Jak hrát tenis v GTA V

Rockstar odvedl překvapivě dobrou práci a proměnil minihru GTA V v poutavou aktivitu, která je stejně zábavná (ne-li ještě více) než jiné plnohodnotné tenisové hry na trhu. Tenisové kurty najdete po celém Los Santos pro vás, kariérního zločince, kde si můžete odpočinout a vyměnit brokovnice Shrewsbury a útočné pušky Vom Feur za něco méně smrtícího.Kroky

 1. Obrázek s názvem Hrát tenis v GTA V Krok 1

  1 Dokončete misi „Komplikace“. Tím se odemkne Michaelovo sídlo a co je důležitější, otevře se řada aktivit včetně tenisu a golfu.
 2. Obrázek s názvem Hrát tenis v GTA V Krok 2

  2 Vyberte soud. V Los Santos si můžete vybrat z osmi tenisových kurtů:
  • West Eclipse Boulevard - Michael’s Mansion
  • Dorset Drive - Weazel Courts
  • West Eclipse Boulevard - Richman Hotel Courts
  • Great Ocean Highway - hotelové kurty Chumash
  • Palomino Avenue - Vespucci Apartment Courts
  • Pláž Vespucci - soudy Vespucci
  • Elgin Avenue - Vinewood Apartment Courts.
  • Picture Perfect Drive - soudy USLA Campus
 3. Obrázek s názvem Hrát tenis v GTA V Krok 3

  3 Vyberte délku hry. Máte možnost vybrat si jednu hru, jednu sadu, tři sady a pět sad. Vybrat si hru je ta nejkratší možnost, kdy k dokončení zápasu potřebujete pouze šest bodů proti svému soupeři. Pokud se vašemu soupeři podaří získat alespoň pět bodů, budete muset získat sedm bodů. Jedna sada znamená vyhrát alespoň šest her, tři sady znamená vyhrát alespoň 18 her a pět sad znamená, že potřebujete vyhrát alespoň 30 her.
 4. Obrázek s názvem Hrát tenis v GTA V Krok 4

  4 Vyberte obtížnost. Začněte tím, že se snadno seznámíte s ovládacími prvky, poté přejděte k normálnímu nebo obtížnému pro větší výzvy. Budete-li hrát v režimu pro jednoho hráče, budete moci vyhrát s jedním ze čtyř soupeřů AI:
  • Donato
  • Norman
  • Rae
  • Amanda De Santa - bude vaší soupeřkou v Michaelově sídle nebo když bude doprovázet svého manžela Michaela.
 5. Obrázek s názvem Hrát tenis v GTA V Krok 5

  5 Naservírujte míč. Zaměřte se na střední část lišty pro příjemnou rovnováhu mezi rychlostí a kontrolou. Pokud chcete rychlý výstřel s největší silou za zády, snažte se podat, když tyč zasáhne červenou oblast. Pomocí analogové páčky nebo myši zamiřte tam, kam míček zamíří.
 6. Obrázek s názvem Hrát tenis v GTA V, krok 6

  6 Vyberte typ střely pro návrat. Kruhové značky na vaší straně hřiště naznačují, kde míč dopadne. Přibližte se k těmto kruhům nebo za ně, abyste míč zachytili a zasáhli jej tak, aby jej soupeř měl potíže vrátit vám ho zpět.
  • Base Swing - Toto je výchozí návrat, který je užitečný pro vrácení většiny střel. Pro začínajícího tenistu je nejsnadnější důsledně zasáhnout.
  • Lob Shot - Vystřelte míč vysoko do vzduchu, abyste nedopatřením zachytili soupeře. To je může přinutit ke konkrétní straně jejich dvora a dát si čas na to, abyste se odpovídajícím způsobem přemístili.
  • Top Spin-Rychlý míč s vysokým odrazem, který využívá soupeře, kteří jsou daleko od strany hřiště naproti vám. K dispozici, když značka zčervená.
  • Spin Spin-Pomalá střela s nízkým odrazem, která má tendenci ztěžovat vašim soupeřům vracení míčů tak, jak chtějí-což někdy vede k tomu, že jim místo toho, aby jej vrátili na vaši stranu, trefí míč míčem do sítě soud. K dispozici, když se značka změní na žlutou.
 7. Obrázek s názvem Hrát tenis v GTA V Krok 7

  7 Měňte své střely. Vyměňte své údery, vraťte míč tak, aby zasáhl opačné strany hřiště, a nakonec získáte bod, když donutíte soupeře k mumlání. Těžší soupeři vám to však udělají postupně, takže sledujte míč a všimněte si, kam váš protivník s největší pravděpodobností míří. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vítězství v tenisových zápasech vám přináší posílení, což znamená, že zasáhnete tvrději, získáte více zdraví, stoupáte rychleji a budete zdatnější ve sportu všeho druhu.
 • Dokončení asi pěti sad (nebo alespoň 30 her, pokud je děláte jednotlivě) by mělo maximalizovat vaši sílu. Pokud vyhrajete své zápasy, získáte také hotovost.
 • Tenis můžete hrát pouze pomocí Michaela nebo Trevora - nikoli Franklina.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Prince & The Pauper online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.Roberto Bautista Agut a Gilles Simon se ve čtvrtek setkají ve druhém kole akce ATP 250 v Kolíně nad Rýnem. Simon vede Bautista Agut 5-1 v jejich vzájemném rekordu.Petra Kvitová nebyla jedinou tenistkou, která byla vystavena násilí, zde je několik dalších hráčů, kteří byli vystaveni tomu samému.

Jak bezpečně spadnout. Pád může představovat vážné riziko zranění, i když je pouze ze stojné výšky. V závislosti na vašem věku, zdraví a kondici se závažnost těchto zranění může lišit. Existuje však několik technik, které ...Zde je návod, jak sledovat Keeping Up With the Kardashians Season 18, Episode 5 online bez kabelu zdarma.Venus Williamsová a Madison Keysová budou bojovat popáté, když se dnes večer postaví na kurt.