Jak se zlomit v novém páru tenisek

Stejně jako u většiny obuvi je třeba zlomit pár tenisových bot, než se bude hrát pohodlně. Zde navrhované přístupy k obutí v kožených nebo plátěných tenisových botách je připraví ke hře během chvilky, což povede k pohodlí a snadno se nosí boty.

Metoda 1 ze 2: Opravit kožené tenisky

Tuto metodu použijte pouze pro tenisové boty; zničí odrůdu plátna.

 1. Obrázek s názvem Přestávka v novém páru tenisek Krok 1

  1 Kupte si malou plechovku norkového oleje. To lze nalézt u jakéhokoli prodejce, který prodává obuv, nebo u jakéhokoli prodejce se slevou. Plechovka stojí asi 3–5,00 USD.
 2. Obrázek s názvem Přestávka v novém páru tenisek Krok 2

  2 Velmi liberálně vetřete norkový olej do obuvi. Na botách nechte zbytky, to je v pořádku. Použijte více oleje, než si myslíte, že budete potřebovat, protože se vsákne do boty.
  • Ujistěte se, že na boty dáte hodně norkového oleje.


 3. Obrázek s názvem Přestávka v novém páru tenisek Krok 3

  3 Umístěte boty přímo na slunce. Umístěte je venku a při teplotě nejméně 90 stupňů nebo vyšší. Upřednostňuje se nad 90 stupňů. Boty nechte na slunci alespoň 6 hodin.
 4. Obrázek s názvem Přestávka v novém páru tenisek Krok 4

  4 Přebytečný norkový olej setřete. Nechte si však boty a ve zbytku vetřete.
 5. Obrázek s názvem Přestávka v novém páru tenisek Krok 5

  5 Vyzkoušejte boty. Budete překvapeni, jak jsou tenisky měkké a připravené na nošení. Nejtvrdší tenisky okamžitě změknou a budou se nosit. reklama

Metoda 2 ze 2: Plátěné tenisky opravit

 1. Obrázek s názvem Přestávka v novém páru tenisek Krok 6

  1 Držte jednu plátěnou tenisovou obuv. Trochu ohněte konec špičky tam a zpět. Opakujte pro druhou botu.
 2. Obrázek s názvem Přestávka v novém páru tenisek Krok 7

  2 Věci na několik hodin skřípaly noviny nebo ponožkové míče do tenisek. Tím se boty mírně natáhnou.
  • Dávejte pozor, aby se tisk novin přenesl na plátno. Můžete použít řeznický papír nebo jiný obyčejný papír a místo toho jej rozdrtit na kuličky.
 3. Obrázek s názvem Break in a New Pair of Tennis Shoes Step 8

  3 Nasaďte si tenisky. Noste je několik hodin po domě. Měli by se začít rychle cítit pohodlně.
  • Pokud můžete, noste tenisky s tlustými ponožkami, zvyšte protahování.
 4. Obrázek s názvem Přestávka v novém páru tenisek Krok 9

  4 Noste je ke hře. Vezměte sebou starý pár pro případ, že by nový pár začal bolet. Na konci hry by však nové plátěné tenisky měly být pohodlné a rozbité. Reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pro kožené boty existuje sprej na natahování obuvi.
 • Většina plátěných tenisových bot by se měla při nákupu cítit pohodlně. Pokud ne, možná budete chtít vyzkoušet další placené ve stejné značce, protože fit se může lišit i ve stejné velikosti.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nemíchejte s norkovým olejem žádné jiné chemikálie; může to být nebezpečné.


reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Pocta tenisové legendě Andre Agassi k jeho 47. narozeninám.

Váš průvodce streamováním Herbie: Plně načteno online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Sprchové žlaby se mohou ucpat minerály z tvrdé vody, vlasů a mýdla. Vlasy jsou většinou viníkem způsobujícím ucpání a snadno je odstraníte vytažením rukama. Pokud to nepomůže, zkuste použít ...

Monterrey se ve středu utká s Necaxou v prvním zápase semifinále Liga MX Apertura. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.

Hledáte přímý přenos Munguia vs Hogan? Zde je návod, jak sledovat boj online, pokud jste ve Spojených státech.

Jak roztavit měď. Měď je přechodový kov, který snadno vede teplo a elektřinu, což z něj činí cennou látku při stavbě mnoha předmětů. Měď se taví buď jako ingoty pro skladování nebo prodej, nebo pro odlévání ...