Jak se dívat na předsezónní hru Jets vs Packers online zdarma

Getty Zach Wilson z New York Jets se chystá vyrazit během první čtvrtiny preseason hry proti New York Giants.Zach Wilson a New York Jets míří do Lambeau Field, kde se v sobotu odpoledne v preseasonové akci utkají s Aaronem Rodgersem a Green Bay Packers.

Hra (čas zahájení 16:25 ET) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV (v závislosti na tom, kde žijete), a bude k dispozici v síti NFL pro všechny mimo diváci trhu. Můžeš zkontrolujte zde abyste zjistili, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Jets vs Packers online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny živé na většině trhů), NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Jets vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.

rick and morty sezóna 4 epizoda 2 online zdarma

Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů), NFL Network a 60+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Jets vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


AT&T TV

Poznámka : Síť NFL není v televizi AT&T k dispozici, takže je to pouze možnost pro diváky na trzích Jets nebo Packers

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Jets vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Jets vs Packers naživo v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled na Jets vs Packers Preseason

Po působivém představení v jeho prvním předsezónním zápase minulý týden záložní rozehrávač Packers Jordan Love velmi pravděpodobně tuto hru vynechá poté, co utrpěl zranění pravého ramene proti Houstonu Texans. To znamená, že do Green Bay bude startovat quarterback třetí řady Kurt Benkert.

Jets vyhráli předsezónní otvíračku proti New York Giants, 12. – 7. Wilson si při svém debutu vedl docela dobře, když na 63 yardů zajel 6: 9. Mike White a James Morgan také viděli akci, přičemž White udělal nejvíce úderů, 13-19 na 127 yardů, zatímco Morgan soutěžil 5 z 9 průchodů na 45 yardů. Čtyři góly z branky znamenaly velký rozdíl proti týmu Giants, který dokázal proti obraně Jets nasbírat pouze 163 yardů. Salehova nová obrana vyhodila Giants QB pětkrát.

Líbilo se mi, jak Zach a opravdu všichni quarterbacks dobře ovládali útok, Mike LaFleur - bratr hlavního trenéra Packers Matt - řekl. Byl jsem v první předsezónní hře těch ročníků, kde je tolik předsezónních trestů, a to hráče a trenéry přivádí k šílenství. A měli jsme jen jeden, takže jsem na ně byl za to docela hrdý.

Oba týmy tento týden uspořádaly dva společné tréninky a nováček Jets QB dostal příležitost vypíchnout mozek jednoho ze svých idolů v Rodgers.

co je přestávka v tenise

Je to někdo, po kom jsem modeloval svoji hru, snažil se kopírovat to, co dělá, protože to tak dlouho dělal správně, řekl Wilson. Oficiální web Jets . Neřekl bych nutně, že jsem byl fanoušek Green Bay, ale jen Rodgers. Vždy jsem se ujistil, že ho sleduji, když je v televizi, sleduje celou jeho hru, vidí, co dělá.

Packers prohráli s Texans, 26-7, ve své první preseason hře. Láska zabrala většinu úderů, ale Benkert také hrál, šel 8-12 na 88 yardů a zachytil. Green Bay zvládlo po celou hru jen 49 yardů na zemi, což je věc, na kterou se pravděpodobně zaměří, aby se pohnuli vpřed.

Vypadám stejně jako každý den, Řekl Benkert o získání příležitosti začít. Připravte se, jako bych byl startér, připraven vyrazit. Ještě minulý týden jsem nevěděl, že budu hrát okamžitě ve druhém poločase, bylo mi řečeno, že pravděpodobně ve čtvrtém čtvrtletí, a pak měl Jordan svou maličkost, takže byl připraven jít. Snažíme se to tento týden rozjet, starejte se o fotbal trochu lépe, buďte rozhodní, pokračujte v házení a neváhejte.


Populární Problémy

Roger Federer řekl, že by si rád zahrál Rafaela Nadala na antuce, než by si vymazal plán, což by vedlo k vtipu na jeho náklady.

Jak vyzvednout dívky na Facebooku. Facebook si můžete představit jako svůj nový místní bar nebo večírek u přítele. Přes místnost vidíte roztomilou dívku - nebo na zdi vaší kamarádky na Facebooku a nemůžete s ní navázat oční kontakt ani se k ní přiblížit, ...

Tento týden jsou vysílány závěrečné epizody „Bakalář v ráji“ 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat BIP online prostřednictvím živého vysílání.

Federer je ve skvělé formě a je nejlepším uchazečem o zisk rekordního sedmého titulu ve finále ATP World Tour Finals.

Ve čtvrtek má premiéru nový reality show MTV „Rodiny mafie“. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.