Jak se zlomit v novém páru tenisek

Stejně jako u většiny obuvi je třeba zlomit pár tenisových bot, než se bude hrát pohodlně. Zde navrhované přístupy k obutí v kožených nebo plátěných tenisových botách je připraví ke hře během chvilky, což povede k pohodlí a snadno se nosí boty.Metoda 1 ze 2: Opravit kožené tenisky

Tuto metodu použijte pouze pro tenisové boty; zničí odrůdu plátna.

 1. 1 Kupte si malou plechovku norkového oleje. To lze nalézt u jakéhokoli prodejce, který prodává obuv, nebo u jakéhokoli prodejce se slevou. Plechovka stojí asi 3–5,00 USD.
 2. 2 Velmi liberálně vetřete norkový olej do obuvi. Na botách nechte zbytky, to je v pořádku. Použijte více oleje, než si myslíte, že budete potřebovat, protože se vsákne do boty.
  • Ujistěte se, že na boty dáte hodně norkového oleje.
 3. 3 Umístěte boty přímo na slunce. Umístěte je venku a při teplotě nejméně 90 stupňů nebo vyšší. Upřednostňuje se nad 90 stupňů. Boty nechte na slunci alespoň 6 hodin.
 4. 4 Přebytečný norkový olej setřete. Nechte si však boty a ve zbytku vetřete.
 5. 5 Vyzkoušejte boty. Budete překvapeni, jak jsou tenisky měkké a připravené na nošení. Nejtvrdší tenisky okamžitě změknou a budou se nosit. reklama

Metoda 2 ze 2: Plátěné tenisky opravit

 1. 1 Držte jednu plátěnou tenisovou obuv. Trochu ohněte konec špičky tam a zpět. Opakujte pro druhou botu.
 2. 2 Věci na několik hodin skřípaly noviny nebo ponožkové míče do tenisek. Tím se boty mírně natáhnou.
  • Dávejte pozor, aby se tisk novin přenesl na plátno. Můžete použít řeznický papír nebo jiný obyčejný papír a místo toho jej rozdrtit na kuličky.
 3. 3 Nasaďte si tenisky. Noste je několik hodin po domě. Měli by se začít rychle cítit pohodlně.
  • Pokud můžete, noste tenisky s tlustými ponožkami, zvyšte protahování.
 4. 4 Noste je ke hře. Vezměte sebou starý pár pro případ, že by nový pár začal bolet. Na konci hry by však nové plátěné tenisky měly být pohodlné a rozbité. Reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pro kožené boty existuje sprej na natahování obuvi.
 • Většina plátěných tenisových bot by se měla při nákupu cítit pohodlně. Pokud ne, možná budete chtít vyzkoušet další placené ve stejné značce, protože fit se může lišit i ve stejné velikosti.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nemíchejte s norkovým olejem žádné jiné chemikálie; může to být nebezpečné.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Federer a Nadal hráli ve své legendární rivalitě několik epických setkání a zde je pohled na 5 nejlepších z nich na Slams.

Pokud vás na vnější straně kolena nebo kyčle trápí zvláštní bolest, můžete mít zanícenou IT pásku. Jakákoli bolest nebo podráždění vašeho IT pásma je považováno za syndrom IT pásma, ale nebojte se. Tato diagnóza je opravdu zavádějící, protože tento „syndrom“ ...Jak se Rafael Nadal pohybuje v rámci jednoho z grandslamových rekordů Rogera Federera, analyzujeme, zda je Španěl nejlepším hráčem všech dob.

East Carolina v sobotu otevírá fotbalovou sezónu 2020 proti č. 13 UCF. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.Světová jednička Novak Djokovič se dobře a skutečně etabloval jako přední hráč současné éry, dokonce si vytvořil pozitivní vzájemné rekordy proti Rogeru Federerovi i Rafaelu Nadalovi.