Přímý přenos „Rick and Morty“: Jak se dívat na 4. sezónu, epizoda 1 onlinePlavání pro dospělé Rick a MortyNová sezóna Rick a Morty je konečně dnes večer po dlouhém čekání zpět na Adult Swim. Rick a Morty 1. sezóna epizody 1 má premiéru ve 23:30. Východní (22:30 střední/11:30 tichomořský) na plavání dospělých.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nový Rick a Morty epizody naživo nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu, z nichž všechny zahrnují Adult Swim.FuboTV

Adult Swim/Cartoon Network je součástí Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a pak můžete sledovat Rick a Morty živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud jste nesledovali živě, Rick a Morty Season 4 Episode 1 je v současné době zahrnuta v knihovně FuboTV na vyžádání , takže můžete hned sledovat. FuboTV také přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin), což vám umožňuje naplánovat nahrávání budoucích epizod.

AT&T TV nyníAT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny obsahují síť Adult Swim/Cartoon Network.pár tenisek

Můžeš spustit bezplatnou zkušební verzi AT&T TV Nyní právě zde (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos z Rick a Morty epizody na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - je dodávána s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Adult Swim/Cartoon Network.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Rick a Morty epizody na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má první tři sezóny Rick a Morty , a budou mít k dispozici nové epizody Season 4 poté, co budou vysílány) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Všimněte si toho, že běžný Hulu (odlišný od Hulu With Live TV) má jen první tři sezóny Rick a Morty v tuto chvíli. Epizody 4. série budou přidány později.


Ukázka ze 4. série „Rick and Morty“Hrát si

Rick and Morty Season 4 Trailer | plavání pro dospělé Zrušte své plány na 10. listopadu ve 23:30. Music by Justice Tracks: Genesis and Stress edbangerrecords.com/justice/ Prozkoumejte Ricka a Mortyho zde: rickandmorty.com PŘIHLÁŠENÍ: bit.ly/AdultSwimSubscribe O plavání pro dospělé: Získejte opravu pro dospělé plavání, kdykoli a kdekoli, na stránkách adultwim.com, nebo stažením aplikace Adult Swim. Přehánějte maratony nebo sledujte vybrané epizody mnoha… 2019-10-07T04: 00: 14.000Z

Pět nových epizod má premiéru naplánovanou na rok 2019. Ne všechny se budou vysílat 10. listopadu. Spíše se vydává jedna epizoda každý týden ve 23:30. Východní v neděli večer.

Trailer k sezóně 4 říká, že pět zcela nových epizod začne v neděli 10. listopadu ve 23:30. Východní. Trailer dále říká: Polovinu sezóny, kterou si zasloužíte, celou sezónu, kterou bychom zvládli. Díky tomu byli fanoušci trochu zmatení.

Řada 4 má mít 10 epizod, ale trailer zmiňuje pouze pět epizod. V rozhovoru pro Entertainment Weekly v červenci Justin Roiland řekl, že sezóna 4 bude dlouhá 10 epizod (což by mělo stejnou délku jako sezóna 2 a sezóna 3).

Nyní víme, díky novému tweetu od Justina Roilanda, že nová sezóna bude mít určitě 10 epizod. Roiland napsal: Konečně. Čtvrtá sezóna má premiéru dnes večer! Máme 10 epizod! Prvních 5 startů dnes večer! Neděle 10. listopadu ve 23:30 E/P Pouze na plavání pro dospělé.

Konečně. Čtvrtá sezóna má premiéru dnes večer! Máme 10 epizod! Prvních 5 startů dnes večer! Neděle 10. listopadu ve 23:30 E/P Pouze na plavání pro dospělé pic.twitter.com/GjcpfHNu49

- Justin Roiland (@JustinRoiland) 10. listopadu 2019

Vypadá to, že to znamená pět epizod, pak prázdninovou přestávku a pak dalších pět.

Fanoušci nemohou přestat mluvit o nové sezóně Rick a Morty . Úvodní sekvence pro Rick a Morty byl právě propuštěn v pátek.Hrát si

Úvodní sekvence Rick and Morty Season 4 | plavání pro dospělé 4. sezóna Ricka a Mortyho se vrací do [plavání dospělých] v neděli 10. listopadu ve 23:30. Prozkoumejte Ricka a Mortyho zde: rickandmorty.com PŘIHLÁŠENÍ: bit.ly/AdultSwimSubscribe O Adult Swim: Získejte opravu Adult Swim, kdykoli a kdekoli chcete, na dospělýchwim.com nebo stažením aplikace Adult Swim. Přehánějte maratony nebo sledujte vybrané epizody mnoha… 2019-11-08T20: 00: 06.000Z

Nenechte se příliš vzrušovat myšlenkami, že v úvodní sekvenci výše jsou stopy nebo spoilery. Mnoho scén v úvodních sekvencích pro každou sezónu Rick a Morty nikdy se nedostanete do epizody. Viděli jsme, že se to stalo hodně v předchozích sezónách, kdy v úvodu byly opravdu vtipné scény, které se ve skutečnosti nikdy během samotné sezóny nestalo. Zda byli tito jen přidáni do úvodní sekvence pro zábavu, nebo zda byli ztraceni v epizodě Morty’s Mind Blowers, se nikdy nedozvíme.

Až zhlédnete premiéru, vraťte se a zúčastněte se naší ankety.

nejprodávanější tenisové rakety

Co si myslíte o premiéře? Hlasujte v této anketě poté, co jste dnešní večer sledovali Rick a Morty Premiéra 4. série.

Zúčastněte se naší ankety

AKTUALIZACE: Vypadá to, že většina lidí, kteří hlasovali v anketě, hlasovala předtím, než viděli epizodu. Žádné velké překvapení. :)


Populární Problémy

BYU a Coastal Carolina se v sobotu setkávají v obrovské bitvě neporažených týmů. Pokud nemáte kabel, můžete zdarma sledovat přímý přenos ze hry.

Chivas a Club America se ve čtvrtek setkají v semifinále Copa GNP v Mexiku. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu v USA.

Vedoucí Ivy League Dartmouth se v sobotu utkají s Cornellem doma. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Serena Williamsová během své tiskové konference před začátkem Italian Open 2021 prozradila, že zvažuje zmeškání olympijských her v Tokiu kvůli cestovním omezením zavedeným na