Jak sledovat Disney Plus na LG TV

disney plus lg tv

Předplaťte si Disney Plus zde

Disney Plus právě začalo a stejně jako mnozí z vás jsme se snažili zjistit, na kterých zařízeních to chceme mít. Naší první volbou je sledovat Disney Plus na LG TV (protože to znamená, že k jeho sledování na velkoplošné televizi v obývacím pokoji nemusíme používat žádná externí zařízení). Naštěstí společnost Disney nedávno potvrdila, že při spuštění bude k dispozici speciální aplikace Disney Plus LG TV (také v pravý čas).

Samozřejmě, pokud jste jako já, možná vám otravné nabídky LG OS připadají trochu těžkopádné. Abych minimalizoval, kolik toho vlastně musíte s těmi otravnými nabídkami přehrabovat, mám níže podrobný plán, který vám přesně řekne, jak sledovat Disney Plus na LG TV.

Pojďme na to!


Je Disney Plus k dispozici na televizorech LG?

Ano, Disney Plus je k dispozici na televizorech LG od spuštění streamovací služby, stejně jako na zařízeních PS4, Xbox One, Roku Devices, PC, Mac, Android, iOS, Chromecast a dalších.

Pokud se ale snažíte zjistit, jak přesně streamovat Disney Plus na Xbox One, postupujte takto:

 1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
 2. 2. Zapněte LG TV
 3. 3. Počkejte asi 15 sekund, než se váš televizor LG připojí k internetu
 4. 4. Vyberte LG Content Store
 5. 5. Přejděte do pole Hledat v pravém horním rohu obrazovky
 6. 6. Zadejte „Disney Plus“
 7. 7. Přejděte dolů do sekce Premium
 8. 8. Vyberte Disney Plus
 9. 9. Vyberte Instalovat
 10. 10. Vyberte Spustit
 11. 11. Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů (e -mail a heslo)
 12. 12. Přejděte na vybranou show nebo film a streamujte!

Pokud jste to udělali správně, gratulujeme - právě teď byste měli streamovat Disney Plus na LG TV.


Kdy byl spuštěn Disney+ na LG TV?

Disney Plus byl spuštěn na televizorech LG a dalších platformách v Severní Americe 12. listopadu 2019. Nyní je k dispozici v LG Content Store.

Pokud jde o zbytek světa, Disney+ se v Evropě spustí 31. března 2020.


Kolik bude Disney Plus stát?

K jednomu z nich si budete muset zakoupit předplatné Disney Plus 6,99 $/měsíc nebo 69,99 $/rok . Existuje také a Balíček Disney Plus k dispozici, který přidává Hulu a ESPN+ za celkem 12,99 $/měsíc.

Poté, co se přihlásíte k odběru služby Disney Plus, se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte do aplikace Disney Plus na svém LG TV.


Co bude možné sledovat při spuštění na Disney Plus?

Až bude streamovací služba spuštěna 12. listopadu, bude k dispozici přes 900 pořadů a filmů, které bude možné streamovat pomocí Disney Plus na vašem LG TV.

Některé hlavní body zahrnují všechny filmy Star Wars Síla se probouzí , skvělé klasické filmy jako Disney Moana, Coco, a Mulan , některé úžasné animované komiksy jako X-Men a Neuvěřitelný hromotluk série a další.

Úplný seznam najdete v našem centru Disney Plus.

Předplaťte si Disney Plus zde


Populární Problémy

Argentina a Chile se v sobotu setkají v zápase Copa America o třetí místo. Zde je návod, jak sledovat hru v USA.

Pětinásobná grandslamová šampionka Maria Šarapovová byla ve skvělé formě, když na Australian Open vyhrála nad Anastasijou Sevastovovou.

Vaše lýtka se skládají ze dvou různých svalů, které je třeba vypracovat, aby byly dobře vyvinuté-gastrocnemius a soleus. Http://healthyliving.azcentral.com/calves-big-weights-7085.html Můžete však efektivně cvičit a růst oba...

Chcete se oblékat jako až příliš módní plasty od Mean Girls? Tato příručka vám ukáže, jak podle jejich pravidel. Nenoste tílko dva dny po sobě! To je řečeno, mít spoustu tílka v různých barvách ....

Jak cvičit Zen Tennis. Chtěli jste někdy porazit svého soupeře, ale bez ohledu na to, co děláte, stále ztrácíte body? A čím více se snažíte vyhrát, tím hůř jste na tom? Zen tenis je způsob, jak se s touto výzvou nadobro pohybovat ...