Jak sledovat Disney Plus na LG TV

disney plus lg tvPředplaťte si Disney Plus zdeDisney Plus právě začalo a stejně jako mnozí z vás jsme se snažili zjistit, na kterých zařízeních to chceme mít. Naší první volbou je sledovat Disney Plus na LG TV (protože to znamená, že k jeho sledování na velkoplošné televizi v obývacím pokoji nemusíme používat žádná externí zařízení). Naštěstí společnost Disney nedávno potvrdila, že při spuštění bude k dispozici speciální aplikace Disney Plus LG TV (také v pravý čas).Samozřejmě, pokud jste jako já, možná vám otravné nabídky LG OS připadají trochu těžkopádné. Abych minimalizoval, kolik toho vlastně musíte s těmi otravnými nabídkami přehrabovat, mám níže podrobný plán, který vám přesně řekne, jak sledovat Disney Plus na LG TV.

Pojďme na to!
Je Disney Plus k dispozici na televizorech LG?

Ano, Disney Plus je k dispozici na televizorech LG od spuštění streamovací služby, stejně jako na zařízeních PS4, Xbox One, Roku Devices, PC, Mac, Android, iOS, Chromecast a dalších.Pokud se ale snažíte zjistit, jak přesně streamovat Disney Plus na Xbox One, postupujte takto:

 1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
 2. 2. Zapněte LG TV
 3. 3. Počkejte asi 15 sekund, než se váš televizor LG připojí k internetu
 4. 4. Vyberte LG Content Store
 5. 5. Přejděte do pole Hledat v pravém horním rohu obrazovky
 6. 6. Zadejte „Disney Plus“
 7. 7. Přejděte dolů do sekce Premium
 8. 8. Vyberte Disney Plus
 9. 9. Vyberte Instalovat
 10. 10. Vyberte Spustit
 11. 11. Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů (e -mail a heslo)
 12. 12. Přejděte na vybranou show nebo film a streamujte!

Pokud jste to udělali správně, gratulujeme - právě teď byste měli streamovat Disney Plus na LG TV.
Kdy byl spuštěn Disney+ na LG TV?

Disney Plus byl spuštěn na televizorech LG a dalších platformách v Severní Americe 12. listopadu 2019. Nyní je k dispozici v LG Content Store.Pokud jde o zbytek světa, Disney+ se v Evropě spustí 31. března 2020.


Kolik bude Disney Plus stát?

K jednomu z nich si budete muset zakoupit předplatné Disney Plus 6,99 $/měsíc nebo 69,99 $/rok . Existuje také a Balíček Disney Plus k dispozici, který přidává Hulu a ESPN+ za celkem 12,99 $/měsíc.

Poté, co se přihlásíte k odběru služby Disney Plus, se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte do aplikace Disney Plus na svém LG TV.


Co bude možné sledovat při spuštění na Disney Plus?

Až bude streamovací služba spuštěna 12. listopadu, bude k dispozici přes 900 pořadů a filmů, které bude možné streamovat pomocí Disney Plus na vašem LG TV.

Některé hlavní body zahrnují všechny filmy Star Wars Síla se probouzí , skvělé klasické filmy jako Disney Moana, Coco, a Mulan , některé úžasné animované komiksy jako X-Men a Neuvěřitelný hromotluk série a další.

Úplný seznam najdete v našem centru Disney Plus.

Předplaťte si Disney Plus zde


Populární Problémy

Dvojice proti sobě odehrála 46 zápasů, z nichž každý vyhrál 23.

Váš průvodce streamováním Camp Nowhere online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí

Dolly Parton vydává na ABC speciál s názvem 'Here She Comes Again'. Zjistěte, jak se na to dívat, pokud nemáte kabel.

Prvním krokem k vychutnání elegantní sklenky vína je otevření lahve a existuje mnoho způsobů, jak odstranit korek neporušený. Ať už máte vývrtku na křídle nebo sommelierský nůž (vývrtka pro číšníka), nebo používáte alternativu pro kutily, je to ...

Dominic Thiem hovořil o tom, že fanoušci mají povolení na Vienna Open, což už možná dlouho neplatí. Thiem také hovořil o tom, jak vítězství velkých titulů pomáhá hráčům překonat těžké chvíle na turné.

Jak uspat hyper kotě. Pokud máte nové kotě, může být velmi aktivní. Koťata a dospělé kočky jsou od přírody noční lovci, takže se dá očekávat, že budou aktivní v noci. Mladá koťata mívají spoustu energie a ...