Přímý přenos „Rick and Morty“: Jak se dívat na 4. sezónu, epizoda 1 onlinePlavání pro dospělé Rick a Morty

Nová sezóna Rick a Morty je konečně dnes večer po dlouhém čekání zpět na Adult Swim. Rick a Morty 1. sezóna epizody 1 má premiéru ve 23:30. Východní (22:30 střední/11:30 tichomořský) na plavání dospělých.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nový Rick a Morty epizody naživo nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu, z nichž všechny zahrnují Adult Swim.

FuboTV

Adult Swim/Cartoon Network je součástí Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a pak můžete sledovat Rick a Morty živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud jste nesledovali živě, Rick a Morty Season 4 Episode 1 je v současné době zahrnuta v knihovně FuboTV na vyžádání , takže můžete hned sledovat. FuboTV také přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin), což vám umožňuje naplánovat nahrávání budoucích epizod.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny obsahují síť Adult Swim/Cartoon Network.

video instrukce ke službě tenisu

Můžeš spustit bezplatnou zkušební verzi AT&T TV Nyní právě zde (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos z Rick a Morty epizody na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - je dodávána s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Adult Swim/Cartoon Network.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Rick a Morty epizody na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má první tři sezóny Rick a Morty , a budou mít k dispozici nové epizody Season 4 poté, co budou vysílány) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Všimněte si toho, že běžný Hulu (odlišný od Hulu With Live TV) má jen první tři sezóny Rick a Morty v tuto chvíli. Epizody 4. série budou přidány později.


Ukázka ze 4. série „Rick and Morty“Hrát si

Rick and Morty Season 4 Trailer | plavání pro dospělé Zrušte své plány na 10. listopadu ve 23:30. Music by Justice Tracks: Genesis and Stress edbangerrecords.com/justice/ Prozkoumejte Ricka a Mortyho zde: rickandmorty.com PŘIHLÁŠENÍ: bit.ly/AdultSwimSubscribe O plavání pro dospělé: Získejte opravu pro dospělé plavání, kdykoli a kdekoli, na stránkách adultwim.com, nebo stažením aplikace Adult Swim. Přehánějte maratony nebo sledujte vybrané epizody mnoha… 2019-10-07T04: 00: 14.000Z

Pět nových epizod má premiéru naplánovanou na rok 2019. Ne všechny se budou vysílat 10. listopadu. Spíše se vydává jedna epizoda každý týden ve 23:30. Východní v neděli večer.

Trailer k sezóně 4 říká, že pět zcela nových epizod začne v neděli 10. listopadu ve 23:30. Východní. Trailer dále říká: Polovinu sezóny, kterou si zasloužíte, celou sezónu, kterou bychom zvládli. Díky tomu byli fanoušci trochu zmatení.

Řada 4 má mít 10 epizod, ale trailer zmiňuje pouze pět epizod. V rozhovoru pro Entertainment Weekly v červenci Justin Roiland řekl, že sezóna 4 bude dlouhá 10 epizod (což by mělo stejnou délku jako sezóna 2 a sezóna 3).

Nyní víme, díky novému tweetu od Justina Roilanda, že nová sezóna bude mít určitě 10 epizod. Roiland napsal: Konečně. Čtvrtá sezóna má premiéru dnes večer! Máme 10 epizod! Prvních 5 startů dnes večer! Neděle 10. listopadu ve 23:30 E/P Pouze na plavání pro dospělé.

Konečně. Čtvrtá sezóna má premiéru dnes večer! Máme 10 epizod! Prvních 5 startů dnes večer! Neděle 10. listopadu ve 23:30 E/P Pouze na plavání pro dospělé pic.twitter.com/GjcpfHNu49

- Justin Roiland (@JustinRoiland) 10. listopadu 2019

Vypadá to, že to znamená pět epizod, pak prázdninovou přestávku a pak dalších pět.

Fanoušci nemohou přestat mluvit o nové sezóně Rick a Morty . Úvodní sekvence pro Rick a Morty byl právě propuštěn v pátek.Hrát si

Úvodní sekvence Rick and Morty Season 4 | plavání pro dospělé 4. sezóna Ricka a Mortyho se vrací do [plavání dospělých] v neděli 10. listopadu ve 23:30. Prozkoumejte Ricka a Mortyho zde: rickandmorty.com PŘIHLÁŠENÍ: bit.ly/AdultSwimSubscribe O Adult Swim: Získejte opravu Adult Swim, kdykoli a kdekoli chcete, na dospělýchwim.com nebo stažením aplikace Adult Swim. Přehánějte maratony nebo sledujte vybrané epizody mnoha… 2019-11-08T20: 00: 06.000Z

Nenechte se příliš vzrušovat myšlenkami, že v úvodní sekvenci výše jsou stopy nebo spoilery. Mnoho scén v úvodních sekvencích pro každou sezónu Rick a Morty nikdy se nedostanete do epizody. Viděli jsme, že se to stalo hodně v předchozích sezónách, kdy v úvodu byly opravdu vtipné scény, které se ve skutečnosti nikdy během samotné sezóny nestalo. Zda byli tito jen přidáni do úvodní sekvence pro zábavu, nebo zda byli ztraceni v epizodě Morty’s Mind Blowers, se nikdy nedozvíme.

Až zhlédnete premiéru, vraťte se a zúčastněte se naší ankety.

nejlehčí tenisová raketa

Co si myslíte o premiéře? Hlasujte v této anketě poté, co jste dnešní večer sledovali Rick a Morty Premiéra 4. série.

Zúčastněte se naší ankety

AKTUALIZACE: Vypadá to, že většina lidí, kteří hlasovali v anketě, hlasovala předtím, než viděli epizodu. Žádné velké překvapení. :)


Populární Problémy

Když se kriketový míč pohybuje vzduchem, pohybuje se směrem k pálkaři nebo od něj. míč. Nicméně, jak je míček ve hře používán, ...

První letní týden je nádherný. Do druhého týdne se budete chtít skoro vrátit do školy brzy. Vyhoďte tu myšlenku z hlavy. Venku je svět plný aktivit, využijte tedy den a uvidíte, co upoutá vaši pozornost. Naučte se ...

Jak obnovit ztracené přátelství. Možná jste se nedávno ocitli v myšlenkách na přítele, se kterým jste ztratili kontakt. Možná vám budou chybět ty dobré časy, které jste měli, a chcete, aby teď byly součástí vašeho života. I když se můžete cítit ...

Jak vyrobit papírovou raketu. 3 ... 2 ... 1 ... Blastoff! Tato papírová raketa vychází ze skutečných plánů NASA a opravdu poletí. S několika jednoduchými materiály a trochou ruční práce budete moci vyrazit do nekonečna a ještě dál ...

Rus Michail Kukushkin se ve druhém kole US Open 2020 ujímá vycházející chilské hvězdy Cristiana Garina. Kukushkin se v posledních třech edicích dvakrát dostal na US Open 3r, ale Garin je favoritem.

Takto můžete sledovat premiéru seriálu Hot & Heavy od TLC online, a to bez kabelu.