Jak sledovat síť Pac-12 bez kabelu

Živý stream sítě Pac-12

Getty Hlavní trenér Washingtonu Jimmy Lake.

Ať už jste fanouškem Washingtonu, Oregonu, USC nebo jiného uchazeče o Pac-12, nebo pokud jste prostě vysokoškolský fotbal, který se snaží sledovat co nejvíce her, síť Pac-12 je nutností -mají nadcházející sezónu 2021.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos sítě Pac-12 online:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos z národního kanálu Pac-12 Network, Pac-12 Bay Area, Pac-12 Los Angeles, Pac-12 Arizona, Pac-12 Mountain, Pac-12 Oregon, Pac-12 Washington a Více než 130 dalších živých televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček Starter Channel a doplněk Sports Plus, ale oba můžete zahrnout do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, síť Pac-12 můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Prostřednictvím můžete také sledovat jakékoli živé hry nebo jiný obsah sítě Pac-12 pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos z národního kanálu Pac-12 Network, Pac-12 Bay Area, Pac-12 Los Angeles, Pac-12 Arizona, Pac-12 Mountain, Pac-12 Oregon, Pac-12 Washington a 90+ dalších TV kanály na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, síť Pac-12 můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Prostřednictvím můžete také sledovat jakékoli živé hry nebo jiný obsah sítě Pac-12 pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange + Sports Extra můžete sledovat živý přenos z národního kanálu Pac-12 Network a dalších 50 a více živých televizních kanálů. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování se sítí Pac-12 Network a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 21 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, síť Pac-12 můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Prostřednictvím můžete také sledovat jakékoli živé hry nebo jiný obsah sítě Pac-12 pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.


Populární Problémy

Chcete sledovat online Yankees vs. Indians ALDS? Zde je návod, jak sledovat živý přenos každé hry bez kabelu.

Jak založit kapelu, když jste ve škole. Založení kapely ve škole je skvělý způsob, jak se seznámit s ostatními milovníky hudby a pobavit se při tom. Ať už jste zpěvák, hráč na nástroje nebo jen chcete získat skupinu hudebně ...

Domácí králík může být zábavným přírůstkem do rodiny. Tato zvířata však budou muset mít stejnou péči jako pes nebo kočka. Králíci se obvykle dožívají 8 až 12 let, takže vyžadují od vlastníků dlouhodobý závazek. Http://www.merckv ...

Ashley's od Melissy de la Cruz je o populární klice na střední škole v Kalifornii. Chcete být jako Lili, superorganizovaná, budoucí alfa? Pak čtěte dál! Způsoby jsou opravdu důležitá věc, kterou potřebujete. Začněte cvičit ...

Keds jsou pohodlné a stylové, ale pokud se nosí delší dobu, plátno se může znečistit a ušpinit. Keds by se neměly dávat do pračky, ale naštěstí je ruční čištění Keds poměrně jednoduchý proces. Můžete buď použít ...

„Total Divas“ se vrací dnes po deváté sezóně na E! Síť. Zjistěte, jak streamovat premiéru, pokud nemáte kabel.