouby sportovce při děrování. Bez nich může dojít k vážnému poškození prstů, kloubů, rukou a/nebo zápěstí ....

Po zahájení 2: 0 se Georgia State a basketbal Mercer sejdou v pondělí večer k zajímavému zápasu střední třídy. Zde můžete hru sledovat.

Kei Nishikori byl přinejmenším průkopníkem asijského tenisu. Jednatřicetiletý hráč dosud vytvořil slavnou kariéru a dosáhl několika prvenství v asijských mužských hráčích.